33. EDF PAKA - Paka Na Przełomie



średnie oceny z 25 recenzji:
ocena widzów

Opis

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dona 2017-04-29 10:13
33. EDF PAKA - Paka Na Przełomie, Kraków, 2017-04-02 18:00
PRZEŁO/MOWA GALA Występują: Laureaci 33. PAKI, Ikona Śmiechu - Katarzyna Pakosińska , Żywa Legenda Kabaretu - Zenon Laskowik z Kabareciarnią. Imprezę poprowadzi: Kultowy Konferansjer - Piotr Bałtroczyk
Występy kabaretów PAKI na wysokim poziomie, prowadzący bawił wyśmienicie, całość zepsuł występ Zenona Laskowika i jego kabaretu!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Pepe 2017-04-20 23:32
33. EDF PAKA - Paka Na Przełomie, Kraków, 2017-04-02 18:00
PRZEŁO/MOWA GALA Występują: Laureaci 33. PAKI, Ikona Śmiechu - Katarzyna Pakosińska , Żywa Legenda Kabaretu - Zenon Laskowik z Kabareciarnią. Imprezę poprowadzi: Kultowy Konferansjer - Piotr Bałtroczyk
Młode kabarety na wysokim poziomie, szczery śmiech zagwarantowany :) Pakosińska na siłę, ale przynajmniej jest na co popatrzeć. Laskowik, niestety żenujący poziom i wymuszone dowcipy. szkoda :(
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ana 2017-04-05 15:55
33. EDF PAKA - Paka Na Przełomie, Kraków, 2017-04-01 20:00
PRZEŁAM SIĘ NA PACE czyli Koncert Improwizacji Występują: Grupa AD HOC , przedstawiciele kabaretów pojedynkujących się i Gość Specjalny: Tomasz Oświeciński!
bardzo fajnie zorganizowane, świetnie się bawiłam
oceniono 2 razy 2 plus minus
uska 2017-04-04 08:52
33. EDF PAKA - Paka Na Przełomie, Kraków, 2017-04-02 18:00
PRZEŁO/MOWA GALA Występują: Laureaci 33. PAKI, Ikona Śmiechu - Katarzyna Pakosińska , Żywa Legenda Kabaretu - Zenon Laskowik z Kabareciarnią. Imprezę poprowadzi: Kultowy Konferansjer - Piotr Bałtroczyk
swietnie sie bawilismy p.BIEDRZYNSKA WSPANIALA Pakocinska rowniez natomiast p Laskowik za bardzo politycznie Mlode kabarety z potencjalem A P. Baltroczyk nie do zastapienia
oceniono 0 razy 0 plus minus
dudi1964 2017-04-03 21:15
33. EDF PAKA - Paka Na Przełomie, Kraków, 2017-03-30 19:00
BENEFIS ARTYSTY PRZEŁOMU - DZIENNIK DŁUGODYSTANSOWCA czyli Urodziny Jacka Fedorowicza Występują: Jacek Fedorowicz, Artur Andrus, Kabaret Smile, Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio, Zenon Laskowik , Grzegorz Tomczak
PO PROSTU FANTASTYCZNE I NIEPOWTARZALNE WYDARZENIE !!!!!!! KTO NIE BYŁ NIECH ŻAŁUJE I NASTĘPNYM RAZEM NIECH SIĘ NA TAKI WYSTĘP WYBIERZE. POLECAM GORĄCO!

Zobacz więcej recenzji...