Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE"



średnie oceny z 100 recenzji:
ocena widzów
94% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

"LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE" to najnowszy program Abelarda Gizy. To też najświeższy zapis tego, co Abelardowi chodzi po głowie. Przez scenę przemknie całą galeria postaci - od zakatarzonych przedszkolaków po gobliny ze szklanej góry. Dowiecie się też kto stoi na drodze do stworzenia "nadczłowieka", po co uczyć się jak zabić jeża i co powiedział Cezar przed śmiercią.

Najbliższe występy

2017-03-21 19:00 Ostrów Wielkopolski Stara Przepompownia kup bilet
2017-03-22 19:00 Gostyń Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik kup bilet
2017-03-23 19:00 Toruń Sala Koncertowa CKK Jordanki kup bilet
2017-04-27 20:00 Bydgoszcz Kinoteatr Adria kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Radek87 2017-02-05 00:03
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
11/10
oceniono 0 razy 0 plus minus
kaśka 2017-01-23 15:10
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Piła, 2017-01-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Rewelacja. świetna impreza i klub. Na pewno będę tam wpadać częściej. Polecam kupno biletów przez stronę biletyna.pl
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kaśka 2017-01-22 18:12
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Totalna miazga! Występ wart każdej złotówki :) Szczęki bolą ze śmiechu ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
pakoolo 2017-01-22 09:09
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Abelard jak zawsze 100% czadu, pan rozgrzewacz przed nim jeszcze musi się poduczyć. :-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2017-01-20 13:41
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Giza ma inteligentny zart, potrafi o sprawach codziennych mowic w prze zabawny sposob.

Zobacz więcej recenzji...