Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE



średnie oceny z 887 recenzji:
ocena widzów
93% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

"LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE" to najnowszy program Abelarda Gizy. To też najświeższy zapis tego, co Abelardowi chodzi po głowie. Przez scenę przemknie całą galeria postaci - od zakatarzonych przedszkolaków po gobliny ze szklanej góry. Dowiecie się też kto stoi na drodze do stworzenia "nadczłowieka", po co uczyć się jak zabić jeża i co powiedział Cezar przed śmiercią.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jaro 2017-08-16 21:41
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Gdynia, 2017-08-14 19:00
Program Abelarda zajebisty najlepsze opowieści o małej córce Miji
oceniono 0 razy 0 plus minus
Klaudia 2017-08-16 20:12
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Gdynia, 2017-08-14 19:00
Super super super ????
oceniono 0 razy 0 plus minus
Irmina 2017-08-15 13:16
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Gdynia, 2017-08-14 19:00
Fantastyczne wydarzenie , świetna klubowa atmosfera, klimatyczna muzyka przed występem i w przerwie. Sam występ - co ty dużo pisać , Abelard w najwyższej formie. Gęba się śmiała w rytmie do skurczów brzucha :-)))) a support godny mistrza . Potężna dawka dobrego humoru!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2017-07-18 12:25
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Tczew, 2017-07-13 19:00
Jak zawsze na najwyższym poziomie :D
oceniono 1 razy -1 plus minus
Anna 2017-07-14 22:46
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Tczew, 2017-07-13 19:00
Abelard mistrz!Jak zwykle śmiech do łez. Rewelacyjny wieczór w fajnym miejscu. Jedyne co mi się nie podobało to Harry Zalewski, smutny gość opowiadający obleśne żarty z internetu. Talentu brak, osobowość nijaka i jedyne co po sobie zostawił to niesmak. Piotrek z Gdańska spoko, w porzo gość :)

Zobacz więcej recenzji...