Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE



średnie oceny z 487 recenzji:
ocena widzów
91% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

"LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE" to najnowszy program Abelarda Gizy. To też najświeższy zapis tego, co Abelardowi chodzi po głowie. Przez scenę przemknie całą galeria postaci - od zakatarzonych przedszkolaków po gobliny ze szklanej góry. Dowiecie się też kto stoi na drodze do stworzenia "nadczłowieka", po co uczyć się jak zabić jeża i co powiedział Cezar przed śmiercią.

Najbliższe występy

2017-05-24 19:00 Bielsko-Biała Klub Miasto kup bilet
2017-05-26 19:00 Sieradz Sieradzkie Centrum Kultury kup bilet
2017-06-02 19:00 Wołomin Miejski Dom Kultury kup bilet
2017-06-03 19:30 Katowice Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice kup bilet
2017-06-04 19:00 Tychy Underground Pub kup bilet
2017-06-06 20:00 Ciechanów Fabryka Kultury Zgrzyt kup bilet
2017-06-07 19:30 Warszawa PALLADIUM kup bilet
2017-06-08 19:00 Wrocław Centrum Koncertowe A2 kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
poberus 2017-05-23 15:38
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Mistrzostwo świata!=]
oceniono 0 razy 0 plus minus
macko 2017-05-22 12:00
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
REE WEE LAA CJAA :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
anonim 2017-05-22 07:35
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Starogard Gdański, 2017-05-19 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
bawiłam się super, cieszę się, że zdecydowaliśmy się pójść, Abelard Giza potrafił w wspaniały sposób rozbawić całą publiczność do łez :) Dziękujemy ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
alcapone 2017-05-21 23:47
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Mega występ 1,5 godziny śmiechu. Czekam na kolejne występy tych 2 panów
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agnieszka 2017-05-21 13:00
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Występ Abelarda na prawdę super! Nowy program mega. Jeżeli chodzi o organizację to totalna klapa. Sala nie była przygotowana na przyjęcie 200 osób. Dużo ludzi stało, a ludzie siedzący na krzesłach byli ściśnięci jak sardynki. Do tego brak klimatyzacji przy takich upałach wielki minus.

Zobacz więcej recenzji...