Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE"



średnie oceny z 187 recenzji:
ocena widzów
94% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

"LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE" to najnowszy program Abelarda Gizy. To też najświeższy zapis tego, co Abelardowi chodzi po głowie. Przez scenę przemknie całą galeria postaci - od zakatarzonych przedszkolaków po gobliny ze szklanej góry. Dowiecie się też kto stoi na drodze do stworzenia "nadczłowieka", po co uczyć się jak zabić jeża i co powiedział Cezar przed śmiercią.

Najbliższe występy

2017-04-04 20:00 Wrocław Centrum Koncertowe A2 kup bilet
2017-04-25 19:00 Piotrków Trybunalski Sala Teatralna MOK kup bilet
2017-04-26 19:00 Inowrocław Kropa Pub kup bilet
2017-04-27 20:00 Bydgoszcz Kinoteatr Adria kup bilet
2017-05-10 19:00 Legionowo Sala Widowiskowa Ratusza kup bilet
2017-05-11 19:00 Łódź Klub Wytwórnia kup bilet
2017-05-26 19:00 Sieradz Sieradzkie Centrum Kultury kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ajka 2017-03-29 08:30
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
POLECAM po stokroć polecam. Pan Abelard jak zwykle nie zawiódł.
oceniono 0 razy 0 plus minus
mlody 2017-03-28 18:20
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gostyń, 2017-03-22 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Było świetnie, to kolejny raz kiedy widziałem występ Abelarda i mam nadzieję, że to nie ostatni raz.
oceniono 0 razy 0 plus minus
sznauci35 2017-03-27 23:27
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gostyń, 2017-03-22 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Nie ma słów którymi można by opisać ten gig. Rewelacja. Jedyny minus-mięśnie brzucha bolały mnie okrutnie następnego dnia.
oceniono 0 razy 0 plus minus
wojroc 2017-03-27 14:34
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Polecam każdemu warte pieniędzy i czasu. było zajebiście
oceniono 0 razy 0 plus minus
annak 2017-03-27 09:06
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gostyń, 2017-03-22 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Świetny występ :) polecam

Zobacz więcej recenzji...