FEST UND BRESLAU, czyli Wrocławski Festiwal Komedii



średnie oceny z 20 recenzji:
ocena widzów

Opis

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Karolina 2017-03-07 17:31
FEST UND BRESLAU, czyli Wrocławski Festiwal Komedii, Wrocław, 2017-03-03 20:30
Dzień trzeci: Impronoc wiosenna, czyli wieczór improwizacji. Wystąpią: Narwani z Kontekstu i Abelard Giza. W programie: Narwani TALKSHOW i IMPROSHOW.
Razem z chłopakiem skusiliśmy się na to wydarzenie dzięki obecności Gizy. I była to bardzo dobra decyzja. Narwani z Kontekstu to świetna ekipa, a my cały wieczór płakaliśmy ze śmiechu! Do zobaczenia następnym razem! :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joana 2017-03-06 18:23
FEST UND BRESLAU, czyli Wrocławski Festiwal Komedii, Wrocław, 2017-03-03 20:30
Dzień trzeci: Impronoc wiosenna, czyli wieczór improwizacji. Wystąpią: Narwani z Kontekstu i Abelard Giza. W programie: Narwani TALKSHOW i IMPROSHOW.
Pierwszy raz bylam na improwizacji!!! Bardzo mi sie podobalo, interakcje z publicznoscia ! Bylo aktywnie i wesolo ! Dobry humor, podziwiam za kreatywnosc ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mika_on 2017-03-06 12:15
FEST UND BRESLAU, czyli Wrocławski Festiwal Komedii, Wrocław, 2017-03-03 20:30
Dzień trzeci: Impronoc wiosenna, czyli wieczór improwizacji. Wystąpią: Narwani z Kontekstu i Abelard Giza. W programie: Narwani TALKSHOW i IMPROSHOW.
Rewelacja!! Dawno się tak nie uśmiałam ???????? fantastyczni inteligentni ludzie super sprawa polecam wszystkim!?
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zbyszek 2017-03-06 08:50
FEST UND BRESLAU, czyli Wrocławski Festiwal Komedii, Wrocław, 2017-03-03 20:30
Dzień trzeci: Impronoc wiosenna, czyli wieczór improwizacji. Wystąpią: Narwani z Kontekstu i Abelard Giza. W programie: Narwani TALKSHOW i IMPROSHOW.
Zdecydowanie ponownie Ekipa dała radę i zdecydowana większość była bardzo zadowolona. Adalbert również był w formie i świetnie został odebrany. Dla całej Ekipy wielki szacun.
oceniono 0 razy 0 plus minus
mysza 2017-03-06 08:20
FEST UND BRESLAU, czyli Wrocławski Festiwal Komedii, Wrocław, 2017-03-03 20:30
Dzień trzeci: Impronoc wiosenna, czyli wieczór improwizacji. Wystąpią: Narwani z Kontekstu i Abelard Giza. W programie: Narwani TALKSHOW i IMPROSHOW.
Chłopaki są mega. Najlepsza rozrywka. Trzymajcie tak dalej.

Zobacz więcej recenzji...