Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosnyśrednie oceny z 61 recenzji:
ocena widzów
87% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Grupa MoCarta określana mianem "kabaretowego boysbandu smyczkowego" to wybitnie zdolni muzycy z ogromnym poczuciem humoru. Ich skecze polegają głównie na zabawie wszelkiego rodzaju muzyką. Wymagają od widza znajomości podstawowych melodii jak "Gdy strumyk płynie z wolna" czy najnowszego utworu "Ich Troje". Przychodzi im to łatwo, jakby naturalnie, co sprawia, że przyjemnie się patrzy na ich występ. Są zabawni i błyskotliwi. Na ich występach nikt się nie nudzi.

Jest jednym z trzech artystów z Polski, który otrzymał w swoim czasie prestiżową nagrodę krytyki w Chicago - The critic's Choice. To nagroda dla teatrów. bo Krosny jest teatrem a na dodatek jego sztuka jest zrozumiała dla każdej publiczności, bez względu na wiek, zainteresowania, język a nawet kulturę i to bez tłumacza. Mim, który stworzył swoją własną oryginalną technikę pantomimy, w której aktor nie gra w sposób symboliczny, ale bezpośredni przez co staje się bliższy widzowi, któremu łatwiej podążać za treścią spektaklu. Krosny nie gra na toku (ruch u niego nie nie rozpoczyna się z przepony) przez co jego sposób poruszania się na scenie staje się bardziej naturalny a jednocześnie bardziej komediowy. Oto mamy, kolejny całkowicie nowy - autorski spektakl Ireneusza Krosnego złożony z zupełnie nowych etiud pantomimicznych. Etiudy te w sposób ironiczny lub humorystyczny ujmują sceny "z życia wzięte".

Najbliższe występy

2018-01-09 20:30 Warszawa Kuźnia Kulturalna kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
MalenaW 2017-11-15 09:36
Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny, Warszawa, 2017-11-07 20:30
Wspaniałe spotkanie, rewelacyjna zabawa. Kunszt I mistrzostwo połączone z niebanalnym poczuciem humoru. Bawiliśmy się zacnie :). Dziękujemy!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Janek46 2017-11-10 16:23
Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny, Warszawa, 2017-11-07 20:30
Na spektaklu na zywo bylismy w Kuzni pierwszy raz.Mala scena,kameralny nastroj i spotkanie z genialnym mimem,ktorego mielismy na wyciagniecie reki to niesamowite przezycie.Pan Ireneusz Krosny jest wspanialy i niepowtarzalny,jego kunszt jest mistrzowski,bawil do lez a dlonie bolaly od oklaskow,ktorymi byl nagradzany. Grupa MoCarta ma wiele do zaoferowania,bawi widza,jest wesolo,zabawnie i jej wystep jak zawsze byl bardzo widowiskowy choc troche ograniczony mala przestrzenia.Wspolny koncowy wystep z mimem byl genialny,ale nasze serca "skradl"p.Ireneusz.Mamy po 70 lat i na listopadowy jubileusz 45-lecia stazu malzenskiego zafundowalismy sobie wspanialy "kosz radosci" za co dziekujemy wykonawcom tego niezapomnianego wieczoru.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jacek 2017-11-10 15:17
Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny, Warszawa, 2017-11-07 20:30
Generalnie wydarzenie było udane, artyści nie zawiedli, atmosfera wśród widowni wyśmienita. Jakość obsługi w restauracji bardzo dobry, dania smaczne. Mam natomiast zastrzeżenia do nieprawdziwych informacji podawanych przez organizatorów przed wydarzeniem. Po pierwsze, byłem poinformowany, że zajmowanie miejsc przy stolikach odbywa się wg zasady pierwszeństwa przyjścia. Dlatego też przyszedłem tuż przed 18.30, aby zająć najlepsze miejsce. Niestety okazało się, że stoliki zostały przydzielone przez obsługę restauracji i musiałem usiąść przy stoliku ulokowanym w samym rogu sali, skąd widoczność nie była najlepsza. Po drugie, informowano mnie, że dania można wybierać z karty, podczas gdy były do dyspozycji tylko po 3 wybrane na ten wieczór dania do każdego posiłku (przystawki, zupy, danie główne, deser). Wydaje mi się, że uczciwiej było by poinformować dokładnie jak wygląda organizacja, aby uniknąć zaskoczenia.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-11-10 10:46
Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny, Warszawa, 2017-11-07 20:30
Świetny występ, doskonały relaks, wykonawcy bardzo otwarci na publiczność. Warto przyjść, posłuchać, zabawić się.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anna 2017-11-10 09:50
Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny, Warszawa, 2017-11-07 20:30
Fantastyczny, perfekcyjny występ-jak zwykle w przypadku Pana Krosnego, którego jesteśmy, ja i moja rodzina, wielkimi fanami. Plus przezabawne, mistrzowskie show Grupy Mozarta. Można się naprawdę uśmiać "do łez". Polecam!

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2017