KABAryjTON 2017



średnie oceny z 111 recenzji:
ocena widzów
86% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

RYJEK ponownie wychodzi w miasto! Największa impreza kabaretowa w regionie powraca ze zdwojoną siłą - jeszcze lepsza i jeszcze większa! Salwy śmiechu, doborowe towarzystwo i gwiazdy polskiego kabaretu - nie może Was zabraknąć!

Artyści:
Ani Mru-Mru
Cezary Pazura
Kabaret Młodych Panów
Kabaret Zachodni (Złote Koryta na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK 2016)
Kabaret NOC
Ewa Błachnio
Mariusz Kałamaga

oraz gość specjalny: zespół FRELE

Imprezę poprowadzi duet: Ewa Błachnio oraz Mariusz Kałamaga

 

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Danusia 2017-07-12 18:53
KABAryjTON 2017, Rybnik, 2017-06-18 17:00
Ani Mru-Mru, Cezary Pazura, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Kabaret NOC, Ewa Błachnio, Mariusz Kałamaga, zespół FRELE
Rewelacyjny jak zwykle kabaret Młodych Panów! Reszta same powtórki.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Papi 2017-07-09 16:08
KABAryjTON 2017, Rybnik, 2017-06-18 17:00
Ani Mru-Mru, Cezary Pazura, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Kabaret NOC, Ewa Błachnio, Mariusz Kałamaga, zespół FRELE
Rewelacyjna impreza świetna obsada kabaretowa, jeszcze na drugi dzień bolały nas brzuchy od śmiechu no i prowadzący zrobili naprawdę DOBRO ROBOTA kabarety musiały się naprawdę postarać żeby przebić żarty Ewy Błachnio i Mariusza Kałamagi . Co do organizacji imprezy też nie ma zastrzeżeń naprawdę kawał dobrej roboty, mam nadzieje że w przyszłym roku również uda się kupić bilety na KabaRyjton. Wielki ukłon w stronę Kabaretu Młodych Panów za tak rewelacyjną imprezę.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gosia 2017-06-24 21:39
KABAryjTON 2017, Rybnik, 2017-06-18 17:00
Ani Mru-Mru, Cezary Pazura, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Kabaret NOC, Ewa Błachnio, Mariusz Kałamaga, zespół FRELE
Super ????
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bogna 2017-06-22 06:31
KABAryjTON 2017, Rybnik, 2017-06-18 17:00
Ani Mru-Mru, Cezary Pazura, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Kabaret NOC, Ewa Błachnio, Mariusz Kałamaga, zespół FRELE
Suuuuuper!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
aga95 2017-06-21 16:34
KABAryjTON 2017, Rybnik, 2017-06-18 17:00
Ani Mru-Mru, Cezary Pazura, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Kabaret NOC, Ewa Błachnio, Mariusz Kałamaga, zespół FRELE
było genialnie! jestem z wami za rok!

Zobacz więcej recenzji...