Kabaret Ani Mru Mru

strona artysty: http://www.animrumru.art.pl/



średnie oceny z 1975 recenzji:
ocena widzów
71% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

To kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić - ten kabaret polityką się nie zajmuje. Chłopaki z ANI MRU-MRU podejmują tematy z życia wzięte np. skecz Na porodówce, albo puszczają wodze wyobraźni i wprowadzają bohaterów baśniowych np. skecz o wampirku o słodkim imieniu pt. Tofik. Są rozchwytywani, a każdy ich skecz bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl.W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o dietach.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
agajo 2017-01-13 14:55
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 20:30
Jak zawsze śmieszne skecze. Szkoda tylko że Ani Mru Mru musiał występować tym razem tylko w duecie.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2017-01-12 09:44
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 18:00
Na występie kabaretu"Ani Mru Mru"bawiliśmy się świetnie od początku do końca!!!!Sami nie wiemy kiedy przeleciały te 2 godziny w ciągu których zabawiali nas do łez swoimi (jak zwykle)świetnymi skeczami .Równie Swietny był też P.Piotr Bałtroczyk ze swoim występem. Super sprawą jest możliwość zakupu biletów przez internet,wraz z mężęm zakupiliśmy równiez bilety na kabaret SMILE,na który wybieramy sie w lutym. Serdecznie pozdrawiam:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-01-11 13:42
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 18:00
Bardzo dobry spektakl. Ubawiłam się setnie. Nie muszę polecać tego Kabaretu dalej bo ludzie ,którzy lubią kabaret znają go i chętnie obejrzą każdy ich program. Jestem wielką fanką gry Michała Wójcika,w większości mimiką twarzy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
sowinio 2017-01-11 13:17
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 20:30
Fajnie było, zobaczyć ich na żywo, mało skeczy zagrali, Piotr Bałtroczyk wymiótł wszystko, liczyłem na coś więcej z ich strony.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-01-11 11:46