Kabaret Młodych Panów

strona artysty: http://www.kmp.art.pl/



średnie oceny z 309 recenzji:
poziom artystyczny występu
nowości w programie
ogólna ocena
84% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Młodzi panowie brzydzą sie żartem chamskim i prostackim. Kabaret Młodych Panów przedstawia nam historie z życia wzięte i delikatnie odbite w krzywym zwierciadle dobrze wyważonego humoru. Widz uzmysławia sobie jak wielu rzeczy nieraz nie dostrzega w otaczającym go świecie oraz jak wielki wpływ na jego życie ma polityka i ludzie z nią związani. Tych kilku panów pokazuje że tak w cale nie musi być i że można to poprawić, jeżeli tylko się chce. Kabaret Młodych Panów reprezentuje doskonały poziom humoru i potrafi rozbawić nawet najbardziej poważnego widza.

Najbliższe występy

2015-02-24 19:00 Lublin ACK UMCS Chatka Żaka kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
kabot 2014-12-21 20:14
Kabaret Młodych Panów - 10/10, czyli urodziny!, Rybnik, 2014-12-10 17:30
Było super, super, super, super!!!!!!!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2014-12-21 19:17
Kabaret Młodych Panów - 10/10, czyli urodziny!, Katowice, 2014-12-13 19:00
Kabaret Młodych Panów na 10 lecie i ich goście: zespół Piersi, Kabaret Smile i Mariusz Kałamaga
program znakomity .Bawilismy sie znakomicie
oceniono 0 razy 0 plus minus
jontena 2014-12-18 10:24
Kabaret Młodych Panów - 10/10, czyli urodziny!, Katowice, 2014-12-13 19:00
Kabaret Młodych Panów na 10 lecie i ich goście: zespół Piersi, Kabaret Smile i Mariusz Kałamaga
świetny występ, doskonale dobrani "goście". Bardzo polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2014-12-17 20:34
Kabaret Młodych Panów - 10/10, czyli urodziny!, Katowice, 2014-12-13 19:00
Kabaret Młodych Panów na 10 lecie i ich goście: zespół Piersi, Kabaret Smile i Mariusz Kałamaga
szczerze polecam, bawiliśmy się z mężem doskonale. Nie jestem natomiast miłośnikiem nowej twórczości zespołu Piersi, ale dało się przeżyć.
oceniono 0 razy 0 plus minus
19aszka89 2014-12-17 15:50
Kabaret Młodych Panów - 10/10, czyli urodziny!, Katowice, 2014-12-13 19:00
Kabaret Młodych Panów na 10 lecie i ich goście: zespół Piersi, Kabaret Smile i Mariusz Kałamaga
Występ przyjemnie sięoglądało, trochę męczący był występ artysty muzycznego, który może niekoniecznie wszystkim przypadł do gustu. Ogół- pozytywny.

Zobacz więcej recenzji...