Kabaret Skeczów Męczących

strona artysty: http://www.zrobkabaret.pl/Kabaret-Skeczow-Meczacych.html



średnie oceny z 204 recenzji:
poziom artystyczny występu
nowości w programie
ogólna ocena
86% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Członkowie KSM na scenie charakteryzują się ogromną werwą i radością tworzenia, nie stronią od improwizacji i zabawy z widzem. Ogólnopolską popularność przyniosły im takie utwory jak „Piosenka Trenera” – o korupcji w polskiej piłce, czy piosenka „Nasza Klasa”. Już chyba każdy zna też ich skecze o Jacku Krzynówku i mało rozgarniętym ochroniarzu „Śrubie”. Rok 2009 również należy do nich. Rewelacyjne występy na festiwalach w Koszalinie, Mrągowie czy Top Trendach przyniosły kolejne hity, jak „Trfam Tele Gra” czy „Hymn Euro 2012”. Reasumując, Kabaret Skeczów Męczących podąża niezmiennie „…cały czas do przodu!!!”

Najbliższe występy

2015-07-12 20:00 Rewal Amfiteatr kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2015-05-11 15:20
Kabaret Skeczów Męczących - L!ve, Rybnik, 2015-05-09 16:00
Wszystko super, uśmiałem się po pachy:)
oceniono 2 razy -2 plus minus
fafik 2015-05-11 08:33
Kabaret Skeczów Męczących - L!ve, Rybnik, 2015-05-09 16:00
Przyznam, że się zawiodłem. Szału nie było, zresztą frekwencja też za bardzo nie dopisała. Skecze na średnim poziomie, śmiechu nie zbyt wiele, wymuszane brawa, słaby kontakt z publicznością, no jedynie hasło publiczności "tarło" rozbawiało. Przyznam, że spodziewałem się czegoś więcej.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2015-04-29 21:17
Kabaret Skeczów Męczących - L!ve, Zawiercie, 2015-04-25 16:00
super widowisko. śmeichu po pachy :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
t 2015-04-27 20:29
Kabaret Skeczów Męczących - L!ve, Zawiercie, 2015-04-25 16:00
Długo po występie bolały nas brzuchy ze śmiechu.Napewno jeszcze kiedyś wybierzemy się na ten kabaret.
oceniono 0 razy 0 plus minus
iwonazaw 2015-04-26 11:05