Kabaretowa Dolina Humoru 2017



średnie oceny z 30 recenzji:
ocena widzów

Opis

Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Łowcy.B

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
czarolcia 2017-06-26 10:20
Kabaretowa Dolina Humoru 2017, Strzelinko koło Ustki, 2017-06-24 18:00
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Łowcy.B
mimo złej pogody ubaw po pachy :) szkoda tylko, że widoczność z górnej części ławek była tak słaba...
oceniono 0 razy 0 plus minus
Rafał 2017-06-26 09:48
Kabaretowa Dolina Humoru 2017, Strzelinko koło Ustki, 2017-06-24 18:00
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Łowcy.B
Tragicznie, organizator powinien skorzystać ze swojego doświadczenia z poprzednich lat i przewidzieć iż o tej porze roku w tej miejscowości są potężne opady deszczu. Wydałem pieniądze aby zrobić sobie wycieczkę w deszczu posiedzieć 45 minut przemoknąc do "suchej nitki" i nabawić kataru. Jedna wielka tragedia, Tparkingi zalane samochody zablokowane. Długo mnie tam nie zobaczą.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jolanta 2017-06-26 09:22
Kabaretowa Dolina Humoru 2017, Strzelinko koło Ustki, 2017-06-24 18:00
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Łowcy.B
SUPERR TYLKO DESZCZ NIESTETY NIE POZWOLIL NAM BYC DO KONCA
oceniono 0 razy 0 plus minus
Miranda 2017-06-26 08:31
Kabaretowa Dolina Humoru 2017, Strzelinko koło Ustki, 2017-06-24 18:00
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Łowcy.B
Impreza udana artystycznie, Ne-Nonówka najlepsza z trzech pierwszych kabaretów. Niestety pogoda i zbyt długie przerwy miedzy występami zmusiły mnie do wyjścia po trzech etapach. Ale i tak jestem zadowolona.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-06-26 08:18