Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA"



średnie oceny z 220 recenzji:
ocena widzów
86% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Katarzyna Piasecka w solowym programie stand-up comedy "BEZ FILTRA".

Kasia to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. Najnowszy program Kasi, to zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, które przedstawia w charakterystyczny dla siebie, bezkompromisowy sposób. Po prostu "BEZ FILTRA".

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Madzia 2017-04-09 10:50
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Grodzisk Mazowiecki, 2017-04-07 20:00
Razem z Kasią na scenie pojawi się Rafał Banaś!
Dawno się tak nie uśmiałam. Ekstra! Zapraszamy częściej!
oceniono 0 razy 0 plus minus
adif83 2017-04-03 09:54
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Bytom, 2017-03-21 19:30
Razem z Kasią na scenie pojawi się Tomasz Boras Borkowski!
Było przemiło i prześmiesznie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
ANETA 2017-03-30 17:46
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Łódź, 2017-03-26 18:00
Kasia po raz drugi i ostatni w Łodzi z programem "BEZ FILTRA". Razem z Kasią wystąpi Tomasz Boras Borkowski!
mega występ!!!!! super organizacja! uwielbiam kaske i rafala!!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
siua 2017-03-29 09:48
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Łódź, 2017-03-26 18:00
Kasia po raz drugi i ostatni w Łodzi z programem "BEZ FILTRA". Razem z Kasią wystąpi Tomasz Boras Borkowski!
Co tu komentować...ubaw po pachy :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
sami 2017-03-28 21:31
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Łódź, 2017-03-26 18:00
Kasia po raz drugi i ostatni w Łodzi z programem "BEZ FILTRA". Razem z Kasią wystąpi Tomasz Boras Borkowski!
Kasia niezastąpiona! Cały stand up rewelacyjny. Kupa śmiechu.

Zobacz więcej recenzji...