Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA"



średnie oceny z 217 recenzji:
ocena widzów
86% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Katarzyna Piasecka w solowym programie stand-up comedy "BEZ FILTRA".

Kasia to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. Najnowszy program Kasi, to zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, które przedstawia w charakterystyczny dla siebie, bezkompromisowy sposób. Po prostu "BEZ FILTRA".

Najbliższe występy

2017-04-06 20:00 Skierniewice Klub Drugi Dom kup bilet
2017-04-07 20:00 Grodzisk Mazowiecki Emcztery kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
siua 2017-03-29 09:48
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Łódź, 2017-03-26 18:00
Kasia po raz drugi i ostatni w Łodzi z programem "BEZ FILTRA". Razem z Kasią wystąpi Tomasz Boras Borkowski!
Co tu komentować...ubaw po pachy :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
sami 2017-03-28 21:31
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Łódź, 2017-03-26 18:00
Kasia po raz drugi i ostatni w Łodzi z programem "BEZ FILTRA". Razem z Kasią wystąpi Tomasz Boras Borkowski!
Kasia niezastąpiona! Cały stand up rewelacyjny. Kupa śmiechu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Piotr&Magda 2017-03-28 17:22
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Łódź, 2017-03-26 18:00
Kasia po raz drugi i ostatni w Łodzi z programem "BEZ FILTRA". Razem z Kasią wystąpi Tomasz Boras Borkowski!
Super występ, świetnie się bawiliśmy, polecamy każdemu.
oceniono 2 razy 2 plus minus
Sylwia 2017-03-27 22:49
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Łódź, 2017-03-26 18:00
Kasia po raz drugi i ostatni w Łodzi z programem "BEZ FILTRA". Razem z Kasią wystąpi Tomasz Boras Borkowski!
Genialne spotkanie. Support dał radę, Kasia tym bardziej. Długo tego nie zapomnę ;) Pozdrawiam Wporzo Babkę i Agnieszkę z Łukaszem :D
oceniono 0 razy 0 plus minus
moniasty1@o2.pl 2017-03-27 20:54
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Łódź, 2017-03-26 18:00
Kasia po raz drugi i ostatni w Łodzi z programem "BEZ FILTRA". Razem z Kasią wystąpi Tomasz Boras Borkowski!
Ubaw na maxa

Zobacz więcej recenzji...