Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA"



średnie oceny z 135 recenzji:
ocena widzów
83% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Katarzyna Piasecka w solowym programie stand-up comedy "BEZ FILTRA".

Kasia to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. Najnowszy program Kasi, to zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, które przedstawia w charakterystyczny dla siebie, bezkompromisowy sposób. Po prostu "BEZ FILTRA".

Najbliższe występy

2017-01-21 18:00 Opole Klub ZEBRA kup bilet
2017-02-15 19:00 Malbork Przestrzeń Aktywności Twórczej Makul@tura kup bilet
2017-02-16 19:00 Olsztyn Galeria Sowa kup bilet
2017-02-17 19:00 Białystok Klub Gwint kup bilet
2017-02-21 19:00 Legnica Spiżarnia kup bilet
2017-02-23 19:00 Świdnica Manufaktura kup bilet
2017-03-05 19:00 Bielsko-Biała Klub Miasto kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 1 razy 1 plus minus
A150 2017-01-21 15:55
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Kraków, 2017-01-20 20:00
Razem z Kasią na scenie pojawi się Tomasz Boras Borkowski!
Kasiu jest niesamowita. Byłam po raz pierwszy na jej występie i zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Swoją inteligencją, dystansem i ogromnym poczuciem humoru sprawiła, że piątek stał się najlepszym dniem w tym tygodniu. Ciszę się, że mamy takie stand uperki w Polsce, bo przez to nasza scena komedia błyszczy i jest na wysokim poziomie. Świetny okazał się również Boras. Przez jego one-linery do tej pory bolą mnie usta i brzuch. Od śmiechu oczywiście. Jesteście miesamowici. Dziękuję za występy :)
oceniono 1 razy 1 plus minus
moskwa 2017-01-21 13:16
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Kraków, 2017-01-20 20:00
Razem z Kasią na scenie pojawi się Tomasz Boras Borkowski!
Kocham ją ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
widz 2017-01-21 11:17
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Rzeszów, 2017-01-19 20:00
Razem z Kasią na scenie pojawi się Tomasz Boras Borkowski!
Nie spodziewałem się aż tak dobrego występu Kasi. Support również dobry, nieco wulgarny ale to jest stand up tu nie ma tabu
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ona 2017-01-20 17:29
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Rzeszów, 2017-01-19 20:00
Razem z Kasią na scenie pojawi się Tomasz Boras Borkowski!
Moja opinia?!? Było wybornie :-D
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mateusz 2017-01-20 15:42
Katarzyna Piasecka - program "BEZ FILTRA", Rzeszów, 2017-01-19 20:00
Razem z Kasią na scenie pojawi się Tomasz Boras Borkowski!
Mistrzostwo świata! Super wieczór!

Zobacz więcej recenzji...