Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt"



średnie oceny z 179 recenzji:
ocena widzów
95% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Łukasz Lotek Lodkowski – jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba Wojewódzki")

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
dean 2017-01-25 21:46
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt", Siedlce, 2017-01-23 19:00
Razem z Lotkiem na scenie pojawi się Czarek Kaźmierski!
Najlepiej wydane pieniądze w życiu! Lotek i Czarek sprawili, że nie przestawałem się śmiać nawet na chwilę :) Polecam wszystkim! :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ja!!! 2017-01-25 08:50
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt", Siedlce, 2017-01-23 19:00
Razem z Lotkiem na scenie pojawi się Czarek Kaźmierski!
Nie pamiętam kiedy ostatni raz płakałam ze śmiechu.... Lotek mistrz!
oceniono 0 razy 0 plus minus
rogal 2017-01-24 14:12
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt", Siedlce, 2017-01-23 19:00
Razem z Lotkiem na scenie pojawi się Czarek Kaźmierski!
Lotek jest the best!! Kuuupa śmiechu:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
AnulkaSiedlce 2017-01-24 12:43
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt", Siedlce, 2017-01-23 19:00
Razem z Lotkiem na scenie pojawi się Czarek Kaźmierski!
zarówno Czarek jak i Łukasz wymiatali, zrobili rozpierduchę jakich mało w Polsce. Można się pośmiać bez polityki? Można! Serdecznie polecam, śmiechu co niemiara
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sharq 2017-01-24 12:42
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt", Skierniewice, 2017-01-22 19:00
Razem z Lotkiem na scenie pojawi się Tomasz Boras Borkowski!
było mega śmiesznie polecam !

Zobacz więcej recenzji...