Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt"



średnie oceny z 366 recenzji:
ocena widzów
96% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Łukasz Lotek Lodkowski – jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba Wojewódzki")

Najbliższe występy

2017-10-19 19:00 Toruń OD NOWA Nowa Sala Kinowo - Teatralna kup bilet
2017-10-20 19:30 Toruń OD NOWA Nowa Sala Kinowo - Teatralna kup bilet
2017-10-21 19:00 Inowrocław Pub Kropa kup bilet
2017-10-22 19:00 Ostrów Wielkopolski Stara Przepompownia kup bilet
2017-10-25 20:00 Kraków Klub Studio kup bilet
2017-10-29 19:00 Skarżysko-Kamienna Kombinat Formy kup bilet
2017-10-30 19:30 Warszawa PALLADIUM kup bilet
2017-11-07 19:30 Warszawa PALLADIUM kup bilet
2017-11-20 20:00 Kraków Klub Studio kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
MrsMorningstar 2017-10-15 20:47
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt", Białystok, 2017-09-30 20:30
W roli supportu pojawi się Paweł Chałupka!
Najlepszy występ jaki kiedykolwiek widziałam, brakowało śmiechu do śmiechu xD
oceniono 0 razy 0 plus minus
syla 2017-10-13 19:30
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt", Bielsko-Biała, 2017-09-25 19:00
Razem z Lotkiem na scenie pojawi się Janusz Pietruszka
Policzki bolą ze śmiechu. Polecam wszystkim- by oderwać się od rzeczywistości codziennego dnia :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Patrycja P. 2017-10-06 14:16
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt", Białystok, 2017-09-30 20:30
W roli supportu pojawi się Paweł Chałupka!
Rewelacja!
oceniono 0 razy 0 plus minus
jagna 2017-10-05 20:09
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt", Białystok, 2017-09-30 20:30
W roli supportu pojawi się Paweł Chałupka!
Łukasz Lotek Lotkowski - jak zawsze w formie. Karol Modzelewski - uwiebiam. Skład godny polecenia :)
oceniono 1 razy 1 plus minus
Klakson 2017-10-05 00:25