Marian Opania



średnie oceny z 15 recenzji:
ocena widzów

Opis

Mam nadzieję, że trochę mnie Państwo znacie a więc nie muszę za dużo o sobie opowiadać.

Jak wiecie zajmuję się również estradą.
Skąd ten nieskromny tytuł "Moje fascynacje"?

Ano stąd, że ten recital to różnorodny "coctail" ulubionych utworów, które w trakcie mojego życia najbardziej mnie zafascynowały a więc:
najcelniejsze monologi pióra Antoniego Słonimskiego, tzw. szmoncesy. Również nieco frywolne teksty Marcina Wolskiego, zagraniczne teksty, niemieckie, rosyjskie np: "W museum" Michaiła Żwanieckiego w tłum. Jana Pietrzaka. Śpiewam też w tym koncercie piosenki Jackues'a Brela, pieśni Bułata Okudżawy, W. Wysockiego, Wojciecha Młynarskiego, Jana Wołka czy Jerzego Satanowskiego. Gram ten recital w kraju jak też za granicą.

A więc nieśmiało zapraszam Państwa na mój występ. Nie zanudzicie się i każdy z widzów znajdzie coś dla siebie.

Do zobaczenia
Marian Opania

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-03-24 09:34
Marian Opania, Warszawa, 2017-03-20 20:30
Naprawdę warto :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-03-21 20:37
Marian Opania, Warszawa, 2017-03-20 20:30
Byłyśmy z siostrą, jesteśmy zachwycone, prosimy o kolejne spotkania z Panem Marianem Opanią i innymi wybitnymi polskimi artystami
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aldona 2017-03-21 18:04
Marian Opania, Warszawa, 2017-03-20 20:30
Niezapomniany wieczór. Uczta dla ducha. Monolog, piosenka, humor w mistrzowskim wykonaniu Pana Mariana Opani.
oceniono 0 razy 0 plus minus
anna 2017-03-21 12:58
Marian Opania, Warszawa, 2017-03-20 20:30
Przepiękny recital, pozwalający choć na chwilę wrócić do dawnych, normalnych czasów i nabrać sił na zmaganie się z "niepiękną" obecną rzeczywistością. Chwytające za serce wspomnienie o p. Wojciechu Młynarskim, którego twórczość towarzyszyła praktycznie całemu życiu naszych roczników. Jak dobrze było spotkać się z kunsztem, artyzmem, humorem, autoironią i niekłamanym wdziękiem pana Mariana Opani, reprezentującym obok wymienionych cech prawdziwie inteligencką, głęboko zakorzenioną tolerancję. Było i nostalgicznie, i lirycznie, i z uśmiechem. A przede wszystkim mądrze. Dzięki za to wszystko po pierwsze Wspaniałemu Wykonawcy, a także Organizatorom. anna
oceniono 0 razy 0 plus minus
MB 2017-03-21 11:53
Marian Opania, Warszawa, 2017-03-20 20:30
Wspaniały wieczór, Marian Opania to naprawdę wybitny artysta.

Zobacz więcej recenzji...