Polska Noc Kabaretowa



średnie oceny z 469 recenzji:
ocena widzów
79% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

  Polska Noc Kabaretowa Są naszą tradycją i narodowym sportem, w którym zawsze wygrywamy. Polskie Noce Kabaretowe to wieloletnia historia, która nie ma swojego odpowiednika nigdzie indziej na świecie. To także wspólny projekt grupy kabaretowych przyjaciół, którzy z szacunku do polskiej tradycji chcą ją kontynuować i ubarwiać nutką nowoczesności. Podczas Nocy Kabaretowych widzowie zasmakują różnorodności rodzimego kabaretu i odkryją wszystkie jego oblicza. Naszą kabaretową drużynę narodową tworzą przedstawiciele dojrzałej ligi, którym sekundują młodzi, ale już utytułowani zawodnicy. Wspólnie grają do jednej bramki, a ich celem jest dostarczenie publiczności wspaniałej zabawy, której jakość godna jest miana Polskich Nocy Kabaretowych. Prowadzenie Polskiej Nocy Kabaretowej to nie lada wyzwanie, którego podjęli się doświadczeni i lubiani przez publiczność artyści. Tegoroczną edycję Polskich Nocy Kabaretowych poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących obchodzący w tym roku swoje dziesięciolecie.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
KNW 2017-04-19 07:44
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gdańsk/Sopot, 2017-03-04 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Świetnie się bawiliśmy :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-04-18 18:30
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było rewelacyjnie,już nie mogę się doczekać kolejnego kabaretu????????
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-04-13 20:57
Polska Noc Kabaretowa 2017, Łódź, 2017-03-10 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
widowisko dość dobrze zorganizowane choć mógłby wystąpić jeszcze dodatkowo 1,2 kabaret więcej,za mało otwartych wejść do areny.
oceniono 0 razy 0 plus minus
baja 2017-04-10 09:55
Polska Noc Kabaretowa 2016, Katowice, 2016-05-07 19:00
VII Katowicka Noc Kabaretowa z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Kabaretu K2
BYŁO SUPER MEGA
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2017-04-09 20:22
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kraków, 2017-03-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Witam. Polska Noc Kabaretowa to wydarzenie, które z pewnością można i należy powtórzyć. Zapewnione 4 godziny śmiechu, profesjonalne występy artystów, z których większość opracowała nowe programy nigdzie uprzednio nie pokazywane - pozytwne zaskoczenie dla widzów:) Impreza na bardzo wysokim poziomie. Poleca każdemu - warto:)Jedyny minus - twarde siedzenia:)

Zobacz więcej recenzji...