Polska Noc Kabaretowa



średnie oceny z 469 recenzji:
ocena widzów
79% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

  Polska Noc Kabaretowa Są naszą tradycją i narodowym sportem, w którym zawsze wygrywamy. Polskie Noce Kabaretowe to wieloletnia historia, która nie ma swojego odpowiednika nigdzie indziej na świecie. To także wspólny projekt grupy kabaretowych przyjaciół, którzy z szacunku do polskiej tradycji chcą ją kontynuować i ubarwiać nutką nowoczesności. Podczas Nocy Kabaretowych widzowie zasmakują różnorodności rodzimego kabaretu i odkryją wszystkie jego oblicza. Naszą kabaretową drużynę narodową tworzą przedstawiciele dojrzałej ligi, którym sekundują młodzi, ale już utytułowani zawodnicy. Wspólnie grają do jednej bramki, a ich celem jest dostarczenie publiczności wspaniałej zabawy, której jakość godna jest miana Polskich Nocy Kabaretowych. Prowadzenie Polskiej Nocy Kabaretowej to nie lada wyzwanie, którego podjęli się doświadczeni i lubiani przez publiczność artyści. Tegoroczną edycję Polskich Nocy Kabaretowych poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących obchodzący w tym roku swoje dziesięciolecie.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Justi 2017-03-24 11:11
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było świetnie! Chociaż na udział w Nocy Kabaretowej zdecydowałam się dość późno, udało się znaleźć niezłe miejsca,a zabawa była przednia. Polecam wszystkim;-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kasiaaaa 2017-03-23 21:52
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabarety świetne-polecam! Natomiast organizacja ze strony Torwaru w Warszawie- tragedia! Na wejściu ochrona sprawdzała damskie torebki i kazała wyrzucać wszystkie napoje-nawet te w plasikowych butelkach. Rozumiem, że w regulaminie był zapis o zakazie wnoszenia płynów, więc zakaz powinien być przestrzegany nie tylko na wejściu. Dwa kroki za drzwiami wejściowymi było stoisko, na którym można było kupić napoje w takich damych plastikowych butelkach jak te wyrzucane przez ochronę, tylko oczywiście w dużo wyższej cenie... Nawet piwo było sprzedawane i można z nim było wejść na salę, gdzie były występy. Dlatego moje pytanie jest następujące- czemu zrobiono z nas IDIOTÓW-zabierano butelki z wodą wnoszoną z zewnątrz, żeby za moment zmusić do kupienia wody na stoisku, bo 4 godziny bez picia sobie nie wyobrażam- tym bardziej, że jestem chora i w butelce, którą wnosiłam miałam swoje rozrobione lekarstwo-które przez niemiłego i opryskliwego ochroniarza zostało wywalone. SŁABE TO BYŁO! WSTYD DLA TORWARU!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Hahaaa 2017-03-23 21:38
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zamość, 2017-03-17 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super wyrażenie umawialiśmy się z żoną. Naprawdę miły wieczór.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Tomi 2017-03-23 20:53
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Przyzwoita impreza z częściowo nowymi skeczami. Miło zaskoczył mnie Pan Kryszak, widać że zmienił sposób przedstawiania skeczy i to chyba wyszło mu na dobre. Były jakieś "smutasy", jak dla mnie, ale każdemu nie da się dogodzić ;) ogólnie bardzo pozytywne wrażenia, pomijając magika który na płycie tak szeroko rozplanował ustawienie krzeseł. Zrezygnowaliśmy z partnerką z miejsc na płycie, kosztem dalszej odległości od sceny. Zwykle ustawiana jest na północnej stronie hali, teraz była na dłuższej, zachodniej, o czym nikt nie raczył poinformować.
oceniono 0 razy 0 plus minus
wilk 2017-03-23 19:47