Polska Noc Kabaretowa 2014



średnie oceny z 862 recenzji:
poziom artystyczny występu
nowości w programie
ogólna ocena
77% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Po niekwestionowanym sukcesie Polskiej Nocy Kabaretowej 2013 przyszedł czas na pracę nad kolejnym spektakularnym kabaretowym projektem.
W odświeżonym i zaskakującym składzie, z zupełnie nowymi skeczami, pomysłami i energią czołówka polskich kabaretów pojawi się na największych scenach rozrywkowych w kraju. Polska Noc Kabaretowa 2014 tym razem prowadzona przez Kabaret Nowaki znów będzie śmieszyć i zachwycać. Wśród gości znajdą się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Chyba, Kabaret Skeczów Męczących (skład poszczególnych występów widoczny w podtytule imprezy).

Polska Noc Kabaretowa to tradycja, która z roku na rok zadziwia coraz bardziej.  Bo tak to jest z tradycją, „że jeżeliby nam ktuś, na przykład, rozumiesz, porwał naszą furę i by go złapały to nam muszą oddać samolot, rozumiesz? To jest właśnie tradycja.”

Najbliższe występy

2014-08-16 19:30 Kołobrzeg Amfiteatr kup bilet
2014-09-19 19:00 Konin Amfiteatr "Na skarpie" kup bilet
2014-09-20 18:00 Płock Amfiteatr kup bilet
2014-10-03 19:00 Kalisz Hala "Kalisz Arena" kup bilet
2014-10-04 19:00 Toruń Hala Widowiskowo-Sportowa kup bilet
2014-10-05 19:00 Włocławek Hala Mistrzów kup bilet
2014-10-17 19:00 Lubin Nowa Hala Widowiskowo Sportowa RCS kup bilet
2014-10-18 19:00 Zabrze Dom Muzyki i Tańca kup bilet
2014-10-19 18:00 Częstochowa Hala Sportowa kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2014-07-28 11:17
Polska Noc Kabaretowa 2014, Świnoujście, 2014-07-20 19:30
Polska Noc Kabaretowa: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Formacja Chatelet, Barbara Tomkowiak i Adam Małczyk
Bilety przesłano ekspresowo, prezent udany w 100%
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2014-07-22 06:17
Polska Noc Kabaretowa 2014, Świnoujście, 2014-07-20 19:30
Polska Noc Kabaretowa: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Formacja Chatelet, Barbara Tomkowiak i Adam Małczyk
Polska Noc Kabaretowa była świetną rozrywką, która pozwoliła na niezapomniane chwile. Program artystyczny jak i gra aktorów była na wysokim poziomie. Podziwiam ludzi, którzy potrafią grać na scenie. Brawo dla artystów Polskiej Nocy Kabaretowej w Świnoujściu! Zrobiliście na mnie i moich bliskich bardzo miłe i pozytywne wrażenie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2014-07-20 18:53
Polska Noc Kabaretowa 2014, Wrocław, 2014-06-27 20:00
Polska Noc Kabaretowa: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Chyba
Suuuuuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2014-07-10 16:44
Polska Noc Kabaretowa 2014, Wrocław, 2014-06-27 20:00
Polska Noc Kabaretowa: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Chyba
OK OK OK OK OK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oceniono 3 razy -3 plus minus
Crade 2014-07-08 17:27
Polska Noc Kabaretowa 2014, Wrocław, 2014-06-27 20:00
Polska Noc Kabaretowa: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Chyba
Super zabawa - kupa śmiechu.

Zobacz więcej recenzji...