Rafał Rutkowski - w programie "Cztery dychy"



średnie oceny z 16 recenzji:
ocena widzów

Opis

„Cztery dychy”. 

Nowy stand-up komedy Rafała Rutkowskiego.

Rutkowski w swoim najnowszym programie jedzie po bandzie nie oszczędzając nikogo! Zaczyna od siebie, a potem jest tylko śmieszniej! Dostaje się celebrytom, politykom, klerowi a nawet Szwedom! Dowiecie się w co lubi  przebierać się w sypialni, dlaczego teatr jest niebezpieczny i dlaczego musiał upić własnego syna! 

Jako aktor nie zagrał niestety  w „Smoleńsku”, ale ma nadzieję na sequel. Jako stand-uper marzy o duecie z Januszem Rewińskim, ale wie, że najpierw musiałby zagrać w „Smoleńsku”. Załamany  tym faktem napisał „Cztery dychy”, chwycił za mikrofon i ruszył w Polskę. Szukajcie go po wsiach i miasteczkach. 

 

 

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
haja 2017-08-14 15:52
Rafał Rutkowski - w programie "Cztery dychy", Chorzów, 2017-08-12 19:00
Suuuuuper bardzo fajnie się bawiłam. Pozdrowienia dla foczki.
oceniono 0 razy 0 plus minus
sylwia1313 2017-08-13 12:25
Rafał Rutkowski - w programie "Cztery dychy", Chorzów, 2017-08-12 19:00
Suporty super,występ Rafała bardzo ok,wszystko zepsuło mocne nieprzygotowanie organizatorów( totalne nieprzygotowanie techniczne i katastrofalny brak wentylacji
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kasia Z. 2017-05-24 19:19
Rafał Rutkowski - w programie "Cztery dychy", Bytom, 2017-05-22 19:30
Rewelacyjny występ! Rafał w formie jak zawsze, program wprawdzie w dużej mierze mi znany, ale i tak warto. Organizacja też bez zastrzeżeń, Wojtek Pięta coraz lepszy i Jacek Noch od którego każdy powinien uczyć się dystansu do siebie. Jednym słowem POLECAM i dzięki za przemiły wieczór!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-05-23 15:22
Rafał Rutkowski - w programie "Cztery dychy", Bytom, 2017-05-22 19:30
Petarda śmiechu!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kris 2017-05-23 12:14
Rafał Rutkowski - w programie "Cztery dychy", Bytom, 2017-05-22 19:30
RR rewelacja, ostra jazda bez tematów tabu, supporty też nieźle rozgrzewały publiczność. Chętnie wybiorę się kolejny raz.

Zobacz więcej recenzji...