Scena Bękartów Stand-Upu



średnie oceny z 23 recenzji:
ocena widzów

Opis

Warszawska scena Bękartów Stand-Upu czyli Karola Modzelewskiego oraz Łukasz "Lotka" Lodkowskiego! Cykl rozpoczął swoją działalność w 2016 roku! Chłopaki na swoją scenę zapraszają najepszych komików w kraju!

Najbliższe występy

2017-04-03 20:00 Warszawa Klub Hydrozagadka kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kicia 2017-03-23 17:34
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-03-22 20:00
Wystąpią: Rafał Rutkowski oraz Karol Kopiec
Bardzo eleganckie wystąpienia, zróżnicowany humor,świetne open mic-i, tylko miejsce kiepawo a w zasadzie to bar do dupy, czekać 15 minut na drina bo bar nie ma szklanek... Żałosne, po 15 minutach czekania wziąłem piwo, na szczęście butelki były, bo znowu się bałem że bar będzie czekał na butelki...
oceniono 0 razy 0 plus minus
Korsarz46 2017-03-23 17:00
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-03-22 20:00
Wystąpią: Rafał Rutkowski oraz Karol Kopiec
Było świetnie ????????
oceniono 0 razy 0 plus minus
chrupek 2017-03-23 13:15
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-03-22 20:00
Wystąpią: Rafał Rutkowski oraz Karol Kopiec
jak zwykle fantastyczna zabawa:) polecam na rozluźnienie zwłaszcza korpoludkom, ale uwaga, dystans do siebie obowiązkowy:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
N. 2017-02-24 11:53
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-02-20 20:00
Bękarty prezentują: Rafał Pacześ w programie "Zaczynam rozumieć" oraz Piotr Szumowski
Najlepsi ! Lotek, Karol niesamowici, godzina Rafała mistrzostwo ! Piotrek też dawał radę ;) Oby więcej takich składów !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zuzek 2017-02-24 09:59