Scena Bękartów Stand-Upu



średnie oceny z 46 recenzji:
ocena widzów

Opis

Warszawska scena Bękartów Stand-Upu czyli Karola Modzelewskiego oraz Łukasz "Lotka" Lodkowskiego! Cykl rozpoczął swoją działalność w 2016 roku! Chłopaki na swoją scenę zapraszają najepszych komików w kraju!

Najbliższe występy

2017-06-25 19:00 Warszawa Klub Hydrozagadka kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Iza 2017-05-22 16:25
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-05-16 20:00
Wystąpi: Katarzyna Piasecka w pożegnalnym koncercie programu "BEZ FILTRA"
Smuteczek, że nie było Karola, ale cała reszta pozamiatała! :) REWELACJA! Świetne zestawienie, już szykuję się na czerwiec :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kinga Bogdanowicz 2017-05-17 21:14
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-05-16 20:00
Wystąpi: Katarzyna Piasecka w pożegnalnym koncercie programu "BEZ FILTRA"
Uwielbiam! Uwielbiam! Kachę mogłabym słuchać bez końca, poprostu jest rewelacyjna! A Lotek...rozwalił system! Kocham ten śmiech!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bouli 2017-05-17 14:53
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-05-16 20:00
Wystąpi: Katarzyna Piasecka w pożegnalnym koncercie programu "BEZ FILTRA"
Lotek jak zwykle miszcz :) Szkoda że nie było Karola. Panowie z open mic'a muszą jeszcze sporo poćwiczyć. 'Flegmatyczny' support Kaśki mega pozytywne zaskoczenie :) A Kaśka jak to Kaśka :) 3ma poziom choć spora część tekstów przewijała się w innych występach np dobrej stronie stand-upu
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2017-05-17 12:48
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-05-16 20:00
Wystąpi: Katarzyna Piasecka w pożegnalnym koncercie programu "BEZ FILTRA"
Kaśka i Lotek wymiataja -polecam w 100%
oceniono 1 razy 1 plus minus
Agata 2017-05-17 12:00
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-05-16 20:00
Wystąpi: Katarzyna Piasecka w pożegnalnym koncercie programu "BEZ FILTRA"
Występ był świetny! :)Lotek, Kasia Oiasecka i Pietruszka - najlepsi. Pozostali muszą jeszcze spoooro się nauczyć. Bardzo poelcam!

Zobacz więcej recenzji...