Scena Bękartów Stand-Upu



średnie oceny z 38 recenzji:
ocena widzów

Opis

Warszawska scena Bękartów Stand-Upu czyli Karola Modzelewskiego oraz Łukasz "Lotka" Lodkowskiego! Cykl rozpoczął swoją działalność w 2016 roku! Chłopaki na swoją scenę zapraszają najepszych komików w kraju!

Najbliższe występy

2017-05-16 20:00 Warszawa Klub Hydrozagadka kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Iza 2017-04-10 16:55
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-04-03 20:00
Wystąpi: Abelard Giza w swoim najnowszym programie "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE"
Płakałam ze śmiechu! Super występujący i świetna atmosfera! :) 10/10
oceniono 0 razy 0 plus minus
Biały jeździec 2017-04-05 20:35
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-04-03 20:00
Wystąpi: Abelard Giza w swoim najnowszym programie "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE"
Zrywałem boki z Abelardem Gizą i ekipą. Beczka śmiechu, polecam. :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
ms 2017-04-04 22:24
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-04-03 20:00
Wystąpi: Abelard Giza w swoim najnowszym programie "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE"
Abelard wymiata!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Blondyna 2017-04-04 21:55
Scena Bękartów Stand-Upu, Warszawa, 2017-04-03 20:00
Wystąpi: Abelard Giza w swoim najnowszym programie "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE"
Tak płakać ze śmiechu dawno nie płakałam. Klimatyczne miejsce, super prowadzący. Osobom cierpiącym na nietrzymanie moczu (szczególnie z powodu śmiechu) polecam zaopatrzyć się w pieluchy dla dorosłych, żeby nie tracić ani sekundy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
PROkurczak 2017-04-04 20:17