Stand Up Polska

Opis

 

Stand-up Polska to grupa osób skupionych wokół idei komedii na żywo, fanów komedii żywej i komedią żyjących. Przekuwamy nasze doświadczenia, przemyślenia i wątpliwości w występy sceniczne z pogranicza absurdu, czarnego humoru i niecodziennych odniesień. Staramy się poszerzać granice komedii, oferując rozrywkę inteligentną, a zarazem mniej pretensjonalną niż ten opis. Naszą specjalnością jest skracanie dystansu do odbiorcy, tak by każdy mógł spędzić czas jednocześnie śmiejąc się i żałując że sam na to nie wpadł. Stand-up Polska to najbardziej jakościowy stand-up w Polsce, w końcu nie nazywamy się Stand-up Czechy czy Stand-up RPA.

Występy członków Stand-up Polska to wykuwane przez lata konstrukcje, autorskie i charakterystyczne dla każdego z nas. Z racji mnogich zainteresowań, które skrótowo można zawęzić do tworzenia tekstów, aktorstwa czy niecodziennych form humoru, za każdym razem jeśli dojrzysz na plakacie nasze logo możesz spodziewać się niepowtarzalnych i niezapomnianych wrażeń.

Poruszamy się na wielu płaszczyznach występów, tworzenia tekstów i ich odtwórstwa, możemy zapewnić kompleksową obsługę zarówno wydarzeń kulturalnych, jak i twórczość telewizyjną, radiową czy tekstową. Wszystko w granicach rozsądku i dobrego smaku, ponoć najlepszy to wiśnia z czekoladą.

Na samym końcu, Stand-up Polska to po prostu grupa kumpli, którzy cieszą siebie i innych swoją obecnością. Mimo że żarty traktujemy poważnie, nie spodziewaj się nadufanych artystycznych wycieczek, raczej ludzi, których warto poznać i pogadać z nimi. Nawet jeśli nie nawiążemy współpracy, nie obawiaj się kontaktu, bo, oprócz bycia szalenie zabawnymi, jesteśmy też trochę samotni. No i jest szansa, ze opowiesz nam dobrą historię, którą później wykorzystamy na scenie.

 

- Sebastian Rejent

- Antoni Syrek-Dąbrowski

- Bartosz Zalewski

- Błażej Krajewski 

- Cezary Jurkiewicz

- Piotrk Szumowski

Najbliższe występy

2017-04-21 19:00 Kraków Nowohuckie Centrum Kultury - sala teatralna kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2017