Zenon Laskowik "Będą zmiany..."



średnie oceny z 200 recenzji:
ocena widzów
75% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Będą zmiany to nowy program Zenona Laskowika i Kabareciarni. Występują: Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Grzegorz Tomczak oraz zespół muzyczny Promile.

Najbliższe występy

2017-10-02 19:00 Poznań Teatr Muzyczny kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 1 razy -1 plus minus
Gość 2017-05-20 21:16
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2017-05-15 19:00
było świetnie, bawiliśmy się wspaniale. warto było przyjść i się pośmiać. Fajnie,że Laskowik wystąpił ze znajomą ekipą.
oceniono 1 razy -1 plus minus
Annaewabz 2017-05-16 15:52
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2017-05-15 19:00
Organizacja i otoczenie na czwórkę natomiast mistrzostwo pana Laskowika i doborowe towarzystwo aktorskie bezcenne . Brawo pani Adrianno ????????????????????ma pani głos jak dzwon. Miło było panią znowu zobaczyć. Pozdrawiam.
oceniono 1 razy -1 plus minus
kukizek 2017-05-16 13:19
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2017-05-15 19:00
Super!
oceniono 2 razy 2 plus minus
Dominik 2017-05-16 11:25
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2017-05-15 19:00
Zenon Laskowik ma niesamowity talent jako kabareciarz. Luz, spokój, włączanie publiczności. Jednak sam program "Będą zmiany" dla mnie nie był śmieszny. Nie chodzi o poglądy polityczne (bo jestem przeciwnikiem PiS). Po prostu Laskowikowi brakuje 2 elementów. 1. Partnerów bardziej kontrastowych (jak kogoś w typie Smolenia). 2. Lepszych skeczy. Trochę więcej absurdu, ZASKAKIWANIA. Bo cały humor w przedstawieniu opiera się na grze słów. To nie jest takie śmieszne. PS. Średnia wieku na sali chyba 70 lat. Ja 37. Dziwią mnie te pochlebne recenzje. Doszedłem do wniosku, że starsze pokolenie ocenia wysoko to przedstawienie ponieważ dawno nie byli na żadnym innym kabarecie? Albo z sentymentu lub manifestacji poparcia? Nie wiem, ale młodszym ludziom tego programu nie polecam.
oceniono 3 razy -1 plus minus
Gość 2017-03-19 22:22
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Warszawa, 2017-03-12 17:00
Super występ. Bawiliśmy się świetnie.

Zobacz więcej recenzji...