33. EDF PAKA - Paka Na Przełomie

PRZEŁO/MOWA GALA Występują: Laureaci 33. PAKI, Ikona Śmiechu - Katarzyna Pakosińska , Żywa Legenda Kabaretu - Zenon Laskowik z Kabareciarnią. Imprezę poprowadzi: Kultowy Konferansjer - Piotr BałtroczykKijów Centrum
Al. Krasińskiego 34
30-101 Kraków


Informacje

[czytaj dalej]

PRZEŁO/MOWA GALA

Motto - Jeszcze nigdy tak wielu nie zrobiło tak wiele dla JEDNEGO!

Koncert Finałowy Laureatów 33. Przeglądu Kabaretów PAKA  z gościnnym udziałem  ich Starszej Koleżanki i Kolegów. Czas na wręczenie laurów, nagród specjalnych i uściski dłoni. 33. PAKA uroczyście kończy się uhonorowaniem osoby dla PAKI najważniejszej - Ciebie Widzu! To dla Ciebie gramy a dzięki Twojej obecności trwamy i się rozwijamy! Dziękujemy za 33 lata obecności i mamy nadzieję na kolejne wspólne!

Występują:
Laureaci 33. PAKI,
Ikona Śmiechu - Katarzyna Pakosińska ,
Żywa Legenda Kabaretu - Zenon Laskowik z  Kabareciarnią.

Imprezę poprowadzi:
Kultowy Konferansjer  - Piotr Bałtroczyk

Reżyseria: Krzysztof Jaślar

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali

sektor
© BiletyNaKabarety.pl 2006-2017