wszystkie recenzje » Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek


średnie oceny z 1068 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
D. Nowik 2017-10-12 15:52
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Super, świetnie się bawiliśmy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-10-12 13:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Bydgoszcz, 2017-10-07 15:30
Skecze oceniam na najwyższą notę. Jednak piosenki trochę słabiej ponieważ nie do końca można zrozumieć tekst. Ogólnie bardzo mi się podobało.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agnieszka 2017-10-11 22:22
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Warszawa, 2017-10-09 19:00
Ciepło, czysto, jednak w szatni gdy tłoczno brak przepływu osób i ukierunkowania kolejki osób które już płaszcz odebrały- ludzie ci korkują i tak ciasną szatnię; kolorowe ledy podświetlane .... uroku nie dodają niestety. W samej sali elegancko i miejsce wywietrzone co jest zdecydowanie in plus.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-10-11 18:40
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Było zajefajowo po prostu super, więcej takich imprez w Wałbrzychu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
ANIA 2017-10-11 17:45
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Warszawa, 2017-10-09 19:00
Super występ, świetne VIPowskie miejsca i drinki polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ks 2017-10-11 15:11
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Warszawa, 2017-10-09 19:00
Wydarzenie super, organizacja ok.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kasia 2017-10-11 14:47
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Bydgoszcz, 2017-10-07 18:15
Jak zawsze genialnie! Na czas, mega śmiesznie -od lat sa numerem jeden!
oceniono 0 razy 0 plus minus
justyna 2017-10-10 23:52
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wieluń, 2017-10-06 17:00
najlepszy występ live jaki kiedykolwiek widziałam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Widzka 2017-10-10 22:44
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Pośmiałam się bo lubię tę grupę i ich dowcip, ale kawałki odgrzewane. Niczym nie zaskoczyli. Żadnych nowości. Szkoda
oceniono 0 razy 0 plus minus
Nichol 2017-10-10 22:12
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Dobra impreza
oceniono 0 razy 0 plus minus
Grażynka 2017-10-10 19:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Brak m.in. skeczu 'Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie?' który był w opisie, a na którym najbardziej mi zależało. Kabarety miały być nowe, a dużo powtórzyło się z poprzednich występów
oceniono 1 razy 1 plus minus
EKWA 2017-10-10 19:06
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Ucieszyłam się, że KMN znowu, po 2 latach przybył do Wałbrzycha. Sam program "Maj zaczyna się we wtorek" w nowych skeczach miał miejscami dłużyzny. Gdyby nico te teksty "przyciąć" skecze zyskałyby lepszy efekt, a puenta byłaby bardziej zaskakująca i zabawna.Z wielką przyjemnością obejrzałam na "na żywo" skecze, które głównie znam z Tygodnika i Miesięcznika KMN,a które były włączone do tego programu chyba celowo (?!) jako pewniki, może jako wypełniacze "dziur" bądź dla osłody, a może w ramach drobnej rekompensaty?... Co uważam za miłe, przypomnienie wybranych standardów KMN. Warto było, bo publiczność przywitała je oklaskami! Stare, sprawdzone ale zawsze dobre. Z wielką radością(pod nosem)razem z grającymi mówiłam dialogi prezentowane ze sceny! Dla nich warto było być! Chociaż ciekawa byłam nowych. Moim zdaniem nowa aktorka dźwignęła rolę/role żeńskie. Osobiście odniosłam wrażenie, że była wrzucona na głęboką wodę no i... nie utonęła! Może warto byłoby popracować nad Jej imagem. Szkoda, że na koniec nie była z Zespołem i nie można było z Panią porozmawiać... ZESPOŁOWI I WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO REALIZACJI TEGO WYSTĘPU ŻYCZĘ POWODZENIA! WYRAŻAM NADZIEJĘ NA KOLEJNE SPOTKANIE W WAŁBRZYCHU!I nabycie płytki i plakatu z autografami, też :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
P.B 2017-10-10 18:02
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
bardzo dobry występ, nowe skecze, świetnie spędzone 2 godziny. Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mateo304 2017-10-10 17:31
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Mało śmiechu ,nuda, tego powiedzieć nie można bo było superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Polecam i czekam na kolejne wystepy w Wałbrzychu
oceniono 1 razy 1 plus minus
Nemo116 2017-10-10 16:12
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Trudno bylo zrozumiec o co chodzi ze wzgledu na bardzo silne naglosnienie. W dodatku jak juz cos dotarlo to pkazalo sie ze prawie wszystkie skecze to powtorki, a te nowe to posklejane starocie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-10-10 16:02
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Super występ. Jak zwykle wysoki poziom. Bardzo miłe spędzony czas. Najlepszy był skecz z grą na skojarzenia!
oceniono 0 razy 0 plus minus
z 2017-10-10 14:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Występ za krótki,za słaby,nic nowego w programie.Mały nakład inscenizacyjny jak na 70 złotych
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-10-10 14:46
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
przykro mi .że zaistniała taka sytuacja,wyszłam jeszcze przed rozpoczęciem występu.Tym samym nie mogę podzielić swoją oceną
oceniono 1 razy 1 plus minus
melania 2017-10-10 14:02
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Sala widowiskowa Aquaparku w Wałbrzychu jest za duża ,Złe nagłośnienie, z miejsc na krzesłach nie było widać sceny a tym samym aktorów. Kabarety powinny być w bardziej kameralnych obiektach.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Karolina K 2017-10-10 13:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Wszystko zorganizowane prawidłowo, bez problemów. Występ mega udany. Polecam.
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >