wszystkie recenzje » Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio


średnie oceny z 139 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
t2s 2017-02-13 15:38
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Tarnów, 2017-02-06 18:00
Nowy Program!
buahahaha!!!!!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
MM 2017-02-09 10:54
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Tarnów, 2017-02-06 18:00
Nowy Program!
ok, zabawny skecz o islandczyku :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Justyna 2017-02-08 19:53
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Tarnów, 2017-02-06 18:00
Nowy Program!
Występ super, tylko krótki! A może to tylko takie wrażenie... :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
tygrysek 2017-02-08 18:39
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Tarnów, 2017-02-06 18:00
Nowy Program!
Występ i organizacja w tarnowskim teatrze w sumie bez zastrzeżeń jednak Ci którzy przygotowywali nagłośnienie nie zdali egzaminu. Przez blisko połowę programu artyści występowali przy niestabilnie działających mikrofonach lub zupełnie bez nich. Skecze i ogólnie kabaret Ani Mru Mru - super
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-02-08 17:56
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Tarnów, 2017-02-06 18:00
Nowy Program!
Jak zawsze znakomici
oceniono 0 razy 0 plus minus
Tomek 2017-02-08 16:04
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Tarnów, 2017-02-06 18:00
Nowy Program!
Wszystko spoko, dużo śmiechu, niestety problemy z mikrofonami potrafiły rozproszyć uwagę.
oceniono 0 razy 0 plus minus
dannut 2017-02-08 15:36
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Tarnów, 2017-02-06 18:00
Nowy Program!
Bardzo fajny występ można było zobaczyć parę nowych skeczy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anna 2017-02-08 12:28
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Tarnów, 2017-02-06 20:30
Nowy Program!
Wyśmienite przedstawienie!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anna W. 2017-02-04 20:36
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Rzeszów, 2016-12-08 20:30
Nowy Program!
Sam kabaret ok chociaż połowa występu mnie nie powaliła na kolana. Spodziewałam się czegoś więcej. Szkoda że sami artyści nie wyszli po występie do swoich fanów. Ogólnie ok
oceniono 1 razy 1 plus minus
agajo 2017-01-13 14:55
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 20:30
Jak zawsze śmieszne skecze. Szkoda tylko że Ani Mru Mru musiał występować tym razem tylko w duecie.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2017-01-12 09:44
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 18:00
Na występie kabaretu"Ani Mru Mru"bawiliśmy się świetnie od początku do końca!!!!Sami nie wiemy kiedy przeleciały te 2 godziny w ciągu których zabawiali nas do łez swoimi (jak zwykle)świetnymi skeczami .Równie Swietny był też P.Piotr Bałtroczyk ze swoim występem. Super sprawą jest możliwość zakupu biletów przez internet,wraz z mężęm zakupiliśmy równiez bilety na kabaret SMILE,na który wybieramy sie w lutym. Serdecznie pozdrawiam:)
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2017-01-11 13:42
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 18:00
Bardzo dobry spektakl. Ubawiłam się setnie. Nie muszę polecać tego Kabaretu dalej bo ludzie ,którzy lubią kabaret znają go i chętnie obejrzą każdy ich program. Jestem wielką fanką gry Michała Wójcika,w większości mimiką twarzy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
sowinio 2017-01-11 13:17
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 20:30
Fajnie było, zobaczyć ich na żywo, mało skeczy zagrali, Piotr Bałtroczyk wymiótł wszystko, liczyłem na coś więcej z ich strony.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-01-11 11:46
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 18:00
Wspaniały występ zwłaszcza P.Bałtroczyk
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2017-01-11 10:17
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 18:00
Prowadzili sobie doskonale z brakiem kolegi. Natomiast sam program nie był do końca nowy, np.skecz na stacji benzynowej już? widziałam nie raz. Nowe numery chyba mogłyby byc lepiej dopracowane. Wsparcie Piotra Bałtroczyka przerosło moje oczekiwania, chyba nawet stało się gwoździem programu. Pozdrawiam Monika
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-01-11 08:43
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 18:00
Dawno się tak nie uśmiałem. Fajny program, dobra organizacja.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Imei 2017-01-11 08:38
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 20:30
Przednia zabawa. Polecam wszystkim chcącym sie oderwać na chwilę od kabaretowej rzeczywistości :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
niuniek 2017-01-11 08:10
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2017-01-09 20:30
Świetny występ, choć szkoda, że mało nowości:) Wieczór bardzo udany!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marek 2017-01-11 02:47
Kabaret Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio, Warszawa, 2017-01-07 20:30
Świetny występ. Czas szybko upłynął. Szkoda, że aż tak szybko. Chętnie zasiedzielibyśmy się dłużej. Trzymamy kciuki za "poród" u Waldka. I życzymy zdrówka - bo to najważniejsze. Miłym zaskoczeniem był gościnny występ Piotra Bałtroczyka. Życzymy Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla kabareciarzy i szanownej publiczności.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Hektor 2017-01-10 22:07