wszystkie recenzje » Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio


średnie oceny z 392 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aleksandra 2017-07-31 13:48
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Wejherowo, 2017-07-12 18:00
Występ wspaniały! Ani Mru - Mru dali z siebie 200%! zdecydownaie polecam!:) Wejherowskie Centrum Kultury jako miejsce do organizowania takich imprez rówinież.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anka 2017-07-20 18:37
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Wejherowo, 2017-07-12 18:00
występ bardzo mi się podobał. Jednak całą radość zepsuła organizacja wydarzenia i fakt że moje miejsce sprzedane zostało jeszcze innej osobie, a także niekompetencja i nieumiejętnośc poradzenia sobie obsługi z zaistaniałą sytuacją. Pani z obsługi najpierw próbowała mi wmówić że to wina organizatora a nie centrum (chociaz w mojej ocenie było zupełnie inaczej) a potem kazała mi iść do kasy gdzie dostanę nowe miejsce chciaż przyszłam z rodziną i chciałabym siedziec z nimi. Zreszta taką sama sytuacje miał Pan który siedział obok mnie i przyszedł na wystep z żoną. Pani nie rozumiała że zarówno Ja jak i Pan obok chcielibyśmy obejrzeć występ z rodziną. Gdyby nie Pan, który w końcu zaczął usadzać ludzi w wolnych miejscach, a było ich sporo to występ opuźnił by sie dużo bardziejm, a nie o 10 minut jak to miało miejsce.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Justyna 2017-07-17 11:03
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Wejherowo, 2017-07-12 18:00
Sam występ zespołu Ani Mru Mru bez zarzutu. Organizacja pozostawia wiele do życzenia. Po zajęciu swojego miejsca na widowni okazało się że miejsca zostały sprzedane podwójnie. Pani z organizacji sali kazała wstać z miejsc osobą które miały bilety kupowane przez internet argumentując że bilety zakupione w kasie są ważniejsze! A wina w podwójnej sprzedaży miejsc leży po stronie organizatora. Zrobiło się strasznie nieprzyjemnie. Sytuacja taka zniechęca do kolejnych zakupów przez Bilety ę!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Nban 2017-07-15 08:26
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Wejherowo, 2017-07-12 20:30
Bylo fajnie. Smiesznie. Ale troche czulam niedosyt.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Martyna 2017-07-14 11:49
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Wejherowo, 2017-07-12 18:00
Ogolne wrazenie bardzo dobre, warto bylo isc. Niestety skecze grane przez kabaret Ani Mru Mru byly juz emitowane nawet w tv, wiec prawie wszystkie znalam. Moim zdaniem na nowej trasie powinno byc troche nowosci.
oceniono 0 razy 0 plus minus
isia 2017-07-14 09:41
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Wejherowo, 2017-07-12 20:30
petarda polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
rafaello 2017-07-13 20:34
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Wejherowo, 2017-07-12 18:00
-1/2*za organizacje,kupiłem bilety w innym rzędzie,zostałem poinformowany ,że w sprzedaży zdublowano miejsca i dostane w innym rzedzie,a jak się okazało siedzieliśmy w dwóch ,a że byliśmy paczką 6 osobową,to chcieliśmy być blisko -1/2*za znany mi po części repertuar
oceniono 0 razy 0 plus minus
tatianab 2017-07-13 15:08
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Wejherowo, 2017-07-12 18:00
KOSZMAR I ŻENADA!! po wejściu na salę zobaczyliśmy na naszych miejscach siedzieli już inni ludzie i okazało się, że nasze bilety zostały sprzedane dwukrotnie więc nie mieliśmy gdzie usiąść. Impreza była opóźniona a organizatorzy biegali w amoku po sali i szukali rozwiązania. Czy przewidujecie Państwo jakąś rekompensatę czy może to u Was standard, żeby sprzedawać dwa razy to samo miejsce??????
oceniono 1 razy 1 plus minus
Justyna 2017-07-13 12:14
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Wejherowo, 2017-07-12 20:30
Jak zwykle bardzo bardzo fajnie :) Michał W. wymiata :)))
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kuba 2017-06-27 21:11
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Brzeg Dolny, 2017-06-25 16:00
Występ był świetny. Dzięki temu, że kupiłam ostatnie bilety w pierwszym rzędzie miałam przyjemność uścisnąć rękę panu Michałowi. Panowie przedstawili wiele nowych prześmiesznych numerów.Czas przedstawienia przeleciał ekspresowo.
oceniono 0 razy 0 plus minus
magdalena198357 2017-06-27 15:06
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Brzeg, 2017-06-25 20:45
Chłopaki jak zwykle dali czadu ???? szkoda tylko że nie było możliwości zrobić sobie z nimi zdjęcia. Organizacja bez zastrzeżeń.Pozdrawiam Magdalena
oceniono 1 razy 1 plus minus
Henry 2017-06-27 06:32
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Brzeg Dolny, 2017-06-25 16:00
Ponieważ lubię kabarety z chęcią uczestniczyłem w wielu występach, jednak tak słabego jeszcze nie doświadczyłem. Bardzo lubię Ani Mru Mru i cenię ich za profesjonalizm, jednak to co pokazali w Brzegu powinno ich zastanowić czy nie warto odświeżyć repertuaru, słabo.
oceniono 0 razy 0 plus minus
romo 2017-06-26 21:36
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Brzeg, 2017-06-25 20:45
ZAJEFAJNE TRIO !!!!!:)
oceniono 1 razy 1 plus minus
totylkoja 2017-06-24 12:26
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Trzebnica, 2017-06-23 20:45
Niestety niezbyt nam się podobało. Skecze nieciekawe, tylko parę dobrych żartów. Skecz z Gunnarem to porażka, wiele osób w tym czasie zajęło się telefonami:( Dodam też, że było zbyt głośno, nie słyszałam tekstu piosenek
oceniono 1 razy 1 plus minus
Agata 2017-06-14 13:14
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Kościerzyna, 2017-06-11 19:00
Zabrałam męża na kabaret z okazji Jego urodzin.Występ był świetny, rozbawili Nas od początku do końca. Kabareciarze bardzo dobrze przygotowani. Na pewno to nie był nasz ostatni wypad na kabaret ;-)polecam
oceniono 1 razy 1 plus minus
Adam 2017-06-13 21:48
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Kościerzyna, 2017-06-11 19:00
Super repertuar nie oblatany nowe skecze dawno tak sie nie uśmiałem
oceniono 1 razy 1 plus minus
DiDi-D 2017-06-12 23:33
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Kościerzyna, 2017-06-11 19:00
Rewelacja.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Kate 2017-06-12 22:03
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Kościerzyna, 2017-06-11 19:00
Mega, rewelacyjnie, upłakałam się jak dziecko ze śmiechu , świetny kabaret???? ????
oceniono 1 razy 1 plus minus
martas40 2017-06-12 19:35
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Kościerzyna, 2017-06-11 16:00
Rewelacja, świetnie się bawiliśmy. Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anna 2017-06-12 18:18
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Elbląg, 2017-06-09 20:30
Swietny prezent na imieniny od dzieci. Super kabaret.
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >