wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2017


średnie oceny z 722 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Justi 2017-03-24 11:11
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było świetnie! Chociaż na udział w Nocy Kabaretowej zdecydowałam się dość późno, udało się znaleźć niezłe miejsca,a zabawa była przednia. Polecam wszystkim;-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kasiaaaa 2017-03-23 21:52
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabarety świetne-polecam! Natomiast organizacja ze strony Torwaru w Warszawie- tragedia! Na wejściu ochrona sprawdzała damskie torebki i kazała wyrzucać wszystkie napoje-nawet te w plasikowych butelkach. Rozumiem, że w regulaminie był zapis o zakazie wnoszenia płynów, więc zakaz powinien być przestrzegany nie tylko na wejściu. Dwa kroki za drzwiami wejściowymi było stoisko, na którym można było kupić napoje w takich damych plastikowych butelkach jak te wyrzucane przez ochronę, tylko oczywiście w dużo wyższej cenie... Nawet piwo było sprzedawane i można z nim było wejść na salę, gdzie były występy. Dlatego moje pytanie jest następujące- czemu zrobiono z nas IDIOTÓW-zabierano butelki z wodą wnoszoną z zewnątrz, żeby za moment zmusić do kupienia wody na stoisku, bo 4 godziny bez picia sobie nie wyobrażam- tym bardziej, że jestem chora i w butelce, którą wnosiłam miałam swoje rozrobione lekarstwo-które przez niemiłego i opryskliwego ochroniarza zostało wywalone. SŁABE TO BYŁO! WSTYD DLA TORWARU!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Hahaaa 2017-03-23 21:38
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zamość, 2017-03-17 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super wyrażenie umawialiśmy się z żoną. Naprawdę miły wieczór.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Tomi 2017-03-23 20:53
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Przyzwoita impreza z częściowo nowymi skeczami. Miło zaskoczył mnie Pan Kryszak, widać że zmienił sposób przedstawiania skeczy i to chyba wyszło mu na dobre. Były jakieś "smutasy", jak dla mnie, ale każdemu nie da się dogodzić ;) ogólnie bardzo pozytywne wrażenia, pomijając magika który na płycie tak szeroko rozplanował ustawienie krzeseł. Zrezygnowaliśmy z partnerką z miejsc na płycie, kosztem dalszej odległości od sceny. Zwykle ustawiana jest na północnej stronie hali, teraz była na dłuższej, zachodniej, o czym nikt nie raczył poinformować.
oceniono 0 razy 0 plus minus
wilk 2017-03-23 19:47
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kraków, 2017-03-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super !
oceniono 2 razy -2 plus minus
MAGDA 2017-03-23 11:47
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Występ super- humor polityczny i życiowy, co kto lubi. Dużo nowości. Śmiałam się do łez. Polecam Wszystkim.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2017-03-23 11:01
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
kabarety SUPER! Jedynie kabaret Nowaki był męczący, monotonny i nic nowego nie pokazali. Stałe zastrzeżenie co do Torwaru. Mega niewygodne krzesełka. Kabarety trwały 4 godziny i po takim czasie to wszystko boli. Przy takiej ilości osób i zysku z biletów można pomyśleć o bardziej wygodnym miejscu. Nie wiem czemu nie ma już Kongresowej.
oceniono 0 razy 0 plus minus
AGA 2017-03-23 10:30
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zabrze, 2017-03-12 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Rewelacyjnie, podczas śmiechu spaliłam na pewno więcej kalorii niż podczas biegania ;))) Polecam wszystkim.
oceniono 0 razy 0 plus minus
renata 2017-03-22 21:56
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
bawiliśmy się świetnie :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-03-22 21:05
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bylo po prostu super ?
oceniono 0 razy 0 plus minus
MM 2017-03-22 20:53
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Świetna zabawa. Całkiem nowe skecze, dużo humoru. Tym razem organizatorzy zapewnili przerwę mniej więcej w połowie przedstawienia. Polecam!
oceniono 2 razy -2 plus minus
anulka 2017-03-22 20:44
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Noc Kabaretowa to trzy godziny wspaniałej zabawy. Mnóstwo doskonałych żartów doprowadza do łez ze śmiechu:). Wszyscy artyści Wspaniali, a Igor przechodził "Sam Siebie":) :). Brawo "Para Nienormalni" :). Byliśmy z mężem drugi rok z rzędu i kolejnej Nocy Kabaretowej nie zamierzamy opuścić. Polecam gorąco.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Guska88 2017-03-22 18:14
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kraków, 2017-03-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
To Mój pierwszy kabaret na żywo ale tak jak go sobie wyobrażałam tak było:-) jestem super zadowolona i na pewno jeszcze nie raz będę chciała brać udział w takiej hehe imprezie:-) organizacja, atmosfera na 5+
oceniono 1 razy -1 plus minus
Patryk 2017-03-22 18:00
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super wydarzenie! Cudowni kabareciarze!
oceniono 1 razy 1 plus minus
Woytek 2017-03-22 17:55
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Występy wspaniałe. Nie dopisała publika wychodząc przed końcem programu by wcześniej niż inni wyjechać z parkingu. Żenada.
oceniono 0 razy 0 plus minus
bea 2017-03-22 17:06
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zamość, 2017-03-17 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Polska Noc Kabaretowa - wspaniała. Oczywiście Kabaret Nowaki z Panią Adrianną Borek przebił wszystkich:-) Krzesła strasznie niewygodne i słaba widoczność.Zamość jednak to bardzo gościnne i piękne miasto. Pozdrawiam również Panie z ArtHotel, niewiele jest tak przyjaznych i otwartych na Klienta Hoteli w Polsce:-) Pozdrowienia z Kutna:-)
oceniono 1 razy 1 plus minus
Monia 2017-03-22 15:45
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabarety stanęły na wysokości zadania, w przeciwieństwie do organizatorów. Po raz kolejny impreza w Hali Torwar rozpoczęła się z opóźnieniem!! To jest brak szacunku dla widzów, którzy przyszli punktualnie...
oceniono 2 razy 2 plus minus
Ona 2017-03-22 15:39
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było fantastycznie! Najlepsi to oczywiscie kabaret Nowaki!Tylko krzesła nie wygodne :-(
oceniono 1 razy -1 plus minus
Jola 2017-03-22 14:59
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super wieczór z Kabaretem:)
oceniono 1 razy -1 plus minus
aneta 2017-03-22 13:11
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
świetna zabawa! polecam!
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >