wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2017


średnie oceny z 1523 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
dzola 2017-11-22 12:55
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Rewelacyjnie się bawiliśmy. Bezcenny widok, jak mój mąż śmiał się przez łzy, trzy razy popłakał się ze śmiechu. Taka rozrywka była nam potrzebna :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Yvona 2017-11-22 12:50
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-11-17 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super zabawa. Noc, która dodała mi mnóstwo energii na pracowity okres przedświateczny :o))
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marta 2017-11-22 12:04
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było bossssko :-) jak zawsze.
oceniono 0 razy 0 plus minus
busia100 2017-11-22 11:53
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
SUPER!! Rewelacyjne występy! Jestem zachwycona
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zła miejscówka 2017-11-22 11:50
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Niestety nie jestem w stanie dać 5 gwiazek ponieważ miejsca, które wykupiłam nie powinny być w ogóle sprzedawane ponieważ nic nie było widać - może dobrym rozwiązaniem na przyszłość jest postawienie telebimu tak, żeby osoby z boku także mogły widzieć, a nie tylko słyszeć. Miejscówki zdecydowanie nie warte ceny. W tamtym roku w Ostródzie za taką samą cenę miejsca były idealne.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Moni_a 2017-11-22 11:35
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
było mega
oceniono 0 razy 0 plus minus
ENDRIU 2017-11-22 11:29
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Cały wustep był dobry ale ogłądanie pod kontem tylko samej estrady i swiateł wystających ,pozatym nic nie widziałem na tych miejscach co siedziałem nastepnym razem obejrze sobie w telewizj bo szkoda wydawania pieniedzi i jeszcze jedno nie wiedzialem że w szatni płaci sie za jeden numerek aż 4 zł ,NAPEWNO REKLAME ZROBIE KTO JESZCZE BĘDZIE CHCIAŁ PUJŚC
oceniono 0 razy 0 plus minus
Busol 2017-11-22 11:24
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Witam, Samo przedstawienie było dobrze zorganizowane, jednak organizator nie powinien sprzedawać biletów na miejsca wielce równolegle do sceny na które dostałem bilety lub telebimy powinny być pod kątem tak aby ludzie z tymi biletami mogli choćby zobaczyć występ na telebimie. Jeśli chodzi o miejsce to generalnie OK lecz aż boję się pomyśleć co by było w akcie paniki publiczności kiedy każdy chciałby wyjść jak najszybciej. Suma wypada raczej średnio.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Madziak 2017-11-22 11:12
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Duża dawka sniechu😀 super impreza😀
oceniono 0 razy 0 plus minus
Martusia 2017-11-22 08:49
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-11-17 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabarety na żywo są zupełnie inne niż te w TV. Uwielbiam się śmiać a teraz popłakałam się ze śmiechu :) było przecudnie, przezabawnie i na pewno pójdę na taka zabawę ponownie!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Darek J 2017-11-22 07:33
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Brawa wielkie dla występujących kabaretów natomiast część publiczności stanowczo pomyliła imprezy
oceniono 0 razy 0 plus minus
aga 2017-11-21 23:08
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Zawiodłam się Moralnym Niepokojem - stare numery. Ogólnie impreza świetna, makijaż popłynął.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Weronika 2017-11-21 22:40
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
1. Organizatorzy okazują brak szaucnku dla osób, które przyszły na czas. Kabaret bowiem rozpoczą się z półgodzinnym opóźnieniem. 2. Żarty tzw. "artystów" z katastrofy smoleńskiej lub wypadku Pani Premier są żenujące i haniebne. WSTYD!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Karol 2017-11-21 22:26
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-11-17 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Występ fajny, ale Areny nie polecam na 4 godziny siedzenia na niewygodnych krzesełkach a w szczególności miejsc z boku szyja boli do dziś.
oceniono 2 razy -2 plus minus
Karol 2017-11-21 22:15
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kupiliśmy bilety pod sceną - droższe!!! Siedzieliśmy z boku sceny przed telebimem......
oceniono 0 razy 0 plus minus
renatadz 2017-11-21 21:58
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-11-18 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super spędzone 4 godziny. Byłam ze znajomymi. Wszyscy świetnie się bawili. Poziom kabaretów - najwyższy !!! Najlepsi jak zwykle dla mnie: Górski, Cieślak oraz Igor Kwiatkowski z Paranienormalnych. Ale reszta występujących też dała rewelacyjny występ. BRAWO przez wielkie B !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
KG30 2017-11-21 18:53
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-11-17 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Poza słabą widocznością z dalszych rzędów-przednia zabawa:D
oceniono 0 razy 0 plus minus
Padme 2017-11-21 18:33
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-11-17 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Udana Noc Kabaretowa.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Marta 2017-11-21 15:38