wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2017


średnie oceny z 743 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
KNW 2017-04-19 07:44
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gdańsk/Sopot, 2017-03-04 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Świetnie się bawiliśmy :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-04-18 18:30
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było rewelacyjnie,już nie mogę się doczekać kolejnego kabaretu????????
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-04-13 20:57
Polska Noc Kabaretowa 2017, Łódź, 2017-03-10 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
widowisko dość dobrze zorganizowane choć mógłby wystąpić jeszcze dodatkowo 1,2 kabaret więcej,za mało otwartych wejść do areny.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2017-04-09 20:22
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kraków, 2017-03-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Witam. Polska Noc Kabaretowa to wydarzenie, które z pewnością można i należy powtórzyć. Zapewnione 4 godziny śmiechu, profesjonalne występy artystów, z których większość opracowała nowe programy nigdzie uprzednio nie pokazywane - pozytwne zaskoczenie dla widzów:) Impreza na bardzo wysokim poziomie. Poleca każdemu - warto:)Jedyny minus - twarde siedzenia:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
AJK 2017-04-07 16:58
Polska Noc Kabaretowa 2017, Łódź, 2017-03-10 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super wydarzenie!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kicka 2017-04-04 08:45
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zamość, 2017-03-17 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Nie było źle, ale mogło być lepiej????
oceniono 0 razy 0 plus minus
myszata 2017-04-03 16:01
Polska Noc Kabaretowa 2017, Łódź, 2017-03-10 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabarety świetne, ubawiliśmy się do łez, jeśli zaś chodzi o organizację to pozostawiała nieco do życzenia, ale nie to tego wieczoru było najważniejsze dlatego daje najwyższą notę
oceniono 0 razy 0 plus minus
endi121 2017-03-30 16:35
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gdańsk/Sopot, 2017-03-04 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Widowisko było świetnie przygotowane organizacyjnie. Artyści kabaretowi nie zawiedli -dobrze wydana kasa :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Beatrice 2017-03-28 17:23
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bardzo mi się podobało
oceniono 0 razy 0 plus minus
mery_w 2017-03-27 12:56
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kraków, 2017-03-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabaret - świetny. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Miejsce w którym się to odbyło - porażka. Krzesełka w Tauron Arenie koszmarne. Kręgosłup czuję do dziś.
oceniono 0 razy 0 plus minus
aaaaa 2017-03-27 09:28
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zamość, 2017-03-17 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
świetna zabawa. polecam:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wiola 2017-03-26 21:07
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
super zabawa :-) Polecam :-) świetnie spędzone 4 godziny :-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-03-26 12:00
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super, wysoki poziom skeczów i " inteligentne " ich przekazanie widzom. Piosenka a raczej pieśń w wykonaniu p. Kryszaka wzbudziła we mnie kolejny raz uczucie patrioty i Polaka . Dzięki ,że jesteście .Pozdrawiam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Rafik 2017-03-26 11:52
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Jedna z Najlepszych imprez kabaretowych na jakiej byłem :-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
gosia 2017-03-25 23:33
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Skecze super! Prawie wszystkie zupełnie nowe i dotyczące bieżących zdarzeń. Mimo dwóch krótkich przerw wcale nie odczuwa się tych czterech godzin. Bardzo dobrze się bawiłam. Jedyny minus to chyba trochę za małe telebimy, poza tym rewelacja.
oceniono 0 razy 0 plus minus
ms 2017-03-25 08:55
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kraków, 2017-03-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bardzo pozytywna
oceniono 2 razy -2 plus minus
akord 2017-03-24 22:22
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super wieczór, polecam każdemu!
oceniono 0 razy 0 plus minus
czarny humor 2017-03-24 19:11
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Swietna zabawa. Polecam wszystkim. Mam nadzieje,ze czesciej kabarety beda odwiedzaly stolice. Duzy minus organizatorow Krzeselka...
oceniono 2 razy -2 plus minus
Justi 2017-03-24 11:11
Polska Noc Kabaretowa 2017, Lublin, 2017-03-18 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było świetnie! Chociaż na udział w Nocy Kabaretowej zdecydowałam się dość późno, udało się znaleźć niezłe miejsca,a zabawa była przednia. Polecam wszystkim;-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kasiaaaa 2017-03-23 21:52
Polska Noc Kabaretowa 2017, Warszawa, 2017-03-19 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabarety świetne-polecam! Natomiast organizacja ze strony Torwaru w Warszawie- tragedia! Na wejściu ochrona sprawdzała damskie torebki i kazała wyrzucać wszystkie napoje-nawet te w plasikowych butelkach. Rozumiem, że w regulaminie był zapis o zakazie wnoszenia płynów, więc zakaz powinien być przestrzegany nie tylko na wejściu. Dwa kroki za drzwiami wejściowymi było stoisko, na którym można było kupić napoje w takich damych plastikowych butelkach jak te wyrzucane przez ochronę, tylko oczywiście w dużo wyższej cenie... Nawet piwo było sprzedawane i można z nim było wejść na salę, gdzie były występy. Dlatego moje pytanie jest następujące- czemu zrobiono z nas IDIOTÓW-zabierano butelki z wodą wnoszoną z zewnątrz, żeby za moment zmusić do kupienia wody na stoisku, bo 4 godziny bez picia sobie nie wyobrażam- tym bardziej, że jestem chora i w butelce, którą wnosiłam miałam swoje rozrobione lekarstwo-które przez niemiłego i opryskliwego ochroniarza zostało wywalone. SŁABE TO BYŁO! WSTYD DLA TORWARU!
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >