wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2017


średnie oceny z 1089 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-07-21 11:23
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kielce, 2017-06-09 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
ok
oceniono 0 razy 0 plus minus
rogerGcM 2017-07-05 11:25
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Tragedia !!! We wszystkich łazienkach brudno i brak wody. Ławki mega niewygodne, do amfiteatru wpuszczano ludzi pijanych i wnoszących alkohol. Jedynie drugą część nocy można zaliczyć do udanych. Dla organizatorów dwója z minusem :-(
oceniono 0 razy 0 plus minus
lewa28 2017-07-04 22:49
Polska Noc Kabaretowa 2017, Konin, 2017-06-24 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Noc Kabaretowa była najwspanialszym trafionym prezentem. To był nasz pierwszy raz i nie ostatni. Było super śmiesznie ... POLECAM
oceniono 0 razy 0 plus minus
liana 2017-07-04 21:26
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
super impreza ! Uśmiałam się tak,że aż mnie brzuch bolał.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2017-07-04 14:23
Polska Noc Kabaretowa 2017, Radom, 2017-06-18 18:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabaret Skeczow Meczacych najjjj ?
oceniono 0 razy 0 plus minus
qaya 2017-07-01 21:49
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
super, extra!!! uśmialiśmy się po pachy :-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gregory 2017-06-29 23:05
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super IMPREZA!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ma Ze 2017-06-29 22:33
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Za rok również się piszę, było suuuper!!! Poziom endorfin wzrósł na maxa!!! Polecam wszystkim!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
123 2017-06-29 22:15
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Nigdy wcześniej nie bawiłam się tak dobrze w Gorzowie. Proszę o więcej takich imprez.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2017-06-29 21:57
Polska Noc Kabaretowa 2017, Konin, 2017-06-24 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Rewelacyjna zabawa jak co roku. Czekamy na następną Noc Kabaretową.
oceniono 0 razy 0 plus minus
PACIA 2017-06-29 21:33
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Prezent trafiony jak najbardziej. Kabarety bawiły nas przez cały wieczór. Jak najbardziej polecam każdemu.
oceniono 2 razy 2 plus minus
aicha7 2017-06-29 11:46
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
byłoby 5 gwiazdek gdyby nie występ Kryszaka. Beznadziejny starszy Pan, któremu wydaje się, że jest śmieszny a wcale tak nie jest. Na jego występie nudy, udawany śmiech i czekanie na koniec. Paranienormalni wymiatają, najlepsi, Nowaki - super, Moralnego Niepokoju - jak zawsze super. NIE DLA KRYSZAKA NA NOCY KABARETOWEJ
oceniono 0 razy 0 plus minus
Nikusia 2017-06-29 10:35
Polska Noc Kabaretowa 2017, Białystok, 2017-06-17 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Wraz z chłopakiem byliśmy bardzo zadowoleni, skecze były świetnie. Choć następnym razem miejsca wykupujemy na trybunach a nie na płycie :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
przemomi77 2017-06-28 19:45
Polska Noc Kabaretowa 2017, Konin, 2017-06-24 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
De facto... super impreza. Jeśli będzie za rok na pewno wrócimy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-06-28 13:47
Polska Noc Kabaretowa 2017, Białystok, 2017-06-17 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
super,super zabawa i zakup biletow bede korzystal ja najczesciej z waszej firmy polece tez innym osobom b.dziekuje i pozdrawiam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-06-27 21:04
Polska Noc Kabaretowa 2017, Białystok, 2017-06-17 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Nie pamiętam kiedy z mężem tak dobrze się bawiliśmy w Białymstoku na Stadionie. Uśmiech nie schodził z twarzy. Więcej takich imprez. Pozdrawiamy
oceniono 1 razy 1 plus minus
MalutkaM 2017-06-27 00:59
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabarety rewelacyjne. Prowadzenie również super!!! To już mój trzeci udział i tym razem było najlepiej !!!!
oceniono 1 razy 1 plus minus
Sebastian 2017-06-26 22:33
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
ZAJEBIŚCIE
oceniono 1 razy 1 plus minus
boro 2017-06-26 21:31
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
super fun przedni
oceniono 1 razy 1 plus minus
natban 2017-06-26 20:45
Polska Noc Kabaretowa 2017, Gorzów Wielkopolski, 2017-06-23 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
100% zadowolenia!!! Polecam i pozdrawiam:)
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >