wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2017


średnie oceny z 230 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
hahaha 2017-02-23 11:14
Polska Noc Kabaretowa 2017, Szczecin, 2017-02-10 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
bardzo fajna kultura :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
jj 2017-02-23 10:24
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-02-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było super fajnie
oceniono 0 razy 0 plus minus
Daniel 2017-02-21 19:27
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-02-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było mega zajefajnie
oceniono 0 razy 0 plus minus
Maciek121214 2017-02-21 15:05
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zielona Góra, 2017-02-12 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Gala super. Minus jedna gwiazdka za krzesła- TRAGEDIA! Zmieńcie krzesła i będzie ok.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-02-21 12:09
Polska Noc Kabaretowa 2017, Dąbrowa Górnicza, 2017-02-03 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Zajebiaszczo. Polecam i za rok tez sie melduje????
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sława 2017-02-20 20:16
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-02-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bawiliśmy się świetnie. Śmiechu co niemiara, a najważniejsze to to, że skecze były nowe .Gorąco polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Adik 2017-02-20 13:21
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zielona Góra, 2017-02-12 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Zabawa jak zawsze na najwyższym poziomie. Byłem rok temu, teraz i będę za rok :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Asia K 2017-02-19 20:55
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zielona Góra, 2017-02-12 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Cudowna atmosfera, jesteśmy bardzo zadowoleni, występy kabaretowe podbiły Nasze serca :) Dziękujemy i chcemy więcej :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
wiolex 2017-02-19 19:42
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zielona Góra, 2017-02-12 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
MI się podobało i jak to Kryszak powiedział po co zabierac dzieci.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kasia 2017-02-19 18:52
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-02-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było cudownie! Warto się wybrać :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Lachoś 2017-02-19 11:05
Polska Noc Kabaretowa 2017, Szczecin, 2017-02-10 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Rewelacyjna impreza
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2017-02-18 21:49
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zielona Góra, 2017-02-12 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było super!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
doniczka 2017-02-18 16:08
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-02-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Zakup biletów na stronie internetowych, kabaret organizacja i wykonanie - super! Parking w Poznaniu przed Areną - porażka. Dziurawy chodnik, zamarznięty lód i brak bezpiecznego dojścia do budynku Areny!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sylwester 2017-02-18 10:45
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zielona Góra, 2017-02-12 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabarety nie zawiodły. KMP i Paranienormalni boki zrywać. Co do organizacji:to szatnia dramat. Toalety tylko przy wejściu, w przerwie masakra. Przy wejściu tylko dwoje drzwi do kasowania biletów. W RCS Lubin lepiej była organizacja imprezy wykonana.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gosia 2017-02-18 10:22
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-02-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było świetnie. Nowe skecze, mnóstwo zabawy, dobra organizacja imprezy. Polecam!!! Na pewno wrócę tam za rok.
oceniono 0 razy 0 plus minus
A&A 2017-02-18 09:28
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zielona Góra, 2017-02-12 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
2,5h Świetnej dawki humoru, organizacja super
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paczek4321 2017-02-18 08:13
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zielona Góra, 2017-02-12 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Duzo lepiej jak w tamtym roku. KMN nie ma porównania niż w tamtym roku. Gdyby jeszcze były wygodniejsze krzesła to majątek:) (jak stoisz to wysoki ale jak leżysz to tylko długi; ulubiony drink - wódka ze szklanką:))
oceniono 1 razy -1 plus minus
aqq 2017-02-17 23:09
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zielona Góra, 2017-02-12 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabarety i organizacja bardzo nam się podobały z żoną aczkolwiek mam jedną bardzo poważne zastrzeżenie. 4,5h na krzesełkach bez oparcia nigdy więcej(rząd R8) chyba już wolałbym siedzieć na trybunach pod dachem.
oceniono 0 razy 0 plus minus
ewmar333 2017-02-17 22:23
Polska Noc Kabaretowa 2017, Zielona Góra, 2017-02-12 17:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
REWELACJA!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
ap102 2017-02-17 20:53
Polska Noc Kabaretowa 2017, Poznań, 2017-02-11 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super!!!Ubawiłam się do łez!!!!.Kabarety super!!!!Polecam !!!!!Do zobaczenia za rok!!!
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >