wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2017


średnie oceny z 1281 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-09-21 21:24
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bardzo fajne kabarety jesteśmy z mężem 3 raz i jesteśmy bardzo zadowoleni.Jest to bardzo fajny czas relaksu, rozluźnienia i wielkiego śmiechu polecamy wszystkim.Super fajna impreza godna polecenia.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Jagoda 2017-09-20 13:36
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Występ super ale krzesła za twarde na tak długą "posiadówkę".No i szkodaa ,że nie wystąpiła "Mariolka"
oceniono 1 razy 1 plus minus
Fanka 2017-09-20 13:23
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
O dwie godziny dłużej powinno trwać :) :) :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-09-20 11:02
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super impreza, Bardzo mi się podobało. Uśmiałam się do łez. 😁😁😁😁
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2017-09-19 19:44
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było super świetna zabawa
oceniono 0 razy 0 plus minus
gigant 2017-09-19 13:27
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
2/3 skeczów pierwszy raz widziałem. Sam amfiteatr ciasny z małą ilością toalet.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Iwona 2017-09-18 20:24
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Występujący podczas tej nocy kabaretowej to moje ulubione kabarety. Już trzeci rok jestem na tym wydarzeniu. Ale pierwszy, kiedy dopadła mnie i moją rodzinę deszczowa pogoda. Zakupując bilety nie była podana żadna informacja o tym, że miejsca, które wybrałam są bez zadaszenia. Deszcz padał na nasz rząd i dwa przed nami. Rozłożone parasole uniemożliwiały nam swobodne oglądanie sceny. Dlatego niektórzy z nas musieli stać - chociaż zapłacili taką samą cenę jak wszyscy z sektora "D". Jeszcze przed rozpoczęciem udaliśmy się do organizatora, aby wystawił dla nas krzesła żebyśmy nie mokli. Nic z tego. Wieczór zaliczam do nieudanych. W tej chwili mam temperaturę i już drugi dzień leżę w łóżku. Apeluję do organizatora imprezy, aby w przyszłości podał informację przy zakupie biletów o braku dachu nad głową w ostatnich rzędach.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-09-18 16:43
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Świetnie się bawiłam, wykonawcy super, repertuar ok!
oceniono 0 razy 0 plus minus
rusek 2017-09-18 11:44
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Zabawa była przednia. Ekipa na scenie bardzo dobrze odegrała swoją rolę. Do polecenia :)
oceniono 1 razy 1 plus minus
Darek 2017-09-18 10:42
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Świetna impreza, bardzo dobrze zorganizowana, wysoki poziom artystyczny.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Michał 2017-09-18 10:34
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bardzo miła i sympatyczna impreza
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2017-09-18 09:55
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
super!
oceniono 0 razy 0 plus minus
do_pi 2017-09-17 21:18
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super występ. Najlepsza zabawa jak co roku!
oceniono 0 razy 0 plus minus
iza 2017-09-17 20:24
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było super! !!wszyscy świetni...reklama o cebuli de Best 😀
oceniono 1 razy 1 plus minus
Sylwia 2017-09-17 19:58
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
rewelacja!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Maniek 2017-09-17 18:42
Polska Noc Kabaretowa 2017, Płock, 2017-09-16 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Jak zawsze wymiatają. Nawet Kryszak tym razem dał radę :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
damian 2017-09-17 18:16