wszystkie recenzje » VIII Katowicka Noc Kabaretowa


średnie oceny z 121 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Tilu 2017-05-18 13:24
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
To już nasza druga Noc Kabaretowa w Spodku. Na początku występował pan Kryszak, więc szału nie było.. ale im dalej tym lepiej. Na koniec już płakaliśmy ze śmiechu. Doskonała atmosfera, dużo nowych skeczy, a Paranienormalni najlepsi - powalili na łopatki :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anestet 2017-05-17 12:16
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Doskonała zabawa. Na Szczęście pan Kryszak który nie był w formie występował na początku. Potem już tylko było lepiej. Paranienormalni to klasa sama dla siebie
oceniono 0 razy 0 plus minus
Viqulka 2017-05-16 21:07
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
BYŁO ŚWIETNIE!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Psotqa 2017-05-15 11:45
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Rewelacyjna atmosfera, dużo śmiechu ! Naprawdę warto!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-05-12 21:51
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super więcej takich imprez!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
tynka3004 2017-05-11 23:47
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Byliśmy na Katowickiej Nocy Kabaretowej już 5 lub 6 raz. Jak zwykle wyszliśmy rozbawieni na maxa. Polecamy w 100%
oceniono 0 razy 0 plus minus
IB-U 2017-05-10 20:59
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
TEGO NIE DA SIĘ OPISAĆ!!! TAM TRZEBA BYĆ :)))
oceniono 0 razy 0 plus minus
Domol 2017-05-10 20:58
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bardzo dobra zabawa ,fajna organizacja i kupa smiechu
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-05-09 20:07
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super występ! Super zabawa!
oceniono 0 razy 0 plus minus
aga 2017-05-09 18:50
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Widowisko wspaniałe, dużo zabawy i śmiechu. Gorąco wszystkim polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
KasiaeM 2017-05-09 18:08
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Rewelacyjna impreza. Za rok jedziemy znowu :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Duśka 2017-05-09 17:54
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Wszystko super,ale "krzesełka tortur"na widowni- jak na tyle godz siedzenia-to ich prawidłowe określenie;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jo 2017-05-09 16:54
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było śmisznie, polecam. Ostatniej gwiazdki nie dałem za Kryszaka.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Beata 2017-05-09 14:41
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
To już kolejna Noc Kabaretowa w Spodku... było super !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-05-09 11:10
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
rewelacja,polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
niunii 2017-05-09 10:08
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kawał dobrej imprezy. Paranienormalni i kabaret skeczów męczących powalili na łopaki. Kabaret Moralnego Niepokoju całkiem nieźle. Jedynie pan Kryszak - pomylił chyba wiec polityczny ze sceną kabaretową. Satyra, satyrą ale było to mocno monotematyczne i na dłuższą metę niesmaczne.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-05-08 22:56
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
super:)))
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ewa 2017-05-08 21:00
VIII Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2017-05-06 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Po raz kolejny była super impreza bawiliśmy się świetnie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
marmont 2017-05-08 20:35