wszystkie recenzje » Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE"


średnie oceny z 77 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wronka 2017-01-18 12:36
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
To drugi program Abelarda, który widziałem na żywo. I drugi doskonały - 70% śmiechu i 30% refleksji. Doskonała proporcja.
oceniono 0 razy 0 plus minus
OLA 2017-01-18 11:54
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
JAK ZWYKLE SUPER!
oceniono 0 razy 0 plus minus
amazingann87 2017-01-18 11:47
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
R E W E L A C J A!!! Jeszcze mnie bolą policzki ze śmiechu :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dagmara 2017-01-16 21:13
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Abelard to facet z niesamowitą energią! Można paść ze śmiechu! Inteligentny dowcip, świetne poczucie humoru no i fantastyczny support! POLECAAAM!
oceniono 0 razy 0 plus minus
jo anna 2017-01-14 23:48
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Elbląg, 2017-01-10 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Program super, polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aga 2017-01-13 23:22
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Malbork, 2017-01-12 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Sam występ, jak i organizacja - rewelacyjne! Dziękuję i czekam niecierpliwie na kolejną porcję śmiechu :)
oceniono 3 razy 1 plus minus
Jose 2017-01-13 21:32
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Malbork, 2017-01-12 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Abelard jak zwykle świetny, ale Adam Van Bendler dno totalne. Był nudny bardziej od flaków z olejem, oprócz przekleństw co drugie słowo nie miał nic ciekawego do powiedzenia. Do poziomu Abelarda brakuje mu 100 lat świetlnych. Trudy oczekiwania opaciły się. Wystep Ablarda super polecam serdecznie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jno 2017-01-13 15:52
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Malbork, 2017-01-12 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Świetny program! Bawiliśmy się do rozpuku.
oceniono 0 razy 0 plus minus
An 2017-01-13 13:55
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Malbork, 2017-01-12 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Było świetnie! Polecam serdecznie wszystkim, którzy lubią się pośmiać i uwielbiają Abelarda
oceniono 2 razy 0 plus minus
marta_mk 2017-01-13 13:09
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Malbork, 2017-01-12 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Porównując z poprzednim programem - cienko. Za dużo polityki nawet jeśli momentami było śmiesznie.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Dorota87 2017-01-13 12:53
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Malbork, 2017-01-12 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Rewelacja - uśmiałam się do łez dosłownie !! :)
oceniono 3 razy 3 plus minus
Pawel_tcz 2017-01-13 11:18
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Malbork, 2017-01-12 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Napisze krótko... dwie godziny niepohamowanego śmiechu ! Bardzo bardzo gorąco polecam !
oceniono 3 razy -1 plus minus
Jo Vita 2017-01-13 11:17
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Malbork, 2017-01-12 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Dosłownie Ludzie Trzymajcie Kapelusze ! Dawno się tak nie bawiliśmy !Polecamy , warto !!!
oceniono 1 razy 1 plus minus
dorwasil 2017-01-13 09:25
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Program Pana Abelarta całkowicie zaspokoił moje oczekiwania,gość jest niesamowity i błyskotliwy, wnikliwy obserwator i komentator rzeczywistości, uczący dystansu do rzeczywistości i siebie. Wielkie brawa i polecam.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2017-01-12 22:20
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Super występ! Abelard jak zwykle świetny!
oceniono 0 razy 0 plus minus
T. 2017-01-12 21:04
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
top of the top.
oceniono 0 razy 0 plus minus
XxX 2017-01-12 17:18
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Elbląg, 2017-01-10 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Abelard i Adam Van Bendler dali czadu. Swietny stand-up.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-01-12 13:35
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Super miejsce, super występ. Taka atmosfera tylko w Klubie "SOWA"
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gwiazda 2017-01-12 13:06
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Super, Adam- bardzo pozytywne zaskoczenie! Aberald mogl troche wiecej pogadac o polityce, ale tez smiesznie ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
GORZKI 2017-01-12 12:07
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
super ekstra zajebiście tyle powiem !
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | Następna >