wszystkie recenzje » Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE"


średnie oceny z 100 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Radek87 2017-02-05 00:03
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
11/10
oceniono 0 razy 0 plus minus
kaśka 2017-01-23 15:10
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Piła, 2017-01-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Rewelacja. świetna impreza i klub. Na pewno będę tam wpadać częściej. Polecam kupno biletów przez stronę biletyna.pl
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kaśka 2017-01-22 18:12
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Totalna miazga! Występ wart każdej złotówki :) Szczęki bolą ze śmiechu ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
pakoolo 2017-01-22 09:09
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Abelard jak zawsze 100% czadu, pan rozgrzewacz przed nim jeszcze musi się poduczyć. :-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2017-01-20 13:41
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Giza ma inteligentny zart, potrafi o sprawach codziennych mowic w prze zabawny sposob.
oceniono 0 razy 0 plus minus
iiglaa 2017-01-20 10:09
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Piła, 2017-01-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Hm... mimo, iż główny bohater Abelardzik okazał się znacznie niższy i mniej postawny i mniej budzący respekt, niż w TV (kolejny raz okazuje się, że telewizja kłamie) to występ był DEBEŚCIARSKI :D. Śmiechu po pachy, fantastyczna odskocznia od naszej smutnej szarej rzeczywistości. Więcej takich ludzi jak ten Pan. Polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
owieczka410 2017-01-20 07:50
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Super występ, pierwszy raz na żywo miałam do czynienia z Abelardem i przyznam szczerze - nie zawiodłam się. Występy na żywo są najlepsze i polecam wszystkim. Mam nadzieję, że na następny występ jego w Gorzowie nie trzeba będzie czekać długo:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-01-19 12:53
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Bardzo lubiłam Kabaret LIMO i bardzo lubię Abelarda Gizę... Uwielbiam ten rodzaj humoru i inteligencję. Świetnie zagrane też aktorsko... Wystep...rewelacja...!!! Pozdrawiam. Sabina Müller
oceniono 0 razy 0 plus minus
JA 2017-01-19 11:43
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Piła, 2017-01-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Było super
oceniono 0 razy 0 plus minus
DARINA 2017-01-19 11:38
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Piła, 2017-01-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Występ rewelacyjny Abelard Giza mega występ ,bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Jacek Stramik . Na pewno udam się na kolejne występy tych Panów . Ponadto Rockopolis świetne klimatyczne miejsce.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Asia 2017-01-19 11:19
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Piła, 2017-01-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Rewelacja!Płakałam ze śmiechu! Polecam wszystkim miłośnikom tej formy rozrywki!
oceniono 0 razy 0 plus minus
PiTeR 2017-01-19 11:16
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Piła, 2017-01-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Abelard jak zwykle pokazał klasę! Support zaprezentował troszkę cięższy klimat, ale też się dobrze bawili wszyscy. Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mmmm 2017-01-18 23:00
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Jak zawsze rewelacja! Kto nie był, niech żałuje.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kinka 2017-01-18 22:14
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Bylo super!!! :D
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agnieszka 2017-01-18 21:10
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Nie trzeba mówić o dupie Maryni żeby przez godzinę rozbawiać publiczność. Jacek ucz się od Mistrza! Abelard czekamy w Gorzowie na następny raz.
oceniono 0 razy 0 plus minus
kapika 2017-01-18 18:24
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Genialna zabawa !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2017-01-18 17:34
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Impreza jakich mało, naprawdę świetnie spędzony czas :) Polecamy
oceniono 0 razy 0 plus minus
małamałpa 2017-01-18 16:35
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Odlot ! Polecam !!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
adi 2017-01-18 15:59
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
super
oceniono 0 razy 0 plus minus
maniekk 2017-01-18 15:24
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gorzów Wielkopolski, 2017-01-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Abelard z pochodzenia Greko-Rumun (jak sam siebie kiedyś nazwał) jak zwykle wymiótł tak że spadł mi kapelusz :) dobra robota oby częsciej ekipa przyjeżdzała do Gorzowa !
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Następna >