wszystkie recenzje » Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE


średnie oceny z 281 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ady 2017-04-29 12:59
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Gdynia, 2017-04-28 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Super, brzuch jeszcze boli ;-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jagoda 2017-04-29 12:33
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Gdynia, 2017-04-28 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Ciekawe miejsce, mila obsługa w barze. Występ pierwsza klasa. Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Leszek 2017-04-29 12:16
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Gdynia, 2017-04-28 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Giza świetny, suport niezły (za dużo przeklinał).
oceniono 0 razy 0 plus minus
aneta 2017-04-28 20:58
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Dzięki, zajefajnie! Macie moc, macie moc...
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gono 2017-04-28 20:38
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Piotrków Trybunalski, 2017-04-25 19:00
MEGA pozytyw, uśmiałem się, popłakałem się . . . dobrze ze nie poszło to niżej :D
oceniono 0 razy 0 plus minus
RID4P 2017-04-28 16:16
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Świetne Stendupy, świetna ekipa...chcę jeszcze :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
kynleborg 2017-04-28 15:56
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Mistrzostwo. Abelard i długo, długo nikt w polskim standupie. Support też niezły.
oceniono 0 razy 0 plus minus
bracikmarta 2017-04-28 13:46
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Rewelacja
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aga 2017-04-28 13:44
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Rewelacja !
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dawid 2017-04-28 13:34
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Rewelacja , 2 godziny świetnej zabawy , polecam każdemu
oceniono 0 razy 0 plus minus
rock'n'rolla 2017-04-28 13:05
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Miazga! Serdecznie polecam wszystkim ten program, gwarantowane 120 minut śmiechu :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
ruda85 2017-04-28 12:17
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Zarówno Abelard i support super!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jack 2017-04-28 12:13
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Organizacja w klubie Adria bez zastrzeżeń. Występ 75/25. 75% - śmiech 25% - przerażenie, nie z występów komików, lecz sprawy które poruszali i tak w większości zgromadzonych bawiły. A tak naprawdę pokazywało to jak ludzie obecnie są zidiociali, zniewoleni i uzależnienie od massmediów. Ludzie już nie są ludźmi, tylko to biologiczne roboty pozbawione zdolności myślenia.
oceniono 1 razy 1 plus minus
pulsa 2017-04-28 12:00
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Było naprawdę rewelacyjnie, jakby stado Chińczyków siekało cebulę- popłakałam się zdrowo :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
PT 2017-04-28 11:40
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Piotrków Trybunalski, 2017-04-25 19:00
Fajny program, fajny support, natłok informacji o Mii powala, ale do łez doprowadziła mnie babcia z kalesonkami. Dużo śmiechu, fajna impreza.
oceniono 0 razy 0 plus minus
KK 2017-04-28 11:33
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Jak zwykle bawiliśmy się świetnie. Abelard znowu dał czadu !!! :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Justice85 2017-04-28 11:16
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Bydgoszcz, 2017-04-27 20:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Paweł Chałupka oraz Adam Van Bendler!
Najlepszy z najlepszych :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
CB 2017-04-28 00:27
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Inowrocław, 2017-04-26 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Super miejsce, super występ
oceniono 0 razy 0 plus minus
kuba 2017-04-27 20:30
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Inowrocław, 2017-04-26 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Więcej takich imprez
oceniono 0 razy 0 plus minus
sobota 1234 2017-04-27 19:55
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Inowrocław, 2017-04-26 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Świetny występ, dużo śmiechu watro było tam być :D
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >