wszystkie recenzje » Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE"


średnie oceny z 172 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Luk 2017-03-25 00:20
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
świetny występ, polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Martula 2017-03-24 23:51
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gostyń, 2017-03-22 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Świetna organizacja i naprawdę udany występ. Jestem bardzo zadowolona. Był czas na wspólne zdjęcie. Dobrze się bawiłam i z chęcią wróciłabym na podobne wydarzenie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Posi 2017-03-24 21:15
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Świetny występ!!! Polecam, dwie godziny śmiechu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
sobol 2017-03-24 19:44
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
świetny występ Abelarda oraz poprzedzających - w szczególności Adama. szczerze polecam :D
oceniono 0 razy 0 plus minus
jarektorun 2017-03-24 16:28
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
super, prawie dwie godziny uleciały ze śmiechem jak z bicza strzelił, polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Tomek 2017-03-24 15:11
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Gostyń, 2017-03-22 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Super program Abelarda, Adam świetny support. Kto nie widział serdecznie POLECAM
oceniono 0 razy 0 plus minus
maloniak 2017-03-24 13:49
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Abelard - Miszcz! :D
oceniono 0 razy 0 plus minus
bejons 2017-03-24 12:50
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
super stand-up!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Asia 2017-03-24 12:44
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Było niesamowicie zabawnie :). Ten występ poprawił mi nastrój, chociaż na chwilę, a to już jest cenne. Zawsze dobra zabawa :). Polecam chodzenie na stand-up :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kornelito 2017-03-24 12:37
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Wspaniałe wydarzenie! Abelard doskonały, nie tylko masa śmiechu, ale też głębszy przekaz na temat bieżących wydarzeń i problemów społecznych. Duży zapas luzu i więcej optymizmu! Dzięki :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
tom 2017-03-24 12:03
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
polecam, lepsze niż kabarety
oceniono 0 razy 0 plus minus
ola 2017-03-24 12:00
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Świetne, super, rewelacja. Uśmiałam się jak nigdy, albo jak zawsze u Abelarda. Chłopaki dały radę. Prowadzący rewela, żydek :) - ogromny szacun. Wyszło lepiej niż w poprzednim programie. Co mam więcej pisać. Nie mogę się doczekać kolejnej odsłony.
oceniono 0 razy 0 plus minus
MIEĆKA 2017-03-24 11:48
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
ABELARD NAJLEPSZY NA ŚWIECIE
oceniono 0 razy 0 plus minus
kubota 2017-03-24 11:45
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Abelard w pełnej formie, po wcześniejszym programie który nie koniecznie przypadł mi do gustu, ten był rewelacyjny :) Równie wysoki poziom prezentował Adam Van Bendler. Jacek niestety nie przypadł mi do gustu ale to nie dla niego poszedłem na ten występ więc nie obniżę przez niego oceny :) Całość bardzo polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Maciejd1990 2017-03-24 11:38
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Abelard jak to Abelard był mega, bardzo dobry występ, bardzo dobre jak ktoś po tygodniu pracy chce się wyluzowac, posmiac,. Na duży plus też Adam który też zrobił też wie co mówić by rozbawić publiczność. Liczę na kolejne występy w Toruniu :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mariusz 2017-03-24 11:34
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Jak zwykle na najwyższym poziomie, swoboda wypowiedzi, odpowiednie tematy, mistrzostwo.
oceniono 0 razy 0 plus minus
mancy 2017-03-24 11:33
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Dziękuję za świetny czas - ubawiłem się inteligentnym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistość ubranym w do bólu bezpośrednią formę... do następnego razu!
oceniono 0 razy 0 plus minus
ril 2017-03-24 11:30
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Abelard Giza jak zwykle najlepszy! Polecam każdemu, kto pragnie dobrze się bawić, pośmiać i również oderwać się od syfu jaki jest prezentowany w telewizji oraz w dużej mierze internecie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Moniaw 2017-03-24 11:19
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Rewelacja!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kisiel 2017-03-24 11:16
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Toruń, 2017-03-23 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik oraz Adam Van Bendler!
Dobre w chuj
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Następna >