wszystkie recenzje » Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE" » Olsztyn 2017-01-11 19:00


średnie oceny z 11 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kinka 2017-01-18 22:14
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Bylo super!!! :D
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dagmara 2017-01-16 21:13
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Abelard to facet z niesamowitą energią! Można paść ze śmiechu! Inteligentny dowcip, świetne poczucie humoru no i fantastyczny support! POLECAAAM!
oceniono 1 razy 1 plus minus
dorwasil 2017-01-13 09:25
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Program Pana Abelarta całkowicie zaspokoił moje oczekiwania,gość jest niesamowity i błyskotliwy, wnikliwy obserwator i komentator rzeczywistości, uczący dystansu do rzeczywistości i siebie. Wielkie brawa i polecam.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2017-01-12 22:20
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Super występ! Abelard jak zwykle świetny!
oceniono 0 razy 0 plus minus
T. 2017-01-12 21:04
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
top of the top.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-01-12 13:35
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Super miejsce, super występ. Taka atmosfera tylko w Klubie "SOWA"
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gwiazda 2017-01-12 13:06
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
Super, Adam- bardzo pozytywne zaskoczenie! Aberald mogl troche wiecej pogadac o polityce, ale tez smiesznie ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
GORZKI 2017-01-12 12:07
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
super ekstra zajebiście tyle powiem !
oceniono 0 razy 0 plus minus
km 2017-01-12 12:00
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
super zabawa!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
zip 2017-01-12 11:46
Abelard Giza - program pt.: "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE", Olsztyn, 2017-01-11 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler!
rewelacja!
< Poprzednia | 1 | Następna >