wszystkie recenzje » Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek » Tarnowskie Góry 2017-05-12 18:00


średnie oceny z 21 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
miki 2017-05-15 17:01
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
super. bardzo dobry wystep przy dobrej technice. wszystko super slychac pelny kontakt z wystepujacymi
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anna 2017-05-15 09:25
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Wspaniały wieczór!Piękny występ, dziękujemy. I piękne wnętrza, odkryliśmy piękne miejsce :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gumiś 2017-05-15 08:24
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
wystę bardzo dobry, świtne prowadzenie i organizacja, bez zastrzeżeń. Moja ocena 5/5
oceniono 1 razy 1 plus minus
Jarek 2017-05-14 21:23
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Być może poprzeczka była zawieszona zbyt wysoko- występ oceniam na 3 w skali 1-5.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Remik 2017-05-14 13:57
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Świetna impreza - organizacja bez zarzutu. Pani Ania Smołowik dobrze zastąpiła panią Magdę - ileż nowych możliwości dałyby dwie kobiety w tym teamie :).
oceniono 0 razy 0 plus minus
Fra 2017-05-14 11:02
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Do dzisiaj boli mnie jeszcze brzuch od śmiechu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Asia 2017-05-14 09:29
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Występ kabaretu oceniam wysoko, jednak organizacyjnie nisko. Faktem jest, że bilet kupiłam późno i miejsce miałam z tyłu, pod ścianą. i mankamentem tego mogłaby być zła widoczność, co byłoby zrozumiałe. Ale niestety akustyka w tym miejscu była fatalna. Połowy tekstów nie zrozumiałam. Poza tym, podczas występu ludzie wchodzili i wychodzili, otwierając drzwi, wdzierało światło i rozpraszało to dodatkowo. Uważam, że nawet za niższą cenę biletu, odbiór powinien być dobry, tj. słyszalny. Proponuję albo lepiej sprawdzać nagłośnienie, albo nie sprzedawać biletów na takie miejsce, gdzie źle słychać. Poprzednio miałam bilet również z tyłu, ale na środku sali, więc problemów ze słyszeniem nie było.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Tomi1pl 2017-05-13 22:15
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Jak zwykle rewelacyjni
oceniono 0 razy 0 plus minus
Maja 2017-05-13 18:37
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Było super!Dawno się tak nie ubawiłam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Asia 2017-05-13 18:30
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Najlepszy kabaret który udowadnia za każdym razem ze tak jest uwielbiam ich wszystkich i każdego z osobna super występ
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-05-13 18:23
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Bawiłam się świetnie,kabaret jest rewelacyjny
oceniono 5 razy 5 plus minus
KMN 2017-05-13 17:47
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Występ fajny, ale jednak za dużo polityki w tym wszystkim, na taki występ się idzie by odpocząć od tych przepychanek ;) Mimo wszystko, czuje pewien niedosyt jak porównam z występem Młodych Panów. Ale miło było zobaczyć na żywo Panów Górskiego i Cieślaka :) A jeśli chodzi o salę to klimatyzacja za bardzo podkręcona. Zależy w którym miejscu, ale gdzieniegdzie wiało solidnie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-05-13 15:35
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Było śmiesznie!Trochę mało P. Mikołaja i momentami przydługawo, ale inteligentnie,z zaskakującymi skojarzeniami i zgodne z moim osądem rzeczywistości.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wojtas 2017-05-13 13:23
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Występ kabaretu był super. Proponuje jednak wprowadzić taki zwyczaj, że spóźnialskich nie wpuszcza się na salę, bo poprostu przeszkadzają innym.
oceniono 0 razy 0 plus minus
kika0307 2017-05-13 12:22
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Jak najbardziej występ bardzo udany także jestem zadowolony. Jednak mam zastrzeżenie co do sali a przede wszystko akustyki. Nie wszystko było zrozumiałe, być może wynikało to z nagłośnienia a być może właśnie z braku akustyki co nie ma miejsca w profesjonalnych salach. Mimo to występ fajny i jestem zadowolony.
oceniono 0 razy 0 plus minus
KM 2017-05-13 12:01
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Genialny występ !!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Maja 2017-05-13 11:40
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
WYSTĘP REWELACYJNY!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Łuki 2017-05-13 11:39
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Rewelacja !!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Madzia1 2017-05-13 11:28
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Kabaret super !!! Chłopcy z kabaretu jak zawsze nie zawiedli swojej publiczności.
oceniono 0 razy 0 plus minus
skalka11 2017-05-13 11:22
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Tarnowskie Góry, 2017-05-12 18:00
Super organizacja Kmn jak zwykle nie zawiedli!! Warto
< Poprzednia | 1 | Następna >