wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2017 » Elbląg 2017-09-15 20:00


średnie oceny z 11 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 1 razy 1 plus minus
Jagoda 2017-09-20 13:36
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Występ super ale krzesła za twarde na tak długą "posiadówkę".No i szkodaa ,że nie wystąpiła "Mariolka"
oceniono 1 razy 1 plus minus
Fanka 2017-09-20 13:23
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
O dwie godziny dłużej powinno trwać :) :) :)
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2017-09-19 19:44
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było super świetna zabawa
oceniono 1 razy 1 plus minus
Sylwia 2017-09-17 19:58
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
rewelacja!!!!!
oceniono 1 razy 1 plus minus
Karolina 2017-09-17 14:12
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było super. czekam na kolejna noc kabaretową z niecierpliwością, bo " z humorem trzeba żyć " 😁😁😁😁
oceniono 1 razy 1 plus minus
Marcin 2017-09-17 13:03
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super impreza, polecam.
oceniono 1 razy 1 plus minus
anwtag 2017-09-16 23:09
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
tragiczne krzesla do siedzenia
oceniono 1 razy 1 plus minus
... 2017-09-16 20:57
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Występy oczywiście ok. Duży minus za organizację. Faktyczne rozstawienie miejsc i umiejscowienie sceny odbiegało od tego co widoczne było przy rezerwacji. Wiele osób było niezadowolonych z tego powodu i przesiadało się na trybuny(gdzie w tym przypadku był najlepszy widok)
oceniono 2 razy 2 plus minus
Arek 2017-09-16 16:42
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Sama Noc kabaretowa super. Ale rozmieszczenie telebimów i pierwszych rzędów w bocznych sektorach to porażka .
oceniono 2 razy 2 plus minus
Agnieszka 2017-09-16 13:51
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Kabarety super ale organizacja tzn ustawienie krzeseł i pan kamerzysta zasłaniający wszystkim po lewej stronie !!! 110 zł za bilet by siedzieć w 1 rEdzie a i tak nic nie było widać dzięki kamerzyscie!!!!
oceniono 2 razy 2 plus minus
ada 2017-09-16 11:39
Polska Noc Kabaretowa 2017, Elbląg, 2017-09-15 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
występ znakomity, z,le ustawienie miejscówek zła widocznośc za ta cenę.
< Poprzednia | 1 | Następna >