wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2017 » Mrągowo 2017-08-14 19:00


średnie oceny z 74 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-09-13 12:23
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Witam ,było fantastycznie śmiechu dużo i łez ,występy kabaretu na żywo to zupełnie inna bajka niż transmisja w TV pozdrawiam
oceniono 0 razy 0 plus minus
kamila 2017-08-29 22:29
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
rewelacyjna impreza tylko za mało łazienek w amfiteatrze jak na tyle ludzi ale gorąco polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
goldenhouse2 2017-08-25 21:58
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Świetnie się bawiliśmy.Ubaw po pachy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-08-24 21:10
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Jedno słowo REWELACJA:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wojtas 2017-08-23 16:37
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Występ kabaretów bardzo mi się podobał natomiast Służba Porządkowa przy wejściu na sektor D nieuprzejma.
oceniono 0 razy 0 plus minus
kruklanki 2017-08-21 21:32
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Mega impreza!!!!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-08-21 20:19
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bawiliśmy się fantastycznie i chętnie pojedziemy tam jeszcze raz.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marcin 2017-08-21 16:57
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
kabarety super!!! lipne krzesełka i brak miejsc parkingowych
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gosia 2017-08-21 13:21
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Wspaniały wieczór nad jez. Czos - Polska Noc Kabaretowa 2017. Na pewno skorzystam ponownie z Państwa strony ponownie celem zakupu biletów
oceniono 0 razy 0 plus minus
Karolina 2017-08-21 10:10
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
ludzi nie wytrzymała do końca drugiej połowy, szkoda, bo w końcu zapłacone było za cały występ. Najlepszy był Pan Kryszak. Ogólnie za mało żartów o polityce , za dużo o byle czym. Chyba najlepsze czasy kabaretów ( czyli Smoleń ) są już za nami. Szkoda. Mogłoby być lepiej.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sylwia i Marek 2017-08-20 20:52
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Nie lubię kabaretów ,był to prezent dla męża.Nie spodziewałam się,że będę tak świetnie się bawić.Zarówno Ja jak i mąż jesteśmy zachwyceni i na pewno będziemy bywać częściej.Dziękujemy i Pozdrawiamy
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-08-20 12:40
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
było super!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jolanta 2017-08-19 22:37
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było rewelacyjnie. Bawiłam się przez cały czas wyjatkowo dobrze a jestem wymagająca co do jakości żartów:)))))
oceniono 0 razy 0 plus minus
D&P No 2017-08-18 15:41
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super, Dora organizacja, wszystko sprawne i czytelne 5/5
oceniono 0 razy 0 plus minus
michalc 2017-08-18 12:07
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bardzo fajne wydarzenie. Ze śmiechu się popłakałem.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Janusz 2017-08-18 08:43
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Wspaniała zabawa
oceniono 0 razy 0 plus minus
Veel 2017-08-17 21:33
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super zabawa :)wszystkie kabarety trzymały wysoki poziom. Jeśli już miałabym się do czegoś przyczepić to niewygodne siedziska, które po tych paru godzinach skutecznie przeszkadzały mi się oddawać rozrywce:). Wiem, że to "noc kabaretowa" ale gdyby była ciuuut krótsza ludzie nie wychodziliby tak szybko. Miałam wrażenie, że wszyscy tylko czekali na słowo "koniec" i szybko zaczęli wychodzić. Tak szybko, ze sami artyści chyba byli zdziwieni, ze nikt nie domagał się bisów. Ale gdyby posiedzieli tyle godzin na diabelnych ławeczkach zrozumieliby skąd ten pośpiech:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
GiMeR 2017-08-17 18:11
Polska Noc Kabaretowa 2017, Mrągowo, 2017-08-14 19:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
MMMEEEGGGAAA!!!!!!!!!!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Voodoo1983 2017-08-17 10:23