wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2017 » Kalisz 2017-10-06 20:00


średnie oceny z 32 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
RZEP 2017-10-13 19:02
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
wydarzenie artystyczne super, zbyt mała ilość wejść spowodowała spóźnienie sporej grupy osób
oceniono 0 razy 0 plus minus
mimi 2017-10-12 17:56
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było rewelacyjnie
oceniono 0 razy 0 plus minus
karoll 2017-10-11 19:20
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bardzo mi się podobało
oceniono 0 razy 0 plus minus
kasia236 2017-10-10 08:19
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Występ bardzo udany :) niestety kupując bilety nie wiedziała, że będziemy mieli barierkę przed sobą i bardzo ograniczony widok i to bardzo :(((( cztery godziny w pozycji zgiętej by coś widzieć
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dancer 2017-10-09 21:03
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bardzo podobał nam się program Kabaretowy. Super wydarzenie
oceniono 0 razy 0 plus minus
viola 2017-10-09 20:30
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
świetna impreza napewno przyjadę za rok.Było super
oceniono 0 razy 0 plus minus
andrev 2017-10-09 13:31
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-10-09 08:26
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Występ artystów był super, stanęli na wysokości zadanie spisali się na "szóstkę". Mam jednak wiele zastrzeżeń co do samej obsługi imprezy. 1. W sektorze czerwonym na płycie była grupa widzów, która skutecznie przeszkadzała innym w oglądaniu przedstawienia, urządzili sobie prywatną imprezę z alkoholem. Mam pytanie gdzie była ochrona i jak te osoby wniosły alkohol na tak dużą imprezę. Mnie przy wejściu zabrano butelkę z pepsi (0,7l) a jak sprawdzali innych skoro po wyjściu tej grupy leżało sporo butelek po alkoholu i puszek po piwie. 2. Po zakończeniu przy wyjściu były otwarte tylko pojedyncze drzwi, pytam się gdzie była ochrona i jak się mają sprawy bezpieczeństwa do całej tej sytuacji i przy tak dużym tłumie o tragedię nie trudno. Z mojej strony ocena: 1.występ artystów super 2.organizacja imprezy katastrofa
oceniono 0 razy 0 plus minus
PawelUli 2017-10-08 21:55
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
OK,bardzo fajny program, krzesła niewygodne,mogło być trochę głośniej
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mika 2017-10-08 19:50
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Cudownie występy kabareciarzy, fajne skecze , polecam, poszła bym jeszcze raz
oceniono 0 razy 0 plus minus
ania 2017-10-08 19:10
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Bardzo satysfakcjonujące widowisko,sprawnie funkcjonująca obsługa, niesamowite przeżycie. Szczerze polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
przemek91 2017-10-08 16:16
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Skecze bardzo śmieszne choć wiele z nich było starych i wielokrotnie pokazywanych już w telewizji. Byłem wcześniej na neonówce i tam były same premiery.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ata i Pit 2017-10-08 14:14
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Polecam, warto!!!
oceniono 1 razy 1 plus minus
Bode 2017-10-08 13:26
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Wszystko ładnie pięknie wesoło śmiesznie ale krzesła to tragedia nie dało się wysiedzieć 4h
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dorota 2017-10-08 13:22
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Super impreza.Płakaliśmy ze śmiechu.Za rok też się wybieramy.Polecam gorąco!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
fronsia 2017-10-08 13:18
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Wszystko mi się podobało, wydarzenie było ekstra, występy, scena i kabarety świetne. Minusem było to, że krzesełka niewygodne i ustawione zbyt blisko siebie, nie było miejsca na nogi, żeby wygodnie usiąść. Na takie trwające ponad 4 godziny występy, ludzie którzy płacili po ponad 300 zł powinni mieć wygodniejsze krzesełka do siedzenia i więcej miejsca a nie jak sardynki w puszce. Drugim minusem jest opuszczanie budynku po zakończeniu kabaretów małymi jednymi drzwiami. Dochodziło do bardzo dużego ścisku, wręcz do paniki ludzi, złości, jak można tylu ludzi wypuszczać jednym małym wyjściem.To trzeba było ich w kolejce ustawić chociaż , ochrona powinna tego dopilnować, żeby nie było takiego ścisku, niemalże doszło do stratowania osób.
oceniono 0 razy 0 plus minus
magda12559 2017-10-08 05:52
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Było super, wszystko na odpowiednim poziomie, z pewnością wybiorę się na taka noc kabaretowa za rok
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dasia 2017-10-07 22:33
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
Podobało mi się.Bardzo dobrze się bawiłam.
oceniono 0 razy 0 plus minus
margarita 2017-10-07 21:30
Polska Noc Kabaretowa 2017, Kalisz, 2017-10-06 20:00
z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego Kryszaka
ubaw po pachy :) następny rok znowu zasiądę na widowni:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Syluś 2017-10-07 20:43