wszystkie recenzje » Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE » Szczecin 2017-05-17 19:00


średnie oceny z 43 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Patryk Adamski 2017-05-23 20:53
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Pierwszy raz na stand upie i naprawdę świetna rozrywka. Świetny występ obu Panów, śmiechu co nie miara. Po tym występie myślę, że na stand upy będę chodził częściej ;) Sam Słowianin jako miejsce trochę było uciążliwe, ze względu na brak rezerwacji miejsc, czyli kto pierwszy ten lepszy i siedzi bliżej, bardzo duszno i gorąco w sali bez klimatyzacji. To jedyne mankamenty do których można się przyczepić. Szczerze polecam sam standup dla mnie mistrzostwo! Pozdrawiam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
macko 2017-05-22 12:00
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
REE WEE LAA CJAA :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
alcapone 2017-05-21 23:47
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Mega występ 1,5 godziny śmiechu. Czekam na kolejne występy tych 2 panów
oceniono 0 razy 0 plus minus
mk 2017-05-19 17:13
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
było super
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jamessz 2017-05-19 05:58
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Dobrze, a nawet bardzo dobrze! Żadnego smucenia konia, tylko dobra zabawa! No i pozdrowienia dla Mii
oceniono 0 razy 0 plus minus
Andzia 2017-05-18 23:41
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Genialny jak zawsze!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marcyskaaa 2017-05-18 21:58
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Sam stand up rewelacja, polecam każdemu. Gizy i Stramika polecać nie trzeba, każdy kto interesuje sie stand up'em wie ze to stand up na najwyższym pziomie! Niestety warunki w Słowianinie bardzo słabe, zero klimatyzacji, okropny upał a co za tym idzie wszędzie roznoszący się pot i spocone stopy. Dziwie się, że ludzie nie padali jak muchy. Nie było czym oddychać a wszędzie po prostu śmierdziało.
oceniono 1 razy 1 plus minus
nieżadensmucikoń 2017-05-18 21:57
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Świetny występ! Zarówno Jacka Stramika i Abelarda. Długo jeszcze będę odtwarzać w pamięci ich jakże wartościowe wypociny... Jedna gwiazdka mniej za brak powietrza na sali.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Biszkopcik 2017-05-18 21:06
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Rewelacyjny, jak zawsze
oceniono 0 razy 0 plus minus
Elzbieta 2017-05-18 21:06
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
występ dobry byłby lepszy gdyby nie fatalne nagłośnienie -połowę występu Gizy nie zrozumiałam i duchota panująca w sali.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Przemo Walczak 2017-05-18 21:00
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
100/10! Wiedzieliśmy, że występ Abelarda musi być super, ale był megaaa suuuper! Polecam każdemu kto będzie miał okazję wybrać się na występ! My czekamy na kolejny program :) !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aneta 2017-05-18 20:53
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Było suuuuper. Półtorej godziny ciągłego śmiechu, aż do łez. Już nie mogę doczekać się kolejnego. Występ na 6+ ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
christoph 2017-05-18 20:35
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Abelard trzyma poziom choć przyznam, że były lekkie przestoje i widywałem go w lepszej formie. Ogólnie zabawa była całkiem dobra. Pozdrawiam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wiw 2017-05-18 19:50
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Abelard jak zwykle wspaniały! Mnóstwo śmiechu i zabawy. Warunki lokalowe... delikatnie mówiąc średnie... późna wiosna i lato to nie miesiące kiedy można "siedzieć" komfortowo. Brak klimatyzacji niestety na duży minus.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Milena 2017-05-18 19:37
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Bardzo dobry występ Abelarda i Jacka. Natomiast duży minus dla sali za "saunę"!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zumar 2017-05-18 19:31
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Występ świetny. Jacek Stramik pierwsza klasa - nie znałem go wcześniej, ale cieszę się, że już poznałem. Abelard - wymiata, jak zwykle - przy nim nie można się źle bawić. Szczególnie cieszyły lokalne akcenty w jego programie (np nabijanie się ze szczecińskiej Starówki)co szczególnie dobrze o nim świadczy - zawsze cieszy, gdy artysta jest świadomy, gdzie występuje - widz czuje się dopieszczony. Jedyna wada to brak tlenu na sali - w Słowianinie nie ma klimatyzacji i pogoda nas wykończyła - wszyscy pływali we własnym sosie. Ale obaj panowie - 9/10 (ten brakujący punkt to wiara w przyszłość, bo wierzę, że będzie jeszcze lepiej) Ludzie - trzymajcie kapelusze!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bikepacker 2017-05-18 18:36
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Mega występ i niezapomniane wrażenia zobaczyć Abelarda na żywo .
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kasia 2017-05-18 17:31
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Niestety, duchota i ukrop w sali Słowianina skutecznie zgasiły moją euforię po świetnym występie Abelarda. Trudno w ogóle było wytrwać do końca. Poza tym nie najlepsze nagłośnienie ukradło mi 1/3 zrozumienia tekstów gościa wieczoru.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ja 2017-05-18 16:16
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Wszystko byłoby super gdyby nie to że sala sauna a nie miejsce gdzie jest przyjemnie... Skupiałam się na tym żeby nie zemdleć a nie na dobrej zabawie
oceniono 0 razy 0 plus minus
Maruas 2017-05-18 15:01
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Szczecin, 2017-05-17 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Było gorąco dosłownie i w przenośni
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | Następna >