wszystkie recenzje » Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE » Słupsk 2017-05-18 19:00


średnie oceny z 18 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
SulaZula 2017-05-23 21:37
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Polecam!Dla Abelarda całe 5 zasłużonych gwiazdek jednak duży minus za organizację dla klubu wiking...krzesełko jedno przy drugim ,zero przestrzeni i zaduch ,siedziałam skulona ,mogliby chociaż trochę postarać się o komfort swoich gości...
oceniono 0 razy 0 plus minus
poberus 2017-05-23 15:38
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Mistrzostwo świata!=]
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agnieszka 2017-05-21 13:00
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Występ Abelarda na prawdę super! Nowy program mega. Jeżeli chodzi o organizację to totalna klapa. Sala nie była przygotowana na przyjęcie 200 osób. Dużo ludzi stało, a ludzie siedzący na krzesłach byli ściśnięci jak sardynki. Do tego brak klimatyzacji przy takich upałach wielki minus.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Pati 2017-05-21 00:59
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Występ świetny tylko lokal nieodpowiedni bo duża ilość os?b siedziała na miejscach z kt?rych nawet sceny nie było widać, a kupując bilet nie mialam pojęcia że może być taka sytuacja. Abelard I Jacek byli super nieźle się uśmiałam. Tylko na występy w kurniku juz więcej nie p?jde bo jednak kupując bilet chcialabym ten występ nie tylko słyszeć ale jeszcze widzieć.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Kurnik-lipa 2017-05-19 21:58
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Stand up był rewelacyjny. Natomiast miejsce, w którym było zorganizowane wydarzenie to jakaś porażka i żenada. W XXI wieku lokal bez klimatyzacji???? Jeżeli czyta to organizator to proszę rozważniej dobierać miejsca na tego typu występy. Słupsk jest może na "końcu świata", ale posiada kilka lokali, które są dostosowane do tego typu imprez. pozdrawiam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dejottt 2017-05-19 19:49
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Abelard jak zwykle w formie Ale i Jacek dawał radę
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gryfita 2017-05-19 18:15
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Stracił wymiata a Giza jest kotem w tym co robi było zajebiście
oceniono 0 razy 0 plus minus
KIM 2017-05-19 16:28
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Występ samego Abelarda petarda. Uwielbiam jego stand-up. Miejsce organizacji beznadziejne. Nie sądzę, żeby nadawało się na jakiekolwiek imprezy. Gorąco, śmierdząco i ciemno. Od samego wejścia zastanawiałam się, czy ten "lokal" spełnia wymagania ppoż. Tuż za jedynymi wąskimi drzwiami stanowiącymi zarazem wyjście ewakuacyjne ( o zgrozo !) funkcjonował w najlepsze grill i wątpliwe zapachy dostawały się wprost do środka. Widoczność żadna, ludzie deptali sobie po stopach. Miejsce dramatyczne!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Lehu81 2017-05-19 14:00
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
brak słów by określić ten świetny występ, a "smucikonie" niech się pier......
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kina 2017-05-19 12:12
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Abelard-rewelacja!!!!Jedyny minus to temperatura w klubie. Masakra. Ale ogólnie polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bart R 2017-05-19 12:07
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Abelard wymiata. Bardzo smieszny, do tego dobry normalny człowiek. Kurewsko polecam jego występy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Videro 2017-05-19 12:02
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Występ ogień! Jednak klub Wiking musi usprawnić trochę logistykę i obsługę.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Tysia 2017-05-19 11:22
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Występ świetny, jesteśmy bardzo zadowoleni. Co do organizacji to niestety słaba była. Ciasna sala, niewygodne krzesła, tłum ludzi, jednym słowem dramat..
oceniono 0 razy 0 plus minus
Rodatar 2017-05-19 11:17
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Nie było jak smucić konia, świetna atmosfera :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Nika 2017-05-19 11:16
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Miejsce to porażka. Organizacyjnie kiepsko. Występ świetny
oceniono 0 razy 0 plus minus
2017-05-19 11:15
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Słupsk, 2017-05-18 19:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik!
Najlepszy stand up w mieście!
< Poprzednia | 1 | Następna >