wszystkie recenzje » Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE » Łódź 2017-05-13 18:00


średnie oceny z 22 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
aniabka 2017-05-19 19:14
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Abelard Giza - klasa sama w sobie, bolące policzki od śmiechu gwarantowane :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ewelina 2017-05-19 13:34
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Salwa śmiechu i tylko dzięki Abelardowi! Dostarczył bardzo dużo pozytywnej energii! Czekam na jego kolejny występ! :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aga 2017-05-17 17:24
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
12/10
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mysza 2017-05-16 10:00
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Jeżeli chodzi o występ jestem bardzo zadowolona. Prowadzący świetnie wprowadził w klimat, a występ Abelarda cóż.... Chyba mówić nie trzeba. Rewelacja. Jedynie klub mógłby trochę lepiej zadbać o widownie. Oby do szybkiego kolejnego spotkania :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mystogan 2017-05-15 19:45
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Występ był świetny, uśmiałem się niesamowicie i nie żałuję wydanych pieniędzy, Abelard Giza to klasa sama w sobie :) Czekam z niecierpliwością na kolejne programy :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zieluowaty 2017-05-15 15:29
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Bardzo fajny występ, dobra sala, miła obsługa. Jedyne co to konferansjer i support trochę za mocno przeklinali (Giza mimo wszystko się mocniej powstrzymuje), ale stand up jest taki a nie inny.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aga 2017-05-15 10:07
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
doskonale spędzony czas, rewelacyjny program Abelarda oraz Rafała, brzuch i policzki bolą mnie jeszcze do dziś :) BRAWO Panowie !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Politechnika pozdrawia 2017-05-14 22:21
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Abelard pozamiatał. Stramik trudny ale każda miłość taka jest :) Rafunio klasa.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paulina 2017-05-14 20:49
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
W trzech słowach - "ludzie trzymajcie kapelusze":D
oceniono 0 razy 0 plus minus
Robo667 2017-05-14 20:41
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Mistrzostwo świata ... polecam każdemu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Karmen 2017-05-14 20:19
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Występ był wart poświęcenia czasu. Bardzo dobrze się bawiliśmy jednakże brakowało nam choćby jakiegoś plakatu nie mówiąc o informacji kto oprócz Głównej gwiazdy będzie występował ... Szkoda ponieważ byli równie zabawni jak Abelard Giza. Trochę wcześnie się odbyło show ale do przeżycia.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Furya 2017-05-14 16:03
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Fajny występ, dobra organizacja. Nagłośnienie jak dla mnie trochę za mocne, ale da się wytrzymać. Poza tym wszystko ok.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bułgar 2017-05-14 15:54
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Rewelacja!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Radecki 2017-05-14 15:28
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Pacześ - Stramik - Giza super występ. Oby częściej. Tylko czemu takie występy są w środku tygodnia jak to Pan Pacześ zamierza wystaąpić w czerwcu??
oceniono 0 razy 0 plus minus
Piotr 2017-05-14 12:08
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Poziom humoru mistrzostwo świata :) polecam gorąco !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marrna 2017-05-14 12:01
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Rewelacja!
oceniono 2 razy 2 plus minus
aiwlys 2017-05-14 11:33
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Swietny wystep!Abelard jest niesamowity, wkłada całego siebie w występ. Stramik nie trafił w mój gust, ale tekst ze smuceniem konia- dobry! :) Szkoda, że nie wyszliście do nas po występie. Łódź pozdrawia;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
MartynaL 2017-05-14 11:23
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Abelard jak zwykle świetny!!! Polecam w 100%. Rafał Pacześ świetnie poprowadził całe show, na jego występ też na pewno się wybiorę..
oceniono 0 razy 0 plus minus
Maszia 2017-05-14 11:20
Abelard Giza - program pt.: LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE, Łódź, 2017-05-13 18:00
Razem z Abelardem na scenie pojawi się Jacek Stramik a całość poprowadzi Rafał Pacześ!
Bardzo fajnie, miła atmosfera i świetna zabawa ;)
< Poprzednia | 1 | Następna >