wszystkie recenzje » 22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK » Rybnik 2017-11-24 17:30


średnie oceny z 19 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
broq 2017-12-07 19:36
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
było extra !!! polecam !!! ryjek 2018-bedziemy .
oceniono 0 razy 0 plus minus
TMK911 2017-12-07 11:49
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
Było tak jak zawsze czyli świetnie. W przyszłym roku obowiązkowo odwiedzam 2 dni konkursowe.
oceniono 0 razy 0 plus minus
eM 2017-11-28 20:48
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
Po raz kolejny świetnie się bawiłam podczas festiwalu kabaretowego RYJEK. Muszę przyznać, że - jeśli chodzi o skecze - zmagania konkursowe kabaretów podobały mi się bardziej niż koncert finałowy, choć dwie nagrody wygrali moi faworyci, czyli Para nr 2 (E. Błachnio i Ł. Kaczmarczyk). Wisienką na torcie był gościnny występ kabaretu Hrabi ze spektaklem "Cyrkuśniki". Rewelacyjny! Świetna interakcja z publicznością :) Podobał mi się nawet bardziej niż doskonały "Kazik sam w domu" Neo-Nówki. Naturalnie oprawa, scenografia w teatrze to jedno wielkie WOW :)! W sali EDF-u zawsze jest gorąco, ale sympatycznie. Gastronomia w tym roku ok, ale bez szału i zabrakło mi stoiska z ryjkowymi pamiątkami (czyżbym go nie zauważyła???). Cieszę się, że przy okazji imprezy mogliśmy pomóc chorej Berenice. Dobrze, że wystąpiło tylko 6 kabaretów. W zeszłym roku konkurs trwał tak długo, że nie byłam już w stanie zostać w nocy na ostatniej części. Mam tylko mały żal do większości kabaretów, że prawie każdy skecz odwołuje się do seksu (czasem dość łopatologicznie) i sporo jest wulgaryzmów. Ok, wszystko jest dla ludzi, ale przesyt nie jest zabawny, mierzi. Nie idźcie na łatwiznę! To tak, jakby postrzegano publiczność jako dość prymitywną masę, której wystarczy rzucić krwiste słowo, rubaszne skojarzenie i już kupa śmiechu. Przecież tyle jest wokół zabawnych sytuacji pozałóżkowych, nie tylko w polityce, że można czerpać z życia garściami i trochę zaufać inteligencji widzów ;) Potrafimy zrozumieć również inteligentny żart. Wulgaryzmy przeszkadzały mi szczególnie w śląskich skeczach i przerywnikach Kabaretu Młodych Panów, gdyż było ich po prostu za dużo :( Jestem rdzenną Ślązaczką od pokoleń, wszyscy u mnie zawsze godali i nie mogę się zgodzić z opinią, którą przytoczył jeden z kabareciarzy spoza Śląska, że u nas słowo "c.ul" to normalne słowo, nie żaden wulgaryzm. Kto mu takich głupot nagadał? W skeczu górniczym zabrzmi to naturalnie, ale już w scenkach rodzinnych niekoniecznie. To takie moje subiektywne spostrzeżenie, pod którym podpisuje się również moja rodzina i znajomi po obejrzeniu RYJKA. Bardzo podobał mi się występ zespołu Future Folk, spektakl "50 twarzy Roberta Korólczyka" i magiczne "Święta, święta"!!! Serdecznie polecam Rybnicką Jesień Kabaretową, dobra zabawa i moc atrakcji gwarantowane!!! :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
asia 2017-11-28 16:58
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
Kultowa impreza nadal trzyma formę. A to to już 22 edycja. Tak trzymać!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Michał 2017-11-28 08:46
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
Wszystko super!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-11-28 00:03
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
bardzo dobrze się bawiłem , w przyszłym roku na pewno się wybiorę pozdrawiam Zieliński Wiesław
oceniono 0 razy 0 plus minus
arteo-system@tlen.pl 2017-11-27 10:15
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
REWELACJA!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sewer 2017-11-27 09:50
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
Świetna impreza
oceniono 0 razy 0 plus minus
wasco 2017-11-27 09:25
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
super !!!!!!!!!!!!bardzo luźna impreza :) do zobaczenia za rok
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sławek 2017-11-27 06:31
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
Super Impreza! Brzuch bolał ze śmiechu! Jak zwykle na tej imprezie tylko nowy repertuar! Polecam.
oceniono 1 razy 1 plus minus
tomek 2017-11-26 14:55
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
Impreze pod względm artystycznym na bardzo wysokim poziomie. Niestety propocyja cateringowa bardzo słaba (oferta, czas przygotowania) Po 6 godzinach każdy zgłodniej.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gabi 2017-11-26 14:20
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
Było super-jak zawsze na "ryjku" Jedyne zastrzeżenie-zbyt mała ilość kabaretów w konkursie
oceniono 0 razy 0 plus minus
frydzia 2017-11-26 13:24
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
Byliśmy pierwszy raz. Było super. Kupa śmiechu! Już postanowilismy, że musimy być również za rok.
oceniono 0 razy 0 plus minus
dawid 2017-11-26 13:21