wszystkie recenzje » Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek » Wałbrzych 2017-10-08 16:00


średnie oceny z 25 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-10-21 12:20
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
słabe nagłośnienie
oceniono 0 razy 0 plus minus
D. Nowik 2017-10-12 15:52
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Super, świetnie się bawiliśmy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-10-11 18:40
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Było zajefajowo po prostu super, więcej takich imprez w Wałbrzychu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Widzka 2017-10-10 22:44
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Pośmiałam się bo lubię tę grupę i ich dowcip, ale kawałki odgrzewane. Niczym nie zaskoczyli. Żadnych nowości. Szkoda
oceniono 0 razy 0 plus minus
Nichol 2017-10-10 22:12
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Dobra impreza
oceniono 0 razy 0 plus minus
Grażynka 2017-10-10 19:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Brak m.in. skeczu 'Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie?' który był w opisie, a na którym najbardziej mi zależało. Kabarety miały być nowe, a dużo powtórzyło się z poprzednich występów
oceniono 1 razy 1 plus minus
EKWA 2017-10-10 19:06
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Ucieszyłam się, że KMN znowu, po 2 latach przybył do Wałbrzycha. Sam program "Maj zaczyna się we wtorek" w nowych skeczach miał miejscami dłużyzny. Gdyby nico te teksty "przyciąć" skecze zyskałyby lepszy efekt, a puenta byłaby bardziej zaskakująca i zabawna.Z wielką przyjemnością obejrzałam na "na żywo" skecze, które głównie znam z Tygodnika i Miesięcznika KMN,a które były włączone do tego programu chyba celowo (?!) jako pewniki, może jako wypełniacze "dziur" bądź dla osłody, a może w ramach drobnej rekompensaty?... Co uważam za miłe, przypomnienie wybranych standardów KMN. Warto było, bo publiczność przywitała je oklaskami! Stare, sprawdzone ale zawsze dobre. Z wielką radością(pod nosem)razem z grającymi mówiłam dialogi prezentowane ze sceny! Dla nich warto było być! Chociaż ciekawa byłam nowych. Moim zdaniem nowa aktorka dźwignęła rolę/role żeńskie. Osobiście odniosłam wrażenie, że była wrzucona na głęboką wodę no i... nie utonęła! Może warto byłoby popracować nad Jej imagem. Szkoda, że na koniec nie była z Zespołem i nie można było z Panią porozmawiać... ZESPOŁOWI I WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO REALIZACJI TEGO WYSTĘPU ŻYCZĘ POWODZENIA! WYRAŻAM NADZIEJĘ NA KOLEJNE SPOTKANIE W WAŁBRZYCHU!I nabycie płytki i plakatu z autografami, też :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
P.B 2017-10-10 18:02
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
bardzo dobry występ, nowe skecze, świetnie spędzone 2 godziny. Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mateo304 2017-10-10 17:31
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Mało śmiechu ,nuda, tego powiedzieć nie można bo było superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Polecam i czekam na kolejne wystepy w Wałbrzychu
oceniono 1 razy 1 plus minus
Nemo116 2017-10-10 16:12
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Trudno bylo zrozumiec o co chodzi ze wzgledu na bardzo silne naglosnienie. W dodatku jak juz cos dotarlo to pkazalo sie ze prawie wszystkie skecze to powtorki, a te nowe to posklejane starocie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-10-10 16:02
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Super występ. Jak zwykle wysoki poziom. Bardzo miłe spędzony czas. Najlepszy był skecz z grą na skojarzenia!
oceniono 0 razy 0 plus minus
z 2017-10-10 14:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Występ za krótki,za słaby,nic nowego w programie.Mały nakład inscenizacyjny jak na 70 złotych
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-10-10 14:46
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
przykro mi .że zaistniała taka sytuacja,wyszłam jeszcze przed rozpoczęciem występu.Tym samym nie mogę podzielić swoją oceną
oceniono 1 razy 1 plus minus
melania 2017-10-10 14:02
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Sala widowiskowa Aquaparku w Wałbrzychu jest za duża ,Złe nagłośnienie, z miejsc na krzesłach nie było widać sceny a tym samym aktorów. Kabarety powinny być w bardziej kameralnych obiektach.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Karolina K 2017-10-10 13:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Wszystko zorganizowane prawidłowo, bez problemów. Występ mega udany. Polecam.
oceniono 2 razy 2 plus minus
petepit 2017-10-10 13:45
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Występ super, jak zresztą każdy KMN. Sala niestety nieciekawa bo niewygodne krzesła w hali sportowej bez żadnego spadu, no i wszyscy sobie zasłaniali.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2017-10-10 13:10
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Witam lubię KMN ale jestem mocno rozczarowany że zaprezentował skecze które już znałem
oceniono 1 razy 1 plus minus
Makap 2017-10-10 12:58
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
Nieszczęśliwie złożyło się, że występ był tego samego dnia co mecz Polska- Czarnogóra i kończył się na chwilę przed rozpoczęciem meczu. Tak więc wszystkim się trochę spieszyło- i publiczności i ekipie z KMN, ale występ mimo to świetny.
oceniono 0 razy 0 plus minus
tesia 2017-10-10 12:56
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Wałbrzych, 2017-10-08 16:00
było super!!!!!!
oceniono 2 razy 2 plus minus
wiechu50 2017-10-10 12:23