wszystkie recenzje » 22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK » Rybnik 2017-11-27 20:30


średnie oceny z 11 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Rybniczanka 2017-12-07 20:12
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Polecam wszystkim niezdecydowanym. Cena adekwatna do poziomu widowiska.
oceniono 0 razy 0 plus minus
admir 2017-12-06 11:33
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Mega zabawa
oceniono 1 razy 1 plus minus
Dario 2017-12-06 07:33
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Impreza na bardzo wysokim poziomie, wszyscy artyści stanęli na wysokości zadania, jedynie można mieć drobne zastrzeżenia do KSM no chyba że ktoś lubi na "Święta, Święta ... " odgrzewane kotlety ;)
oceniono 1 razy 1 plus minus
carti 2017-12-05 19:24
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Wydarzenie obowiązkowe! Rewelacyjna atmosfera, wspaniali kabareciarze, mnóstwo śmiechu. Byłem kolejny raz i kolejny raz się nie zawiodłem. Do zobaczenia za rok! :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
HJU HEFNER :) 2017-12-05 14:48
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Super do zobaczenia za rok :)
oceniono 1 razy 1 plus minus
iiimmm 2017-12-05 14:44
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Było miło, przyjemnie i śmiesznie. Tak właśnie jak powinno być na święta.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Dominika 2017-12-05 13:51
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Wspaniała impreza z bardzo dobrą organizacją. Już sama nazwa imprezy - RYJEK - gwarantuje dobrą zabawę. Czekam na przyszłoroczną edycję :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
liniałka 2017-12-05 11:45
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Występ rewelacyjny! Świetnie się bawiłam.....poza tym jestem fanką Kabaretu Młodych Panów
oceniono 1 razy 1 plus minus
Kokcik 2017-12-05 11:30
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Było świetnie! Wszystko na wysokim poziomie! Organizacja i cała otoczka koncertu na wielki plus:)
< Poprzednia | 1 | Następna >