5. Stand-upowy Dzień Kobietśrednie oceny z 15 recenzji:
ocena widzów

Opis

Jedyne takie wydarzenie w Polsce i na mapie imprez stand-upowych po raz piąty w Krakowie! Tego wieczora na scenie występują wyłącznie kobiety. W tym roku - jak co roku - najciekawsze, najzabawniejsze polskie artystki na jednej scenie: Wiolka Walaszczyk, Ewka Błachnio, Ewa Stasiewicz i debiutująca w stand-upie Agnieszka Litwin! Gościem Specjalnym tegorocznej edycji jest: Urszula Dudziak! Całość poprowadzi Iza Kała.
Szykujcie się na niezapomniany wieczór !
Program przeznaczony wyłącznie dla widzów pełnoletnich.
Czas trwania : ok. 120 minut

O występujących:
Gość Specjalny – Urszula Dudziak - Można byłoby się rozpisywać o sukcesach artystycznych Urszuli Dudziak, o jej dorobku, scenach dzielonych z z Bobbym McFerrinem, Herbie Hancockiem czy Stingiem. Można by było wyliczać jej niespotykaną skalę głosu, perfekcyjną intonację oraz unikalną technikę wokalną. Można by było… ale muzyka, to tylko cześć Urszuli Dudziak. Kobiety, która posiada w sobie niezmierzone pokłady optymizmu, którym obdarza wszystkich dokoła. Może w przypadku kogoś innego zabrzmiałoby to jak frazes, ale wystarczy znaleźć się na chwilę w jej obecności, żeby zrozumieć, że ta energia to prawdziwa supermoc. Urszula Dudziak zagrzewa inne kobiety do działania – bez względu na wiek. Pokazuje jak czerpać z życia pełnymi garściami i chwytać każdą chwilę. Gra w tenisa, prowadzi traktor, buduje dom, koncertuje, jest youtuberką i najlepszą gawędziarką na świecie. Swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami i anegdotami o legendach światowego jazzu czaruje od lat.
https://www.youtube.com/channel/UCPtnPX6lH3I5REqPb028oVQ
https://www.facebook.com/profile.php?id=151960394858551&ref=br_rs

Ewka Błachnio – czyli istny kombajn działalności przeróżnych! Aktorka kabaretowa – niegdyś widywana Limem, ale przypudrowała oko... i aktorka dramatyczna – tak, koniecznie w tej kolejności..;). Czasem śpiewa, trochę tańczy, ale przyznaje, że lubi prowadzić… i to nie tylko swojego Harleya. Grywa solo i z przegenialnym zespołem „Muzikanty”. Ponadto z dużą radością współtworzy kabaret „Para Numer Dwa”, projekt „Stand’up Night” i coroczny „Stand’upowy Dzień Kobiet”, którego gościem będzie już po raz czwarty. Scena, ekran czy w eterze, a jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa! Szykujcie się na jej kolejne odsłony – ponoć pod choinkę dostała sztalugę, trykot, dłuto i fortepian…. Tak. To było spore drzewko!
https://www.facebook.com/ewkablachnio/?ref=br_rs

Wiolka Walaszczyk – Stand-uperka, Improwizatorka, Dzicz Kudłata, Wulkan Energii. W swoim materiale uwielbia dzielić się swoim życiem prywatnym oraz spostrzeżeniami na temat niezrozumianej przez nią rzeczywistości. Na Stand-upowym Dniu Kobiet od pierwszej edycji.
https://www.facebook.com/wiolka.walaszczyk/?ref=br_rs

Ewa Stasiewicz – Finalistka Antrakt Stand-up Festiwal. W Zielonej Górze organizuje cykliczną imprezę „Stand up ON”. W swoim programie porusza się w bliskiej sobie codzienności, odnajdując schematy znane wszystkim. Ma intrygujące poczucie humoru. Występowała przed ludźmi i Internetem. I nie wyszli. Komik o wielu twarzach, w tym jednej Pauliny Macutkiewicz - https://www.facebook.com/paulinamacutkiewiczkandydatka/
https://www.facebook.com/ewastasiewiczstandup/?ref=br_rs

Agnieszka Litwin – Debiut w stand-upie! Złożona ze sprzeczności, bo i silna i słaba, nadwrażliwa i twarda, głupia i mądra, młoda i stara, spontaniczna i powściągliwa, radosna i smutna. W sinusoidzie życia stara się trzymać tej poziomej kreski. Lubi dawać ludziom radość. Czasem daje im tylko pusty śmiech, co masuje ich brzuchy, a czasem śmiech przez łzy, co masuje ich serca.
Cały czas czuje, że jeszcze wszystko przed nią. Jeśli się myli, to przynajmniej odejdzie w błogiej nieświadomości. Wychodzi z założenia, że każdy ma coś do powiedzenia, tylko czasem ma problemy z artykulacją albo z alkoholem.
https://www.facebook.com/kabaretjurki/?ref=br_rs

Iza Kała – aktorka, stand-uperka, improwizatorka, reżyserka. Absolwentka Wydz. Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi i Berlinale Talent Campus. Grała w Teatrze Narodowym, Polskim i Studio w Warszawie, Teatrze Doc w Moskwie i Teatrze Ad Spectatores we Wrocławiu. Obecnie występuje w Teatrze KTO w Krakowie, telewizji i w kinie polskim i niemieckim .Pomysłodawczyni , organizatorka i prowadząca Stand-upowego Dnia Kobiet. Wierzy w ludzi i koty.
https://www.facebook.com/Iza-Kala-1663838027243874/?ref=br_rs

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Teija 2019-03-31 19:16
5. Stand-upowy Dzień Kobiet, Kraków, 2019-03-23 20:00
Prognozująca pozytywnie i zabawna scena kobiecej natury. Bawiłam się wykwintnie. Humor kobiecy na najwyższym szczeblu. Oczywiście przedstawienie dla ludzi posiadającym dystans do rzeczywistości obu płci :)
oceniono 1 razy 1 plus minus
ninon1 2019-03-26 10:48
5. Stand-upowy Dzień Kobiet, Kraków, 2019-03-23 20:00
miło było się pośmiać , dziewczyni SUUUUUUUUUUUUPER
oceniono 0 razy 0 plus minus
aganiokk 2019-03-25 19:10
5. Stand-upowy Dzień Kobiet, Kraków, 2019-03-23 20:00
Prowadząca najsłabszym ogniwem. Pań najmniej od 5 edycji.. Wiolka Walaszczyk za to petarda!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kris 2019-03-25 18:18
5. Stand-upowy Dzień Kobiet, Kraków, 2019-03-23 20:00
W mojej ocenie występujące Panie zaprezentowały się świetnie. Występ rozkręca się powoli ale na koniec Wiolka "pozamiatala". Świetna była również Ewka Błachnio. Żenujące za to były osoby które zbulwersowane przekleństwami wychodziły w trakcie występu. Również osoby piszące poniżej negatywne opinie chyba nie bardzo orientowaly się kupując bilety, na czym polega stand-up. A wystarczyło przeczytać w opisie jedno zdanie (Występ wyłącznie dla osób dorosłych) by zorientować się że grzecznie nie będzie.
oceniono 1 razy -1 plus minus
marzena12 2019-03-24 20:59
5. Stand-upowy Dzień Kobiet, Kraków, 2019-03-23 20:00
Wyszłam zdegustowana i zniesmaczona poziomem artystycznym imprezy i zażenowana ilością wysłuchanych wulgaryzmów, zwłaszcza,że w imprezie brała udział szacowna Urszula Dudziak.Nie wiem jak organizatorzy mogli tak poniżyć Panią Urszulę stawiając ją w jednym rzędzie z owymi paniami,usiłującymi poprzez swoje mierne,wręcz prymitywne żarty bawić publiczność.

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019