Abelard Giza - Piniata



średnie oceny z 388 recenzji:
ocena widzów
91% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Abelard Giza wraca do nas z najnowszym programem " Piniata"- tego nie można przegapić!
Urodzony w 1980 r. w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999-2014) z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Twórca programów stand-upowych "Proteus Vulgaris", "Ludzie, trzymajcie kapelusze", "Numer 3" oraz serialu "Kryzys". Aktualnie jeździ z programem "Piniata".

Najbliższe występy

2020-03-11 19:00 Świebodzin Świebodziński Dom Kultury kup bilet
2020-03-12 19:00 Kostrzyn nad Odrą Sala Widowiskowa Kręgielnia kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 1 razy 1 plus minus
Miriam 2019-12-17 15:44
Abelard Giza - Piniata, Bydgoszcz, 2019-12-07 20:30
Występ świetny, nie spodziewałam się czegoś takiego. Polecam serdecznie i uprzedzam, że od śmiania się policzki mogą boleć. :)
oceniono 1 razy 1 plus minus
Endi 2019-12-14 23:56
Abelard Giza - Piniata, Bydgoszcz, 2019-12-07 17:30
Abelard jak zawsze wysoki poziom!
oceniono 4 razy 0 plus minus
Gość 2019-12-09 19:08
Abelard Giza - Piniata, Bydgoszcz, 2019-12-07 17:30
Abelard jak zawsze w formie niestety wsparcie średnie szczególnie żenujący był gościu z Poznania(Nie pamiętam nazwiska)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2019-12-09 16:01
Abelard Giza - Piniata, Bydgoszcz, 2019-12-07 17:30
Świetny występ, ale co się dziwić - przecież Abelard to mistrz standupu!
oceniono 3 razy 3 plus minus
Rodzic zrozumie :) 2019-12-09 15:24
Abelard Giza - Piniata, Bydgoszcz, 2019-12-07 17:30
Abelard jak zwykle dał czadu, nie zawiodłam się! Super, czekam aż film pojawi się w internecie, żeby móc obejrzeć ponownie jak każdy poprzedni występ- po kilka razy :) na żywo jednak zdecydowanie najlepiej, wtedy rzeczywiście to wszystko bawi inaczej , rzeczywiście ta interakcja stan-upera z widzem powoduje, że gdzieś tam się uwalniamy w tym śmiechu. Super było się zresetować. Dodam, że to było moje pierwsze wyjście z mężem po 2-letniej przerwie (małe dziecko w domu) i nie było to wyjście do lekarza/sklepu itp. Bałam się, że nie będę w stanie się totalnie zrelaksować, rozluźnić, ale udało się :D dzięki!

Zobacz więcej recenzji...