Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...



średnie oceny z 41 recenzji:
ocena widzów

Opis

Andrzej Poniedzielski - satyryk, poeta, twórca teatralny, autor tekstów między innymi dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2016.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości. 

W najnowszym programie dużo inteligentnej satyry, humor, piosenki w tematyce KOBIETA, MĘŻCZYZNA, relacje między nimi, SZCZĘŚCIE.

Najbliższe występy

2019-05-08 20:30 Warszawa Kuźnia Kulturalna kup bilet
2019-06-01 20:00 Zakopane Dworzec Tatrzański kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paweł 2019-03-27 15:30
Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta..., Bielsko-Biała, 2019-03-23 17:00
Andrzej Poniedzielski to artysta wyjątkowy pod każdym względem. Inteligencja i poetyka jego błyskotliwych obserwacji świata niezmiennie mnie zachwycają. Tylko on potrafi rozśmieszyć publiczność do rozpuku, zachowując przy tym „kamienną twarz” i jakże charakterystyczny, melancholijnie niespieszny rytm wypowiedzi. Mistrz nad mistrze. Gorąco polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-03-26 22:23
Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta..., Bielsko-Biała, 2019-03-23 17:00
Super występ! Szkoda, że nagłośnienie niekiedy trochę zawodziło
oceniono 0 razy 0 plus minus
Stan 2019-03-26 08:30
Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta..., Bielsko-Biała, 2019-03-23 19:00
Bardzo dobry koncert Pan Andrzej Poniedzielski jak zawsze w bardzo dobrej formie a jego inteligentne poczucie humoru jest niepowtarzalne
oceniono 0 razy 0 plus minus
JacNal 2019-03-25 23:32
Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta..., Bielsko-Biała, 2019-03-23 17:00
Uwielbiam Pana Andrzeja od tysięcy lat, czyli chyba jesteśmy równolatkami... Bardzo bliska jest mi ta estetyka wyrazu. Nie wiedziałem, że miewa własne recitale, i to TAKIE !!!!! Dziękuję Opatrzności, że rzuciła mi w oczy plakatem z Jego występem i to w Bielsku Białej. Przez kilkadziesiąt lat mieszkając w Warszawie nigdy nie natknąłem się na taką informację. Strasznie żałuję, że nie kupiłem żadnej z obu płyt po koncercie, a jeszcze bardziej, że nie zaczekałem na ewentualny autograf. Drugiej takiej okazji nie przegapię. Głęboką kopalnią pomysłów komediowych zawsze będzie "studium wojskowe" i dzięki za przypomnienie, że istaniało takie źródło abstrakcyjnej komedii. Pozdrawiam bardzo serdecznie i na pewno do zobaczenia, gdyby taka okazja raz jeszcze się nadarzyła.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Piotrek 83 2019-03-24 21:31