Andrzej Poniedzielski - Jubileuszowy wieczór kabaretowy



średnie oceny z 16 recenzji:
ocena widzów

Opis

JUBILEUSZOWY koncert ANDRZEJA PONIEDZIELSKIEGO.

W 2019 roku Andrzej Poniedzielski obchodzi 65 urodziny i 40 lecie pracy twórczej. Z tej okazji WYJĄTKOWY wieczór kabaretowy.

W programie inteligentna satyra, humor, piosenki. Doskonała zabawa.

ANDRZEJ PONIEDZIELSKI - satyryk , humorysta, poeta, aktor, autor piosenek min. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny 2016.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
pbattke 2019-11-01 18:05
Andrzej Poniedzielski - Jubileuszowy wieczór kabaretowy, Warszawa, 2019-10-30 20:30
Wspaniały, niepowtarzalny wirtuoz słowa i nastroju. Wnętrza jak zawsze, trochę duszno i trochę ciasno, krzesła twarde...
oceniono 0 razy 0 plus minus
Edi 2019-11-01 13:51
Andrzej Poniedzielski - Jubileuszowy wieczór kabaretowy, Warszawa, 2019-10-30 20:30
Uwielbiam poczucie humoru i temperament Pana Andrzeja Poniedzielskiego. Warto było zobaczyć Go na żywo.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Izabelka 2019-10-31 13:50
Andrzej Poniedzielski - Jubileuszowy wieczór kabaretowy, Warszawa, 2019-10-30 20:30
Bardzo szanuję i cenię Pana Andrzeja Poniedzielskiego, właśnie za ten jego specyficzny humor i nienachalny optymizm. Bardzo też uważnie wybieram z kim chcę spędzić czas w ramach mojej osobistej rozrywki, na kogo wydać pieniądze z mojego okrojonego rodzinnego budżetu. Wybieram osoby, które nie przekształcają się - zgodnie z ostatnim trendem panującym wśród artystów i celebrytów - w polityków z określonej opcji robiących z siebie politykopodobne kreatury i wyzwalają u ludzi niesmak i mdłości. Jestem zmęczona tym sztucznie kreowanym podziałem Polaków na dwa plemiona. Dlatego wybrałam cenionego w moich oczach Jędrka Poniedzielskiego. Mimo jego świadomych przekazów podczas występu, że artysta powinien trzymać się z dala od polityki, w kolejnych odsłonach jakoś nie pozostał konsekwentny w tymże duchu. W porządku, rozumiem, że trudno obecnie poruszać się po neutralnych tematach, gdyż wszystko teraz przesiąknięte jest ideologią, przez co bardzo łatwo jest sprofilować w zasadzie każdego. Jednak jedno stwierdzenie Pana Poniedzielskiego wydało mi się całkiem nie na jego poziomie. Konkretnie, chodzi mi o jego przekształcanie przysłów (to OK) lub innych określeń, które opisują wzrost człowieka. Nie jesteśmy idiotami i wszyscy doskonale wiemy o kogo chodzi w kwestii niskiego wzrostu w naszym kraju - aktualnie. Temat już mocno zużyty, jednak w każdym czasie i przypadku pokazuje, że wyśmiewanie lub nawet dotykanie tego tematu w odpowiednim kontekście, świadczy tylko o niskiej klasie osoby wyśmiewającej lub dotykającej tego typu tematów. Nabijanie się z wyglądu zewnętrznego ludzi mówi li tylko o niskiej wartości osoby wyśmiewającej. Bardzo nie chciałabym dojść do takiej konkluzji z Panem Poniedzielskim i nie chciałabym, aby taki "incydent" (przyjmuję, że tak jest, bo może Pan Poniedzielski przyjął, że skoro jesteśmy na Wilanowie - kuźni wiadomo jakich wyborców, to trzeba się im podlizać?) zdeterminował cały jego super pozytywny obraz. Dziegieć może sporo popsuć w całościowym odbiorze, i liczę, że Pan Andrzej Poniedzielski weźmie to pod uwagę. Proszę trzymać poziom! Reszta to miód:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Krzysztof M 2019-10-31 13:13
Andrzej Poniedzielski - Jubileuszowy wieczór kabaretowy, Warszawa, 2019-10-30 20:30
Duża dawka optymizmu
oceniono 0 razy 0 plus minus
ewaaa 2019-10-31 11:29
Andrzej Poniedzielski - Jubileuszowy wieczór kabaretowy, Warszawa, 2019-10-30 20:30
Wspaniały wieczór.! Jak zwykle humor Pana Andrzeja na najwyższym poziomie :)

Zobacz więcej recenzji...