Andrzej Poniedzielski - "LIVE?"



średnie oceny z 52 recenzji:
ocena widzów
92% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Andrzej Poniedzielski powiedział o sobie "Jest we mnie element nieprzewidywalny". Król krainy łagodności. Bard.  Kabaretowy konferansjer, którego niespieszne wywody wzbudzają wielki aplauz widowni. To dowodzi, jak żywa jest w nas potrzeba poezji i przewrotnego humoru... Oto poeta. I żywy dowód na to, że istnieją mężczyźni liryczni, inteligentni, a do tego... potrafiący naprawić kontakt!

W koncercie dużo inteligentnego humoru, satyry, piosenki. Jak mówi sam Artysta SPRING & DRINK & SING

Najbliższe występy

2019-11-08 18:00 Siemianowice Śląskie Siemianowickie Centrum Kultury kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ero 2018-10-16 19:36
Andrzej Poniedzielski - "LIVE?", Raszyn (pow. pruszkowski), 2018-10-14 18:00
Super było
oceniono 0 razy 0 plus minus
grapa 2018-10-15 20:06
Andrzej Poniedzielski - "LIVE?", Raszyn (pow. pruszkowski), 2018-10-14 18:00
Wspaniały wieczór. Rodzaj humoru, który prezentuje Andrzej Poniedzielski trafia do mnie w 100 procentach. Uwielbiam tak zdystansowane podejście do własnej osoby, jak i do otaczającej nas rzeczywistości. Artysta w przewrotny sposób, z niesłychanie poważną miną prowadził monolog pełen inteligentnego i wyrafinowanego humoru. Bawiłam się świetnie. Oby więcej takich występów.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Andrzej 2018-10-15 19:12
Andrzej Poniedzielski - "LIVE?", Raszyn (pow. pruszkowski), 2018-10-14 18:00
Miło spędzony czas. Lubimy to co znamy, jak mówił inż. Mamoń.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mira 2018-10-15 16:44
Andrzej Poniedzielski - "LIVE?", Raszyn (pow. pruszkowski), 2018-10-14 18:00
Niezrównany, zabawny, inteligentny, nienachalny dowcip - taki jak lubię.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-10-15 10:37