Festiwal Wrocek 2019: Adam van Bendler

Opis

Stand-up na Wrocku: Adam van Bendler

Drodzy mężczyźni! Przed wami jedyna i niepowtarzalna okazja, by zafundować swojej lepszej połowie niepowtarzalny prezent na Dzień Kobiet! Już 8 marca dla wszystkich pięknych Pań (i nie tylko!) na scenie Festiwalu Wrocek wystąpi genialny Adam van Bendler!

Adam van Bendler to charyzmatyczny i pełen wyrazu stand-uper z wieloletnim doświadczeniem. Ma za sobą kilkaset występów w całej Polsce i dziesiątki tysięcy ludzi rozłożonych na łopatki przez cięty dowcip. Co roku pojawia się na największych imprezach komediowych w kraju. Swoje życiowe przeżycia przekuwa w błyskotliwe, bawiące do łez anegdoty. A wszystko opowiadane z charakterystyczną dla niego ekspresją oraz doskonałym kontaktem z publiką. "Światło w tunelu" jest jego nowym, czwartym już programem. Zdecydowanie nie możecie przegapić tego występu!

Na Stand-up na Wrocku zapraszamy w piątek, 8 marca, na godz. 20:00 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Bilety w cenie 30 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. W dniu koncertu bilety dostępne w SKS od godziny 19:00. Program przeznaczony dla osób dorosłych.  

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Najbliższe występy

2019-03-08 20:00 Wrocław Strefa Kultury Studenckiej Politechniki Wroclawskiej kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019