IX Katowicka Noc Kabaretowa



średnie oceny z 51 recenzji:
ocena widzów
75% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Polska Noc Kabaretowa 2018

Zabawa stulecia - Świętujemy 100-lecie Niepodległości

 

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez.

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu . Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zawiedziona 2018-05-16 13:03
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Z przykrością stwierdzam że ja, jak i moi znajomi iż zeszłoroczna Noc Kabaretowa była o wiele ciekawsza. W tym roku ciągnęło się to strasznie, organizacja dobra ale sam repertuar daje wiele do życzenia. Na kabaret idziemy po to by się śmiać a nie patrzeć na zegarek kiedy się skończy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agnes_99 2018-05-09 17:06
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Kabarety na żywo to jest coś!Było fantastycznie, Igor Kwiatkowski the best :) Serdecznie polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Witkacy 2018-04-27 17:26
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo fajne występy po raz kolejny. Bardzo dobrze się bawiłem i liczę na to samo w przyszłym roku;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
bogel 2018-04-26 21:22
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Dobrze, zadowolony.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Fani Kabaretów 2018-04-24 20:22
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Organizacja POŻAL SIĘ BOŻE!!!!!:-(((( Na wstępie kazano pokazać zawartość plecaków i damskich torebek. Kto miał coś do picia lub jedzenia, nie mógł z tym wejść bo rzekomo to przeszkadza artystom. Inna pani z obsługi powiedziała, że można zakupić picie i jedzenie w Spodku. Zatem, to już nie przeszkadza artystom? ŻENUJĄCE. Zakupione w Spodku chipsy mniej szeleszczą? Jeszcze inna pani z obsługi powiedziała, że taka info pojawiła się na stronie. Tylko dlaczego nikt jej nie zauważył i wszyscy mieli ze sobą coś do przekąszenia i wodę w tym ciepłym dniu? Mnie występy średnio przypadły do gustu (w porównaniu z Kabaretowym Dniem Kobiet w tym roku, którym byłam ZACHWYCONA). Najlepiej podobał mi się występ Igora Kwiatkowskiego:-) A teraz opinia mojego Męża: A ja dodam ze swojej strony, że w niedzielę , czyli dzień później w Spodku był koncert słynnego zespołu "Golec Orkiestra" i nie było żadnej kontroli. Pozdrawiamy BEZNADZIEJNYCH ORGANIZATORÓW.

Zobacz więcej recenzji...