KABAryjTON 2018



średnie oceny z 114 recenzji:
ocena widzów
77% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Masa atrakcji, moc śmiechu, gorąca czerwcowa niedziela, malowniczy zachód Słońca nad rybnickim stadionem i Wy - najlepsza, kabaryjtonowa publiczność.

Występują: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Paranienormalni - gościnnie Michał Czernecki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Czesuaf (Złote Koryto Kabaretów), Para Numer Dwa (Złote Koryto Publiczności, Złote Koryto Tajnego Jurora), Kabaret Kałasznikof

Prowadzenie: Ewa Błachnio, Mariusz Kałamaga

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
bartoch 2018-07-05 22:14
KABAryjTON 2018, Rybnik, 2018-06-17 17:00
Kabaret Neo-Nówka, Paranienormalni i Michał Czernecki, Kabaret Młodych Panów, Czesuaf, Para Numer Dwa, Kałasznikof, prowadzenie: Ewa Błachnio, Mariusz Kałamaga
Więcej takich imprez ! czekam na przyszły rok!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Barbara 2018-06-27 08:33
KABAryjTON 2018, Rybnik, 2018-06-17 17:00
Kabaret Neo-Nówka, Paranienormalni i Michał Czernecki, Kabaret Młodych Panów, Czesuaf, Para Numer Dwa, Kałasznikof, prowadzenie: Ewa Błachnio, Mariusz Kałamaga
Bardzo nie podobał mi się fakt wnoszenia napojów alkoholowych na imprezę. Pomiędzy siedzeniami krążyły osoby z sześciopakami piwa.
oceniono 0 razy 0 plus minus
borynio123 2018-06-26 10:21
KABAryjTON 2018, Rybnik, 2018-06-17 17:00
Kabaret Neo-Nówka, Paranienormalni i Michał Czernecki, Kabaret Młodych Panów, Czesuaf, Para Numer Dwa, Kałasznikof, prowadzenie: Ewa Błachnio, Mariusz Kałamaga
Rewelacyjna zabawa, Kuczi postarał sie o odpowiednią pogodę :-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
pajkert 2018-06-24 18:25
KABAryjTON 2018, Rybnik, 2018-06-17 17:00
Kabaret Neo-Nówka, Paranienormalni i Michał Czernecki, Kabaret Młodych Panów, Czesuaf, Para Numer Dwa, Kałasznikof, prowadzenie: Ewa Błachnio, Mariusz Kałamaga
najlepsi z najlepszych-niepowtarzalni!!!!!!!!!!!!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
majka 2018-06-21 22:19
KABAryjTON 2018, Rybnik, 2018-06-17 17:00
Kabaret Neo-Nówka, Paranienormalni i Michał Czernecki, Kabaret Młodych Panów, Czesuaf, Para Numer Dwa, Kałasznikof, prowadzenie: Ewa Błachnio, Mariusz Kałamaga
Niesamowite występy, 5 godzin naprawdę dobrej zabawy. Brawo dla prowadzących, byli najlepsi :)

Zobacz więcej recenzji...