Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio



średnie oceny z 584 recenzji:
ocena widzów
68% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

"Ostatnie takie trio" to program kabaretowy, w którym kabaret Ani Mru-Mru mierzy się z odwiecznym pytaniem... Jak to?

Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?

Przez ponad 100 minut (o ile publiczność czegoś nie doliczy), artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku.

Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy.

Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy.

"Ostatnie takie trio" to coś czego na pewno nie wolno przegapić...

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Justyna 2018-11-17 14:17
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Bełchatów, 2018-11-16 17:30
Wszystko świetnie zorganizowane, występ świetny. Polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aneta 2018-11-17 10:23
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Bełchatów, 2018-11-16 17:30
Wspaniały występ. Świetna zabawa.
oceniono 4 razy 0 plus minus
Wojciech Kajdan 2018-01-18 21:45
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 17:30
Niestety, występ kabaretu Ani Mru Mru zawiódł nas. Brak trzeciego członka kabaretu, wulgarne słownictwo, stare znane skecze to tylko niektóre powody dla których nie poleciłbym innym tego kabaretu. Cena biletu nie jest odpowiednia do tego co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy. W ubiegłym roku byliśmy na Kabarecie Moralnego Niepokoju (Maj zaczyna się we wtorek) świetnie się bawiliśmy, wróciliśmy do domu bardzo, bardzo zadowoleni. Tegoroczny występ Kabaretu Ani Mru-Mru to porażka.
oceniono 2 razy 0 plus minus
Aga 2018-01-16 17:17
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Uwielbiam Ani mru mru. W Poznaniu byli świetni, choć skład był okrojony, i brakowało Waldemara. Niestety mam jedno ale.... brakowało mi nowych skeczy.te które były widziałam wcześniej w tv lub Internecie. Tak więc.... odgrzewane czasem mniej smakuje. Mimo to polecam...udany wieczór.
oceniono 1 razy 1 plus minus
123 2018-01-16 16:25
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Wszystko w najlepszym porządku. Organizacja jak i sam występ na 5.

Zobacz więcej recenzji...