Kabaret Jurki | Kabaret Ciach - dwie rejestracje DVDśrednie oceny z 2 recenzji:
ocena widzów

Opis

Kabaret JURKI wystąpi w programie "Święta polskie"
„Święta polskie”
Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet i żon. Warto świętować, bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać nad grobem? I co robi ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki.

Kabaret CIACH wystąpi w programie "Historie śmiechem pisane"
"Historie śmiechem pisane" to kolejny program zielonogórskiego Kabaretu Ciach, pełen różnorodnych tematów i niesamowitej energii. Po jego obejrzeniu dowiesz się jaki nawóz jest najlepszy do sałaty, o czym marzą mężczyźni przed wyjściem do pracy, jak widzą nas niemowlęta i co królowa Elżbieta II nosi w torebce.
Małgorzata Czyżycka, Tomasz Kowalski, Leszek Jenek i Mateusz Czechowski spowodują, że po występie będziecie rozluźnieni, uśmiechnięci i szczęśliwi, że nie tylko Was może spotkać w życiu coś nieprzewidywalnego.
Jak powiedział Paolo Coelo: "Warto pójść na Kabaret Ciach"

 

 

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ewa 2018-11-28 18:44
Kabaret Jurki | Kabaret Ciach - dwie rejestracje DVD, Lublin, 2018-11-27 18:00
Świetne występy, super zabawa i świetna atmosfera. Nie mogłam przestać się śmiać :) Organizacja bardzo dobra, osoby z obsługi sprawnie kierowały na miejsce, niewiele czekania szatni. Polecam !
oceniono 0 razy 0 plus minus
wojtekadam 2018-11-28 08:43
Kabaret Jurki | Kabaret Ciach - dwie rejestracje DVD, Lublin, 2018-11-27 18:00
Zabawa przednia. Jurki i Ciach jak zwykle niezawodni. Pozdrawiam i Polecam

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019