Kabaret na Żywo - rejestracja TV Polsat



średnie oceny z 17 recenzji:
ocena widzów

Opis

Nowy sezon kultowego „Kabaretu na żywo” wraca do Polsatu. Każdy odcinek to zabawna podróż, w którą zabiera nas kabaret-gospodarz wieczoru. Wydarzyć się może więc absolutnie wszystko – niezwykli goście, premierowe skecze, nowe pomysły i odskocznia od codzienności gwarantowana.
„Kabaret na żywo”

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 1 razy 1 plus minus
Tylny most 2019-05-07 11:16
Kabaret na Żywo - rejestracja TV Polsat, Warszawa, 2019-05-05 20:30
Kabaret Zachodni
Rewelacja, najlepszy ubaw poza anteną
oceniono 0 razy 0 plus minus
Slavek 2019-05-07 07:15
Kabaret na Żywo - rejestracja TV Polsat, Warszawa, 2019-05-05 20:30
Kabaret Zachodni
Świetna zabawa, sala kameralna i dlatego czujesz się komfortowo. Artyści "na wyciągnięcie ręki" :) Na pewno tam wrócimy. Serdecznie polecamy, gwarantowana super rozrywka:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Basiczek 2019-04-30 15:02
Kabaret na Żywo - rejestracja TV Polsat, Warszawa, 2019-04-28 20:30
Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba, Kabaret Paranienormalni, Formacja Chatelet, Jerzy Kryszak i goście
Jestem bardzo zadowolona udany prezent urodzinowy dla męża.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-04-29 20:27
Kabaret na Żywo - rejestracja TV Polsat, Warszawa, 2019-04-28 20:30
Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba, Kabaret Paranienormalni, Formacja Chatelet, Jerzy Kryszak i goście
Bardzo sympatyczny wieczór....mam zamiar wybrać się raz jeszcze...Gorąco polecam....Przesympatyczna obsługa z dużą empatią do widzów...
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aga 2019-04-29 20:11
Kabaret na Żywo - rejestracja TV Polsat, Warszawa, 2019-04-28 20:30
Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba, Kabaret Paranienormalni, Formacja Chatelet, Jerzy Kryszak i goście
Same premierowe skecze :) Żaden kabaret nie zawiódł - Paranienormalni, Czesuaf, Chyba byli rewelacyjni :) Fajny temat przewodni - podróże. Świetny wieczór! Gratulacje :) Jedyny minus stanowiła duszna i gorąca hala, w której były nagrywane kabarety.

Zobacz więcej recenzji...