Legionowska Noc Kabaretowa



średnie oceny z 13 recenzji:
ocena widzów

Opis

Przed nami pierwsza edycja Legionowskiej Nocy Kabaretowej. Jest to wydarzenie, które zrzeszać będzie największe gwiazdy polskiego kabaretu na jednej scenie. W tym roku wystąpią dla Państwa - Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B oraz Formacja Chatelet. Gospodarzem wieczoru będzie Mariusz Ostrowski. Wydarzenie wspiera fundację Wydziału Zdrowia Miasta Legionowo działającą na rzecz osób niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy!

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-09-20 17:32
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Początek słaby bardzoooooo....
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2018-09-18 21:28
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Dużo śmiechu i dobrej zabawy.Uwielbiam kabarety i ze zniecierpliwieniem czekam na kolejne wydarzenie z udziałem kabaretów w Legionowie. Jednym minusem było 20min. opóźnienie i brak możliwości zakupu przekąsek :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
KarolinaLoz 2018-09-18 14:05
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Super rozrywka.
oceniono 0 razy 0 plus minus
AgaM 2018-09-18 07:12
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
było super :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gabriela 2018-09-17 14:56
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Kabarety na jak najwyższym poziomie! Kompletnie się nie zawiodłam! Było świetnie!! Generalnie publika była drętwa a żaden z kabaretów tym się nie zrażał i dał czadu więc mega!! Ja tylko żałuję że nie mnie wzięli do współudziału w skeczu aleee, to tam pikuś 😁 polecam każdemu!!

Zobacz więcej recenzji...