Polsat SuperHit Festiwal 2019 - Dzień 3 - Kabareton



średnie oceny z 52 recenzji:
ocena widzów
71% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Skład: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Pan Li, Letni Chamski Podryw

Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk, Adrianna Borek, Marcin Wójcik

*skład może ulec zmianie 

Rejestracja telewizyjna - zakup biletu jest jednoznaczy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku oraz akceptacją regulaminu imprezy. 

Właściciele biletów elite otrzymują koszulkę oraz indentyfikator ID, który upoważnia do wejścia do klubu pod sceną. Identyfikatory są do odbioru w biurze festiwalowym w Hotelu Opera.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aja 2019-06-17 21:09
Polsat SuperHit Festiwal 2019 - Dzień 3 - Kabareton, Sopot, 2019-05-26 19:30
Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Pan Li; Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk, Adrianna Borek, Marcin Wójcik
Rewelacja!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-06-05 09:57
Polsat SuperHit Festiwal 2019 - Dzień 3 - Kabareton, Sopot, 2019-05-26 19:30
Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Pan Li; Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk, Adrianna Borek, Marcin Wójcik
Super zabawa jeżdżę co roku (4 raz) Najlepszy występ..!!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Michał 2019-06-04 11:58
Polsat SuperHit Festiwal 2019 - Dzień 3 - Kabareton, Sopot, 2019-05-26 19:30
Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Pan Li; Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk, Adrianna Borek, Marcin Wójcik
Super wydarzenie, kabarety na najwyższym poziomie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ola 2019-06-03 16:45
Polsat SuperHit Festiwal 2019 - Dzień 3 - Kabareton, Sopot, 2019-05-26 19:30
Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Pan Li; Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk, Adrianna Borek, Marcin Wójcik
Rewelacyjne kabarety !
oceniono 0 razy 0 plus minus
agc 2019-06-01 16:22
Polsat SuperHit Festiwal 2019 - Dzień 3 - Kabareton, Sopot, 2019-05-26 19:30
Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Pan Li; Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk, Adrianna Borek, Marcin Wójcik
Było SUPER !!! Polecam Kabareton w Sopocie !!!

Zobacz więcej recenzji...