Polska Noc Kabaretowa



średnie oceny z 9642 recenzji:
ocena widzów
82% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji. 

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anna 2019-03-20 13:00
Polska Noc Kabaretowa 2019, Wrocław, 2019-03-17 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Super dobór kabaretów, czas trwania odpowiedni, miejsce - no cóż, mogliby dostosować do dzisiejszych standardów. Ale ogólnie takich występów we Wrocławiu proszę dużo więcej :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
KR12345 2019-03-20 10:28
Polska Noc Kabaretowa 2019, Kraków, 2019-03-15 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Mocno się uśmiałam. Super! Z chęcią pójdę jeszcze raz
oceniono 0 razy 0 plus minus
armagedon 2019-03-20 10:06
Polska Noc Kabaretowa 2019, Kraków, 2019-03-15 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Wszystko wspaniale - kupa smiechu
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wiktor 2019-03-19 21:45
Polska Noc Kabaretowa 2019, Gdańsk/Sopot, 2019-03-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Witam Kabarety ok nie mam uwag...natomiast miejsca 21 i 20 w l rzędzie w sektorze 304 to jakieś nieprozumienie... Szanowni organizatorzy na wysokości wzroku barierka a poniżej szkło pomazane paluchami.... żenada. Biorąc żone w Dzień Kobiet myślałem ze będziesz zadowolona....Cóż gdybym wiedział że takie cudowne miejsca mamy napewno bym zrezygnował.Dla mnie to nieporozumienie za taką kwotę 240 zlotych. Jestem bardzo niezadowolony.
oceniono 0 razy 0 plus minus
batulu7 2019-03-19 19:10
Polska Noc Kabaretowa 2019, Zabrze, 2019-03-16 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
serdecznie polecam, zwłaszcza tym, którzy nie mają na co dzień za wielu powodów by śmiać się do łez !!

Zobacz więcej recenzji...