Polska Noc Kabaretowa



średnie oceny z 9993 recenzji:
ocena widzów
82% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji. 

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-05-27 07:41
Polska Noc Kabaretowa 2019, Gorzów Wielkopolski, 2019-05-24 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Świetna atmosfera. Rewelacyjne występy. Serdecznie polecam.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-05-26 20:17
Polska Noc Kabaretowa 2019, Gorzów Wielkopolski, 2019-05-24 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
beka śmiechu,do zobaczenia za rok
oceniono 0 razy 0 plus minus
Flacoro 2019-05-26 19:23
Polska Noc Kabaretowa 2019, Gorzów Wielkopolski, 2019-05-24 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Wszystko super. Kabarety pierwsza klasa. Kwestia ochrony pozostawia trochę do życzenia. Po wejściu do amfiteatru zostajesz uwięziony na 2 godziny do przerwy. Nie można opuścić amfiteatru. W tym czasie podczas występów nawet kabarety naśmiewają się z wnoszonych po cichu "małpek". Poza tym szczerze polecam. Wszystkie skecze nowe.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ala 2019-05-26 19:14
Polska Noc Kabaretowa 2019, Gorzów Wielkopolski, 2019-05-24 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Doskonale się bawiłam ! Na pewno znowu wybiorę się na występy w kolejnym roku. Polecam wszystkim- cztery godziny śmiechu ! Warto!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2019-05-26 17:32
Polska Noc Kabaretowa 2019, Gorzów Wielkopolski, 2019-05-24 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Rewelacja!!! 4 godziny śmiechu. Warto było jechać !

Zobacz więcej recenzji...