Polska Noc Kabaretowa



średnie oceny z 10179 recenzji:
ocena widzów
82% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji. 

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Basia 2019-09-16 11:15
Polska Noc Kabaretowa 2019, Sopot, 2019-09-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Wspaniały występ. Jak zwykle nasze polskie kabarety pokazały klasę :) Humor pierwsza klasa :) Dawno się tak nie uśmiałam :) Na pewno jeszcze się wybiorę! Wszystkim gorąco polecam!!!:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
marta 2019-09-16 08:47
Polska Noc Kabaretowa 2019, Płock, 2019-09-14 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Super organizacja, piękne miejsce. Co do samej imprezy- zabawa świetna, super kontakt z publicznością,. humor dla każdego. Polecam!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-09-16 07:33
Polska Noc Kabaretowa 2019, Sopot, 2019-09-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Byłam pierwszy raz i na pewno wrócę:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
michalk505 2019-09-15 21:21
Polska Noc Kabaretowa 2019, Płock, 2019-09-14 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Ogólnie bardzo fajnie, na ostatnich miejscach troszkę za cicho.
oceniono 0 razy 0 plus minus
izabella 2019-09-15 20:01
Polska Noc Kabaretowa 2019, Płock, 2019-09-14 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Było super !!! polecam dawno się tak nie uśmialiśmy !! skecze wszystkich występujących rewelacja !!

Zobacz więcej recenzji...