STAND-UP - Tomek Kołecki & Jakub Poczęty Błażewiczśrednie oceny z 2 recenzji:
ocena widzów

Opis

Agencja artystyczno - eventowa Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.
 
 
 
Wystąpią:
 
 
Tomek Kołecki - jest jednym z najlepszych komików młodego pokolenia w Polsce. Urodzony w '97, na scenie stand-upowej od 2013 roku.
 
Tomek ze swoimi występami zjechał już całą Polsce i trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak:
- Tylko dla dorosłych TVP2,
- Comedy Club Comedy Central
- Kuba Wojewódzki TVN.
 
Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. W swoich występach często odnosi się do bliskich mu tematów takich jak piłka nożna, kończąca się młodość czy marihuana. Przez dwa lata tworzył projekt Po prostu stand-up.
Obecnie jeździ z drugim solowym programem o nazwie "Warto mieć wymówkę". Poprzedni program "Nie o różach, nie o bratkach" dostępny jest w serwisie youtube.
 
***
 
Jakub Poczęty-Błażewicz - czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.
 
 
 
---------------------------------------------
 
* Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia.
* Rejestracja występu w formie audio i video jest zabroniona. Zdjęcia w trakcie występu dozwolone jedynie bez fleszy, choć wybornie byłoby, gdyby ich nie było.
* Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Nina 2018-12-06 10:42
STAND-UP - Tomek Kołecki & Jakub Poczęty Błażewicz, Racibórz, 2018-12-05 19:00
Gwiazdki t dla Pana Jakuba. Ubawił mnie Pan, rozczulił, ogólnie rzecz ujmując było bardzo ludzko, w granicach smaku (a humor mam dość cięty). Było po prostu bardzo dobrze :). Pan Tomasz mi do gustu natomiast kompletnie nie przypadł.

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019